Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#9821
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,505 posts
jó kis paripa. a merev cc gépem is nehezebb :(
grat.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#9822
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 posts
juj de szép:)
képek jöhetnek majd:p

#9823
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
szép gép, grat hozzá!

#9824
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Na összeállt végre az én gépem is, ha megint költök rá akkor a zártosztályon a helyem! Na jó max a fékeket kukázom majd, de SEMMI mást...

Váz:
Canyon Nerve XC M (2870g taggal)
Rugóstag: Fox RP23
Villa: RS Reba Race 2005
Felnik: Mavic 717 XC
Agyak: Shimano XT
Küllõ: DT double butted 2.0 asszem
Gumik: Maxxis Ignitor XC eXCeption 1,95
Kormány: Kore Elite XC 7075 Flat 580mm
Kormányszár: Smica 90mm
Kormánycsapágy: "gyári" Cane Creek
Hézagoló: karbon
Markolat: ODI Yeti
Nyereg: Selle Italia C2 gel flow
Nyeregcsõ: Kore Race 31,6
Nyeregcsõ bilincs: Canyon
Hajtómû: Shimano XT
Hajtómûcsapágy: Integrált
Váltókar: Shimano LX (2005?)
Elsõ váltó: SRAM X.9
Hátsó váltó: Shimano XT Shadow SGS
Fogaskoszorú: Shimano XT
Lánc: Shimano XT
Fék - elöl: Shimano XT (2006?) 180mm
Fék - hátul: Shimano XT (2006?) 160mm
Pedál: Eggbeater C

Súly: 12,09kg tokkal vonóval

Feltöltött kép
Lesz majd rendes kép is, sárosan, meztelen hölgyekkel.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#9825
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Küldtem privátot.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#9826
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 posts

Nekem van egy fullos pár STX RC váltókarom, illetve egy hátsó váltó de az ezüst és lekopott a matrica sajna. Hajtókar is mintha lenne, megnézem ha érdekel.


Hát lehet érdekelnének!
Mit mennyiért adnál? Lehet jo lenne a hátsóváltó is nem baj ha ezüst csak gyárilag a fekete LX volt rajta!
:)

Retizotyo: Köszi igyekszem

Troger: egyenlõre köszi a gripkot, de megvárom a Paul Vitti mit ir az STXRC-re

#9827
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 posts

Elsüllyedt a hajó!!! :) :) :) Az üzleté a csokitorta!
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc

Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.



http://cgi.ebay.de/G...2|39:1|240:1318

bár ez a csúcs volt, de szerintem jól mutatna rajta.

Ha gondolod licitálok rá neked.
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#9828
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Az. Csak a vázat néztem, a kerekeket meg a villát nem.
Nem kedvelem a "29-s gépeket.


#9829
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts
akarod mondani: sultan

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9830
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

gondoltam vv örülni fog egy szép össztelós kona trekkingnek.

Ja. 2007-s vagy korábbi, S méretû Flux. Szódával elmegy:D


#9831
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts


Feltöltött kép


Penge verda ;), grat!
Remélem hamar sikerül összeraknod!



#9832
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts

Elsüllyedt a hajó!!! :) :) :) Az üzleté a csokitorta!
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc

Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.

Nekem van egy fullos pár STX RC váltókarom, illetve egy hátsó váltó de az ezüst és lekopott a matrica sajna. Hajtókar is mintha lenne, megnézem ha érdekel.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#9833
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts

szepek. ezt most mire fel?


gondoltam vv örülni fog egy szép össztelós kona trekkingnek.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9834
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,505 posts
Bálint: nagyon szép az a speci enduro.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#9835
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
szepek. ezt most mire fel?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9836
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts
Feltöltött kép

Feltöltött kép

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9837
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

-96os LX fekete hátsóagy

fekete silent clutch-os agyam van. komplett kerékként.
köll'?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9838
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

huuuuu most kib@...... irigy lettem :)

és még milyen irigy leszel, ha elkészül:D

ringlé agyak mavic en521 felnikkel
avid elixir r fékek, 203/185
36 talas rc2
slx hajtókar, saint hátsó váltó, xt elsõ váltó, fogas, lánc, sram rocket karok. shimano dx pedál
syncros kormány, stucni, nyeregcsõ, markolat
selle italia filante nyereg.

ezek az elképzelések.

#9839
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Elsüllyedt a hajó!!! :) :) :) Az üzleté a csokitorta!
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc

Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.

van egy fekete nyolcas LX fékváltókar itthon, érdekel?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9840
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts

Feltöltött kép
mától ezzel nyomulok. illetve azzal, ami majd lesz belõle...:D


huuuuu most kib@...... irigy lettem :)

----

FÁJVÓ

----