Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10681
rolcsii

rolcsii

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Köszönöm az elismerõ szavakat.
Albertfish: Kerestem egy csikóbõrös kulacsot hozzá, hogy "betyárosabb" legyen. ;) Amúgy mire gondoltál?
Idáig még csak egy tesztride-ra volt idõm,még a testreszabás folyik.Az elõzõhöz képest ( '06-os) finomabban mozog,és mélyebben van a súlypontja,nincs az a kormányonátesõs érzésem meredek részeken. Az érzékenység miatt a tekerhetõség romlott valamelyest. Az elõzõvel eltúrázgattam egész nap ha kellett, ennél fárasztóbb lesz....

#10682
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Kíváncsi vagyok majd a véleményedre a villa tekintetében.:)

hát dobozból kivéve elõször ledöbbenés volt :)
mértem egy mrd-s R7-t (100 mm-eres, vágatlan nyak = 1351 gramm) de ezt nem mértem le. viszont olyan 1550-1600-nak saccolom, tengellyel együtt! nagyon durva súlya van. és még szebb, mint képen :) szóval a beast of the east kicsit kifehéredik.
lábon nyomogatva azért érezhetõen nem spv-s mint az elõzõ volt. viszont nem is 888rcv nem olyan "vaj"
érzékenynek érzékeny, csak máshogy. végtére levegõs :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10683
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Kíváncsi vagyok majd a véleményedre a villa tekintetében.:)


#10684
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az enyém is megérkezett a héten :)
hét vége felé már várhatóak képek 2 újdonságról is :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10685
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nekem hiányzik valami betyárság belõle,de gyönyörû darab,fõleg a váz hátsó része tetszik

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#10686
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Canyon :cool2: Nagyon szép bringa, jó tekerést vele!

#10687
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
rolcsi: Tényleg fasza lett és végre az elsõ értelmes tárgy kerékpárkitámasztás céljára! :)

#10688
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Chris King-bõl is van mindenféle színû :D

El kéne olvasni az indító postot:chin:


#10689
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Acornak van kék csapágya....olyan 2-3e forint, sima golyós, mûködik

Chris King-bõl is van mindenféle színû :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#10690
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
Hát, ez nem kicsit hûdejó lett :)

gratulálok, nagyon egyben van!

#10691
rolcsii

rolcsii

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
még egy pár kép....
Köszi mindenkinek aki tanáccsal/alkatrésszel/szereléssel segített!

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#10692
rolcsii

rolcsii

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Fél év várakozás után elkészült a bringám, sajnos mostanra a munka miatt nincs idõm rá :((
Váz:Canyon Torque Fr '08 anodizált fekete 165 mm út
Rugóstag: Fox Dhx 4.0 '08
Villa: Fox 36 Rc2 '06 160 mm út
Kormánycsapágy: Cane Creek integrált
Hátsó váltó: Xt Shadow '08
Elsõ váltó: Xt '08
Váltókarok: Xt '08 kijelzõ nélkül
Fékkar:Xt '08
Fék: Saint
Féktárcsa: Xt 203/203 v. 180
Elsõ agy: Sun ringlé demon 20 mm átütõs
Hátsó agy: Sun ringlé demon / 12x150 mm Maxle átütõtengelyes
Felni:Sun EQ 29
Gumik: Scwalbe Big Betty 2,4 Gooey Glooey/ Orc
Hajtókar: Truva Holzfeller 2.2 '06 36/24
Középcsapágy:Truva Howitzer Team
Stucni:Truva Holzfeller 60 mm
Kormány:Truva Hussefelt
Markolat: Ergon enduro
Nyeregcsõ: Syntace P6 alu
Nyereg: Selle Italia NT1 (a képen még nem ezek vannak fent)
Pedál: Syncros platform alu

A súlya kb 16,2 körül van.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#10693
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Köszönöm a dícsérõ szavakat. Fékcserét tervezek, egyszer sikerült betonon elesnem és a drótszamár a bal fékkaron landolt, kicsit elgörbült :) ezért is lett kicsit lejjebb állítva.
Stroker Trail fehér van tervbe véve + kék nyeregcsõbilincs és kormánycsapágy. Az utóbbi kettõ még hosszas nyomozó munkát igényel (megfizethetõ és itthon kapható legyen).




Acornak van kék csapágya....olyan 2-3e forint, sima golyós, mûködik

#10694
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Feltöltött kép

csak hogy legyen egy saras kép is:) (és tényleg jobbak a fekete gumik esztétikailag, mint a sárgacsíkos explorer..)


már csak egy rendes váz kéne :)


Gabi
szép lett a bicaj!
(váltókkal óvatosan, sikerült eltörnöm mindkettõt :))

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#10695
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
http://barcikadhk.uw...bmf/geppark.htm
Itt megnézhetitek a jelenlegi gépparkomat. :) Jó böngészést
edit: Sajnos nem tudok küldeni csatolmányt így összedobtam egy .htm oldalt.

#10696
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jol nez ki ez a kula primo nagyon
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10697
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Köszönöm a dícsérõ szavakat. Fékcserét tervezek, egyszer sikerült betonon elesnem és a drótszamár a bal fékkaron landolt, kicsit elgörbült :) ezért is lett kicsit lejjebb állítva.
Stroker Trail fehér van tervbe véve + kék nyeregcsõbilincs és kormánycsapágy. Az utóbbi kettõ még hosszas nyomozó munkát igényel (megfizethetõ és itthon kapható legyen).


szépek a kerekek:D meg olyan ismerõsek:) még mindig gyönyörû a bringád. na ne félj, hamarosan épül a konkurencia:) barátnõm beleszerelmesedett a kula lisába:D

#10698
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Köszönöm a dícsérõ szavakat. Fékcserét tervezek, egyszer sikerült betonon elesnem és a drótszamár a bal fékkaron landolt, kicsit elgörbült :) ezért is lett kicsit lejjebb állítva.
Stroker Trail fehér van tervbe véve + kék nyeregcsõbilincs és kormánycsapágy. Az utóbbi kettõ még hosszas nyomozó munkát igényel (megfizethetõ és itthon kapható legyen).
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10699
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szépen a Konák:D

BBB:hányszor dicsérjem még meg?:)

#10700
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

A vitrinbringák
http://picasaweb.goo...745568784480530

"Rock-solid blackies."
Dö-hö-nö-rû-ek.
Sok örömed legyen bennük!
"In idem flumen bis non descendimus"