Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10621
rolcsii

rolcsii

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
bocsi hogy belepofázok :)

#10622
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás

mondom én, mint "hozzáértõ":D

A "hozzáértõ" szót úgy értetem,hogy aki ért a bringákhoz,nem mint a családom és néhány barátom akiktõl pl: a "szép a színe", "jo vastag a gumija" megjegyzést kapom. ;)

rolcsii köszi a választ helyettem is. :)

#10623
rolcsii

rolcsii

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
integrált

#10624
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Sziasztok!

Akkor bemutatnám én is az 1 napos Canyonom :)

Ne a gyönyörû sámlit nézzétek :P

http://images.netbag...10295189387.JPG

http://images.netbag...10283815762.JPG

Az elsõ naplementéje :)

http://images.netbag...10311777030.JPG

Sajna mobillal készült képek, és ahogy látszik nem is tudok jól fotózni,de azért remélem minimálisan visszaadják a képek milyen is valójában.


szia!

Gyönyörû a bringa! Canyonnak nagyon barátságos az árképzése, ez ennyiért nagyon olcsó volt. Egy kérdésem lenne viszont: a fejcsapágy az integrált avagy fél-integrált???

#10625
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
szép ez a canyon! grat.!

különösen jók ezek a 2.4- es nobby nic-ek

mondom én, mint "hozzáértõ":D

hát igen... a merida sem csúnya! ;)

#10626
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

nem tudom hogy rossz helyen néztem e a canyon-okat de szerintem azért nem olyan olcsó

akkor valamit nagyon benéztél.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10627
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Köszönöm szépen az elismerõ szavakat a bringáról. :) Jórérzés tõletek hozzáértõktõl.

#10628
rolcsii

rolcsii

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Gratula Büdi!
Szép a gép, jó tekerést!

#10629
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

nem tudom hogy rossz helyen néztem e a canyon-okat de szerintem azért nem olyan olcsó


Ezért a felszereltségért, nagyon jó ár.
http://www.canyon.co...=86#ausstattung

#10630
tomi1222

tomi1222

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
nem tudom hogy rossz helyen néztem e a canyon-okat de szerintem azért nem olyan olcsó

#10631
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nagykiraly a Canyon! :spoko:

tetszettek mindig. foleg tudva hogy milyen jo aruk van...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10632
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Canyon :cool2:
Nagyon szép darab!

#10633
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás

...
http://images.netbag...10295189387.JPG...


frissen ki a dobozból :)
Király a gép nagyon! :cool2:
Sei, soku Si.

#10634
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
lassan tucatbringa lesz a canyon is...pedig álmaim netovábbja egy hasonló canyon fully, csak kicsit XC-sebb verzióban.

amúgy gyönyörû, grat hozá, használd egészséggel. :)

#10635
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Sziasztok!

Akkor bemutatnám én is az 1 napos Canyonom :)

Ne a gyönyörû sámlit nézzétek :P

http://images.netbag...10295189387.JPG

http://images.netbag...10283815762.JPG

Az elsõ naplementéje :)

http://images.netbag...10311777030.JPG

Sajna mobillal készült képek, és ahogy látszik nem is tudok jól fotózni,de azért remélem minimálisan visszaadják a képek milyen is valójában.

#10636
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
all time favourite

Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

(remélem nem sértek szerzõi jogot :) )

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10637
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%3Ca%20href=%22http://picasaweb.google.hu/marxxy/MindenfLe/photo#5218838237989042594%22%3E%3Cimg%20src=%22http://lh3.ggpht.com/marxxy/SG0JuhOP-aI/AAAAAAAAAOg/-owtKxfZLsQ/s288/SP_A1116.jpg%22%20/%3E%3C/a%3E[/IMG]Új kerekeket kapott(XT+DT+Alex TD17)

http://picasaweb.google.hu/marxxy/MindenfLe/photo#5218838237989042594
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%3Ca%20href=%22http://picasaweb.google.hu/marxxy/MindenfLe/photo#5218838237989042594%22%3E%3Cimg%20src=%22http://lh3.ggpht.com/marxxy/SG0JuhOP-aI/AAAAAAAAAOg/-owtKxfZLsQ/s288/SP_A1116.jpg%22%20/%3E%3C/a%3E[/IMG]
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#10638
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Szép az a gary fisher, de az a teleszkóp nagyon nem illik a képbe.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10639
MOngi

MOngi

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

A végén még tucatbringa lesz! :)
A menettapasztalatokat megoszthatnád.


Köszöm mindenkinek a dícsérõ szavakat!

Menettapasztalat:
Ezzel járok dolgozni, napi 30 km kb. Az aszfaltot nem nagyon szeretik ezek a gumik, de azért lehet tekerni. Hegyen meg teljsen más mint az elõzõ meridám HFS 4000 fehér :) hasonló alkatrészekkel (ellopták). Igaz az csak 18" volt ez meg 20". Eredetileg ebbõl is 18"-ast akartam, de 20"-ast ajánlottak és én elfogadtam. Szóval felfelé megy mint az állat, talán a teló útja (85mm) és merevsége kevés egy kicsit nekem (elõzõ rs revolution 409 115mm volt). Lefelé még szokni kell a magassága miatt kicsit olyan érzésem van mintha orra akarnék esni, de már ezt is szokom. Régen inkább lefelé jöttem és arra alkalmas bringával tekertem (mongoose deuce). Amúgy a bringa nagyon egyben van, nem igazán tudtam belekötni semmibe. Úgy rakták össze, hogy még nem kellett hozzányúlnom és utánállítanom semminek. Nagyon igényes a kidolgozása és figyelnek a részletekre. Fejcsõnél, alsócsõnél és a láncsvillinál átlácó 1-2 mm vastag mûanya szerû van felragasztva, hogy ne kopjon a festék. Ami különösen tetszett az a bowdentartó szemek, ugyanis le lehet õket szedni, bár hogy ennek mi értelme azt még nem tudom de jópofa ötlet. Kiegészítõk nagyon jók rajta. Súlya 10,5 kiló körül van.

Üdv mindenkinek.
Sz.F.P.

#10640
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
elég szépre sikerült:
http://www.bikeradar...ry-fisher-16148