Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10601
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

kala: lifestyle. mond ez a szó neked valamit?


hogyne :D

Posted Image
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10602
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
kala: lifestyle. mond ez a szó neked valamit?
azért mert egysebességes, még nem lesz futárbringa.
legalábbis kishazánkban nem.
és attól, hogy neked nincs pénzed rá, biztos vagyok benne, hogy másoknak lesz. ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10603
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
én anya régi acél bicaját sem merem csak ugy kint hagyni a bolt elõtt....

nagyi régi szépséges csepeljét a templomudvarból lopták el

#10604
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
Sajnos az ország teszi, hogy nincs a drága városi bringáknak piaca... Bevinni nem lehet sehova, kinthagyni meg csak az h*lyék hagynak kint drága bringát.
Sajnos :(

Sirrus, korábbi akad(t)

De jó lenne ha legalább bringás szemszögbõl közelednénk nyugat felé... :o

#10605
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás


Kala: ha kiköthetõ szart akarsz, akkor maradj az ausztriából frissen lopott ezer éves puch és egyéb bringáknál, persze szigorúan oldszkúl komplett szettekkel együtt, mert csak az a true.... ilyen bringát nem köt ki az ember, így nem is fontos hogy mindenképp olcsó legyen az, amit ellophatnak.... ;)


:spoko:
Maradok is; nem azért, mert true, hanem mert ha valaki bringával napi szinten közlekedik, akkor rájön, hogy merre mennyi :)
Ha már mindenképp "drága" biciklit akarnék utcára vinni, akkor az sztem a legalapabb Sirrus lenne némi változtatásokkal, az áll még a legközelebb a célhoz. A honlap alapján nem derül ki, de gondolom, ilyen nincs kishazánkban :-/

#10606
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
jaja, összhang.
mint a 2006-os.
mint a másik 3 2009-es.
de ez a monaco:puke:


bár maga a fotó is borzalmas minõségû.

#10607
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nekem a robé tetszik, csak levenném a sárvédõket meg egyenes kormányt tennék rá

#10608
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Nekem a London verzio tetszene egyenes kormánnyal :)
De inkább csak vázszettként, és akkor lehetne 1 jó kerót összerakni... :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10609
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
szerintem meg pont nem kéne azt behozni... sokkal értelmesebb lenne egy visszafogottat, ami mindenkinek tetszik.
ez egy olyan színválasztás, ami... hát hogy is mondjam hmm....
egyszóval semmi összhang nincs benne, kirívó, és még csúnya is.


Kala: ha kiköthetõ szart akarsz, akkor maradj az ausztriából frissen lopott ezer éves puch és egyéb bringáknál, persze szigorúan oldszkúl komplett szettekkel együtt, mert csak az a true.... ilyen bringát nem köt ki az ember, így nem is fontos hogy mindenképp olcsó legyen az, amit ellophatnak.... ;)

#10610
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
"city-themed line-up"

és 159.000 FT :lol1:

A nagy gyártók mikor fogják fel végre, hogy mi az egyik leglényegesebb szempont a városi bringák építésénél?

De a monaco nem rossz választás, a legkívánatosabb közülük.

#10611
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
sztem a las vegas lenne über ha csak egyszinü fekete lenne a váz egy arany speci felirattal. (ergo: alsócsö matricái tök fölöslegesek)

#10612
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
idén csak ez az egy langster van, sajnálom srácok.
jövõre lesz langster, a monaco (ez egy új) azt hiszem 159k huf ajánlott kisker. tudom, nem olcsó, de a lifestyle-nak ára van :D

a sárvédõ amugy alu, ragasztott fa mintázatú matricával, és tök gyári. a gép igy out-of-box ahogyan látjátok, illetve még hiányzik róla a "starbucks coffe holder", egy kormányra szerelhetõ "kulacstartó"

bár összesen ha 10km van benne, azt azért látom, hogy tökéletes városi közlekedésre. hosszú távon kicsit kicsi a 42-16
sok átalakitanivaló van rajta, többek közt a hajtókar, a külsõk, a racsni és a nyeregcsõ már gyakorlatilag csak napokig van fenn.

szerk: nesztek, sneak peak 09 langster monaco és a többi újdonság: 09 tokyo, 09 las vegas és 09 san francisco - nagyíthatóak


szerk2: lehet szavazni, hogy melyik legyen ;) én a monaco-ra voksolok
szerk3: vannak jövõre carryover modellek is, mint a newyork vagy a seattle, azaz azokra is lehet voksolni

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10613
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
nekem tetszik. a gép is és a parketta-sárvédõ is.

edit: kapható itthon? nem találtam a katalógban...

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10614
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Olyan laminált padló kinézete van :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10615
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
nem vagyok ács, de nekem lakkozott rétegelt lemeznek tûnt :D

#10616
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Király a zöldség :)
Milyen sárvédõ van rajta?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10617
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Szép ez a Seattle, bár nekem inkább a London vagy a Chicago jön be :) ;)

Jövõre lesz itthon Langster, bármelyik tipusból?
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10618
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
hát, ez érdekes darab
futár-style meets granny-style :)
gondolom, városi keró, nem-e?

#10619
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ooooo kenyér....ez gyönyörû

csak a kormány formája nem tetszik annyira

#10620
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Posted Image

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.