Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9841
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
húha! akármit is változtatsz rajta... szép lesz! már így is szép!

#9842
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
Feltöltött kép
mától ezzel nyomulok. illetve azzal, ami majd lesz belõle...:D

#9843
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Gabe!
Ha már körülnézel a pinyóban, akkor én meg egy jobbos 7 sebességes kantis stx fékváltókart keresek.
Hátha!
Köszi.

#9844
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Voltak STX RC cuccaim, ha gondolod utánanézek a pincében, bár sok reményt a pince rendezettségét elnézve nem fûznék hozzá :)



Megköszönném bár már csak jövöre érdekelne mivel jön a karácsony és tutira lehuz anyagilag!

Ha találsz valamit azért csak szolj! :P

#9845
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Voltak STX RC cuccaim, ha gondolod utánanézek a pincében, bár sok reményt a pince rendezettségét elnézve nem fûznék hozzá :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#9846
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Ja meg még egy Vetta TT Trishock vagy Sp Trishock nyereg!
Ezt kihagytam a sorból.

#9847
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Elsüllyedt a hajó!!! :) :) :) Az üzleté a csokitorta!
Univega Alpina 606-S
Anno kék volt arany feliratokkal és a Rock Shox Mag 21 is aranyszinü volt!
Ahhoz hogy teljes legyen a kép kellene majd nekem még hozzá:
-STXrc 8as váltokarok, vagy GripShift600 as váltokarok
-96os LX fekete hátsóagy
-Stx rc vagy Lx hajtómü még 5ágú
-Fekete LX 96os hátsóváltó vagy STX rc

Kb ezek hiányoznak és teljes lesz a kép, ha ezek meglesznek Airbrushal lefestetem a gyári szineire.

#9848
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
tuti univega
vaze
mattszürke vót anno, piros vonalakból álló felirattal
gyááá nagykirály!

#9849
az üzlet

az üzlet

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Univega Alpina és egy 3 jegyû szám?

#9850
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
hu de izgi, vajon mi lehet....

#9851
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Még mindig nem

#9852
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Gepida Asgard?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#9853
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás

Magellán serpens?



Hát ez nem talált!
Ismertetõjele a láncvilla függõleges irányú meghajlitása a hajtómû nagytányérjánál!

#9854
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Megszokhattad volna bmeg
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9855
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

ltv?

nem szeretnék elszakadni a zkse-tõl én sem.
nem tudom minek volt ekkora arca Matyinak, amikor még semmise' biztos...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9856
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

Lassan újra elkészül az új régi bicóm!
Megpróbálom korhûen összerakni, bár még vannak kilógó dolgok rajta még!
Tippeljetek vajon milyen váz ez? 1996-ból származik! :)
Nemsoká kész lesznek a feliratok is rá akkor megmutatom úgy is!

Sajna a szépségversenyre nem lett készen! Jó lett volna a klasszikusban! :(
Feltöltött kép


Magellán serpens?

#9857
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Na az elõzõ is én vtam, de:
Az, hogy "olyan gépem lesz" arra vonatkozott hogy külön gyártású, szérián kívüli, nem arra hogy Merida.

Szerencsére.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9858
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
By Rémhöri, csak az Elnökúr maradt bejelentkezve:
"Az LTV csináltat külön bringát?

Amúgy nem."

#9859
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

nevetsz, de jövõre olyan montim lesz ;)
és lehet hogy andrisnak is :)

ltv?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#9860
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Lassan újra elkészül az új régi bicóm!
Megpróbálom korhûen összerakni, bár még vannak kilógó dolgok rajta még!
Tippeljetek vajon milyen váz ez? 1996-ból származik! :)
Nemsoká kész lesznek a feliratok is rá akkor megmutatom úgy is!

Sajna a szépségversenyre nem lett készen! Jó lett volna a klasszikusban! :(
Feltöltött kép