grat.
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9821
Posted 2008. December 09. - 23:21
grat.
#9822
Posted 2008. December 09. - 22:51
#9823
Posted 2008. December 09. - 22:40
#9824
Posted 2008. December 09. - 22:13
Váz: Canyon Nerve XC M (2870g taggal)
Rugóstag: Fox RP23
Villa: RS Reba Race 2005
Felnik: Mavic 717 XC
Agyak: Shimano XT
Küllõ: DT double butted 2.0 asszem
Gumik: Maxxis Ignitor XC eXCeption 1,95
Kormány: Kore Elite XC 7075 Flat 580mm
Kormányszár: Smica 90mm
Kormánycsapágy: "gyári" Cane Creek
Hézagoló: karbon
Markolat: ODI Yeti
Nyereg: Selle Italia C2 gel flow
Nyeregcsõ: Kore Race 31,6
Nyeregcsõ bilincs: Canyon
Hajtómû: Shimano XT
Hajtómûcsapágy: Integrált
Váltókar: Shimano LX (2005?)
Elsõ váltó: SRAM X.9
Hátsó váltó: Shimano XT Shadow SGS
Fogaskoszorú: Shimano XT
Lánc: Shimano XT
Fék - elöl: Shimano XT (2006?) 180mm
Fék - hátul: Shimano XT (2006?) 160mm
Pedál: Eggbeater C
Súly: 12,09kg tokkal vonóval

Lesz majd rendes kép is, sárosan, meztelen hölgyekkel.
#9825
Posted 2008. December 09. - 00:32
#9826
Posted 2008. December 08. - 12:51
Nekem van egy fullos pár STX RC váltókarom, illetve egy hátsó váltó de az ezüst és lekopott a matrica sajna. Hajtókar is mintha lenne, megnézem ha érdekel.
Hát lehet érdekelnének!
Mit mennyiért adnál? Lehet jo lenne a hátsóváltó is nem baj ha ezüst csak gyárilag a fekete LX volt rajta!
Retizotyo: Köszi igyekszem
Troger: egyenlõre köszi a gripkot, de megvárom a Paul Vitti mit ir az STXRC-re
#9827
Posted 2008. December 08. - 08:56
Elsüllyedt a hajó!!!
![]()
![]()
Az üzleté a csokitorta!
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc
Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.
http://cgi.ebay.de/G...2|39:1|240:1318
bár ez a csúcs volt, de szerintem jól mutatna rajta.
Ha gondolod licitálok rá neked.
#9828
Posted 2008. December 07. - 23:19
#9830
Posted 2008. December 07. - 22:38
Ja. 2007-s vagy korábbi, S méretû Flux. Szódával elmegy:Dgondoltam vv örülni fog egy szép össztelós kona trekkingnek.
#9831
Posted 2008. December 07. - 20:12
#9832
Posted 2008. December 07. - 20:03
Nekem van egy fullos pár STX RC váltókarom, illetve egy hátsó váltó de az ezüst és lekopott a matrica sajna. Hajtókar is mintha lenne, megnézem ha érdekel.Elsüllyedt a hajó!!!
![]()
![]()
Az üzleté a csokitorta!
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc
Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.
#9834
Posted 2008. December 06. - 23:24
#9835
Posted 2008. December 06. - 14:07
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9837
Posted 2008. December 06. - 00:22
fekete silent clutch-os agyam van. komplett kerékként.-96os LX fekete hátsóagy
köll'?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9838
Posted 2008. December 05. - 22:36
és még milyen irigy leszel, ha elkészül:Dhuuuuu most kib@...... irigy lettem
ringlé agyak mavic en521 felnikkel
avid elixir r fékek, 203/185
36 talas rc2
slx hajtókar, saint hátsó váltó, xt elsõ váltó, fogas, lánc, sram rocket karok. shimano dx pedál
syncros kormány, stucni, nyeregcsõ, markolat
selle italia filante nyereg.
ezek az elképzelések.
#9839
Posted 2008. December 05. - 22:35
van egy fekete nyolcas LX fékváltókar itthon, érdekel?Elsüllyedt a hajó!!!
![]()
![]()
Az üzleté a csokitorta!
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc
Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#9840
Posted 2008. December 05. - 21:56

Sign In
Create Account

Back to top









