Én mostanság ezzel nyomulok:

Váz: 2007 specialized big hit 3
Teleszkóp: 2007 marzocchi 888 rc2x va
Rugóstag: 2007 Fox DHX 5.0 222-es szemtáv
Elsõkerék: WTB dualduty DH 32L
Elsõgumi: WTB timberwolf team dh 26x2.5
Hátsó felni: sun mtx 32L
Hátsóagy: novatec 135x10 átütõs
Hátsógumi: maxxis mobster 26x2.5
Elsõfék: 203 Saint
Hátsófék: 203 Avid bb7 + deore fékkar (hamarosan csere)
Hajtókar: Saint 170mm 42T
Lánc: Sram pc58
Fogsor: 8-as LX
Váltó: 2005 LX rövidkanalas
Váltókar: Alivio
Terelõ: Truvativ box guide
Pedál: Author Ipari csapágyas
Stucni: FSA DH300
Kormány: FSA FR330
Fejcsapágy: WTB
Nyeregcsõ bilincs: Specialized
Nyeregcsõ: Specialized
Nyereg: PlanetX X-Uranus
További képek:
http://szigi.pinkbike.com/album/bikes/