Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9801
Írta 2008. december 18. - 08:27
#9802
Írta 2008. december 18. - 02:56
#9803
Írta 2008. december 18. - 00:36
köszi!klassz lett grat.
kona kormány a faktorból vagy kintrõl ?
kintrõl a faktoron keresztül
#9804
Írta 2008. december 17. - 23:59
klassz lett grat.thx az Õ nevében is, a váz az õ választása volt
11,78kg
és nem grammozós, inkább a tartósságra mentem rá. nyereg még nem végleges, az majd kialakul, ez meg kéznél volt.
semmilyen szava nem volt, amikor meglátta a bringát, mert szóhoz sem jutott:D
egyébként a setup:
kona kula lisa 09 váz, 14"
rs reba team poplock 100mm
slx hajtókar, dx pedál
xt agyak, e.v, sor, lánc, xtr h.v
avid elixir r 160/160
kona primo nyeregcsõ, stucni, kormány
syncros am hardcore kcs, am nyereg
tam: így volt benne, a kocsi kalaptartója így tartotta meg, amikor vittük összerakatni:D
és rájöttem, hogy kinõttem a dirtbringákat meg a bmx-et. és egyébként nem elvittem egy körre, hanem haza. ez a kép a bolt és ház között készült
kona kormány a faktorból vagy kintrõl ?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#9805
Írta 2008. december 17. - 23:57
csajszi alatt meg tényleg tartós lesz.
lányok (általában) nem állatkodnak:D
az, hogy könnyû külön jó, mert nem annyit fog érezni a bringázásból hogy de nehéz tekerni, hanem csak örömét leli benne(szerintem legalábbis...
Remélem jól gondolom.
a nyeregbõl viszont válogatni/váltogatni fogtok eleget, szerintem.
Gratulálok hozzá, mindkettõtöknek!:clap:
Izomtéridõninja-geológus!
#9806
Írta 2008. december 17. - 23:55
#9807
Írta 2008. december 17. - 23:53
#9808
Írta 2008. december 17. - 23:45
#9809
Írta 2008. december 17. - 23:30
11,78kg
és nem grammozós, inkább a tartósságra mentem rá. nyereg még nem végleges, az majd kialakul, ez meg kéznél volt.
semmilyen szava nem volt, amikor meglátta a bringát, mert szóhoz sem jutott:D
egyébként a setup:
kona kula lisa 09 váz, 14"
rs reba team poplock 100mm
slx hajtókar, dx pedál
xt agyak, e.v, sor, lánc, xtr h.v
avid elixir r 160/160
kona primo nyeregcsõ, stucni, kormány
syncros am hardcore kcs, am nyereg
tam: így volt benne, a kocsi kalaptartója így tartotta meg, amikor vittük összerakatni:D
és rájöttem, hogy kinõttem a dirtbringákat meg a bmx-et. és egyébként nem elvittem egy körre, hanem haza. ez a kép a bolt és ház között készült
#9810
Írta 2008. december 17. - 23:28
ez nagyon szep lett. jol gondolom, hogy azert van az egig kihuzva a nyeregcso, mert elvitted egy korre?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9811
Írta 2008. december 17. - 23:18
most nem azé', de te fosod a lét?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9812
Írta 2008. december 17. - 23:16
#9813
Írta 2008. december 17. - 23:15
#9814
Írta 2008. december 11. - 21:21
Valami oka biztos van. Ez kb. olyan, hogy a "gyari" Turner setup is mindig FSA cuccokból áll.meg most van egy ujabb jelentkezo
http://pure-race.com/
amugy szep az a turner, csak kar hogy tul sok a Sram cucc rajta [nagyjabol minden ami lehet]
Egyébként az új Turnerekkel valamit rendesen meglõttek, mert nagyon pozitívak minden oldalról a visszajelzések, és még nincs is kint a piacon minden modell.
#9815
Írta 2008. december 11. - 21:07
http://pure-race.com/
amugy szep az a turner, csak kar hogy tul sok a Sram cucc rajta [nagyjabol minden ami lehet]
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9816
Írta 2008. december 11. - 17:30
ha jól látom maverick
http://www.maverickb...ts/productID/44
bár õk már nem csinálnak ilyet, CB átvette:
http://www.crankbrot...sts_joplinr.php
#9817
Írta 2008. december 11. - 17:24
A Push Industries "atyaúristenének":D saját gépe:
[ATTACH]583[/ATTACH] [ATTACH]584[/ATTACH]
hat ez sem sz@r..... mifele nyeregcso az?
#9818
Írta 2008. december 11. - 17:17
#9819
Írta 2008. december 11. - 17:14
[ATTACH]583[/ATTACH] [ATTACH]584[/ATTACH]
#9820
Írta 2008. december 09. - 23:23
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







