Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9781
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

az kimaradt, hogy Grande trance-e :wallbange bocs, késõ van

- Hope bar end plugs
- Speci Phenom SL - itthon nem volt belõle (németbõl)


#9782
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

nálam a trance volt a no.1 kategóriájában. a kormányvégdugó az milyen rajta? illetve a nyereg pontosan melyik típus?

az kimaradt, hogy Grande trance-e :wallbange bocs, késõ van

#9783
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

A mai nem az én napom pár éve...
Amúgy sem hajtanék a más csajára ;) Hozzám már fiatalka azt hiszem amúgyis. A bicikli meg rendben van :)

segond, lesz még rosszabb is. nekem 5 nap múlva lesz ilyen napom. második szülinap :S
csak 17 nappal idõsebb nálam :Dde semmi gond:)
bringa fényezését meg sokadszorra is köszönjük :D
holnap jön haza az enyém is :bananadan
Jézuska expressz, és bringát hozott:)

#9784
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

nem kell mindent komolyan venni. fõleg ha ott van a smiley. egyébként meg inkább konásnak szólt. de tõle is bocsánatot kérek most.

A mai nem az én napom pár éve...
Amúgy sem hajtanék a más csajára ;) Hozzám már fiatalka azt hiszem amúgyis. A bicikli meg rendben van :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9785
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás

Azért megválogathatnád mit írsz és azt kinek.


Ajjj te :D kinek nem inge nem veszi magára :D Konásnak irta érthetõ okokbol :D

Szép bicó, szép lány :)

#9786
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Azért megválogathatnád mit írsz és azt kinek.

nem kell mindent komolyan venni. fõleg ha ott van a smiley. egyébként meg inkább konásnak szólt. de tõle is bocsánatot kérek most.

és hogy ne csak offoljunk. nálam a trance volt a no.1 kategóriájában. a kormányvégdugó az milyen rajta? illetve a nyereg pontosan melyik típus?

#9787
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Kuss legyen ott az alvégen

Azért megválogathatnád mit írsz és azt kinek.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9788
pindur

pindur

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
http://forum.bikemag...4&postcount=253

csak, hogy lássátok ki vagyok :)
:icon_mrgr vale mas morir pies que vivir de rodillas

#9789
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Sexy a Kona;) grat.

#9790
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Az a 163-165 cm a hõtágulástól függ? Szép bringa valóban. Úgy tûnik csak nõvérem nem százas, az én 17-es kula primo vázamat kicsinek érzi a 162 centijéhez :D


nem ez olyan hogy 163centi, de egyszer már valahol mérték 165nek és azt jobb kimondani :D
legalábbis barátnõm ezért 161-164 szerintem .))

sok örömöt!
és tényleg lehet ám használni a "na ez meg én vagyok" topikot .)

#9791
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Lányos ;)

Ride everywhere.

.


#9792
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
úristen! Milyen gumi ez rajta? :D

#9793
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
HA már lánygépek ;)

Kedvesemé:

http://www.ivpicture...=kepek&id=30430

http://www.ivpicture...=kepek&id=30429

http://www.ivpicture...=kepek&id=30428

Kicsit túlépített, de legalább kicsi.

Az egyik képen látszik, hogy a bájkofdöjérre készült, de nem ment át.

Ride everywhere.

.


#9794
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Tényleg szép lett az a kis kula(:D) :)
Az én barátnõmnek meg ilyen volt.Nem a piros :D
Pindur, azért magadról is tégy fel képet, elvégre ez nagyrészt fiúkból/férfiakból álló fórum ;)


egészalakos, fürdõruhás képet!
köszi

Kuss legyen ott az alvégen :D
képet nem kaptok, mert akkor irigykedés lenne;)
Milyen szép lány! Milyen szép bringája van:D:D:D

#9795
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Az a 163-165 cm a hõtágulástól függ? Szép bringa valóban. Úgy tûnik csak nõvérem nem százas, az én 17-es kula primo vázamat kicsinek érzi a 162 centijéhez :D
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#9796
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Pindur, azért magadról is tégy fel képet, elvégre ez nagyrészt fiúkból/férfiakból álló fórum ;)

egészalakos, fürdõruhás képet!
köszi

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9797
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ha már nõi akkor lehetne kona bula...

amugy tényleg pofás

#9798
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Tényleg szép lett az a kis kula(:D) :)
Az én barátnõmnek meg ilyen volt.Nem a piros :D
Pindur, azért magadról is tégy fel képet, elvégre ez nagyrészt fiúkból/férfiakból álló fórum ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9799
pindur

pindur

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás

tetszetõs, gratula!
szabad tudni milyen magas a leány?

olyan 163-165 cm közötti ;)
:icon_mrgr vale mas morir pies que vivir de rodillas

#9800
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Ízléses bringa... CJ-hez csatlakozva: én is elfogadnám(egy nagyobb vázzal pl.)!
Gratulálok hozzá! Használjátok egészséggel!