Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9741
Írta 2008. december 21. - 20:29
#9742
Írta 2008. december 21. - 20:28
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9743
Írta 2008. december 21. - 20:18
#9744
Írta 2008. december 21. - 19:40
remélem az én Nikim nem olvassa ezt a topicot
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9745
Írta 2008. december 21. - 19:01
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9746
Írta 2008. december 21. - 18:56
#9747
Írta 2008. december 21. - 01:36
majd ha két darabban lesz. ez az éles használat után vitrinbe fog kerülni:) vagy ez lesz a bevásárlós. de el nem fogom adni, az fix.mert akkor occsón eladod
#9748
Írta 2008. december 21. - 01:32
mert akkor occsón eladodmiért is?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#9749
Írta 2008. december 21. - 01:29
miért is?én ilyenkor inkább az indiánokra gondolok és nem vitázom...
Bálint meg remélhtõleg hamar megunja azt a speckó-t
#9750
Írta 2008. december 21. - 01:22
én ilyenkor inkább az indiánokra gondolok és nem vitázom...vitatkozhatsz dacival, csak ismerd el, hogy a Marzo a király :-)
Bálint meg remélhtõleg hamar megunja azt a speckó-t
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#9751
Írta 2008. december 21. - 01:21
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#9752
Írta 2008. december 21. - 01:04
veled kár vitatkozni. igazad van.sztem összekevered a manitouval azoknak kopnak a becsúszói, marzónak nem kopik, illetve max egy régebbinél ha közelrõl megnézed annyiba más hogy kicsit zöldes árnyalatú a becsúszó, de ezt csak közelrõl nézve lehet észrevenni.
meg egyébként nem mindegyik régi marzo nehéz, pl 2004es z150 villa az full levegõsen 2 kiló, vagy nekem is volt 2005ös z1fr 3 ami 2 rugóval 2,5 kiló, én kiszedtem az egyik rugót és ezzel még lejött sztem 2-300 gramm. és ez az egyik legjobb 150es villa.
illetve van újonnan z1 rv is elég jó súlyban, bár sztem az nem mozog annyira jól mint a 2005ös z1ek.
#9753
Írta 2008. december 20. - 23:57
csak az idei marzokat temetem. a régiek csak nehezek, meg nem akarok fekete becsúszós villát, mert elég nagy mintából kb az összesnek kopik a becsúszója, ami elég igénytelen. 36 vagy lyrik lesz majd, de most vannak fontosabb dolgok, a pike meg nem rossz, hogy azonnal szabadulni kelljen tõle.
sztem összekevered a manitouval azoknak kopnak a becsúszói, marzónak nem kopik, illetve max egy régebbinél ha közelrõl megnézed annyiba más hogy kicsit zöldes árnyalatú a becsúszó, de ezt csak közelrõl nézve lehet észrevenni.
meg egyébként nem mindegyik régi marzo nehéz, pl 2004es z150 villa az full levegõsen 2 kiló, vagy nekem is volt 2005ös z1fr 3 ami 2 rugóval 2,5 kiló, én kiszedtem az egyik rugót és ezzel még lejött sztem 2-300 gramm. és ez az egyik legjobb 150es villa.
illetve van újonnan z1 rv is elég jó súlyban, bár sztem az nem mozog annyira jól mint a 2005ös z1ek.
#9754
Írta 2008. december 20. - 23:37
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9755
Írta 2008. december 20. - 23:24
#9756
Írta 2008. december 20. - 23:17
Marzórol meg annyit h egy régebbi('07) es allmountaine simán jólenne.
És még "olcsó" is
#9757
Írta 2008. december 20. - 22:57
marzo az meg... inkább ne is beszéljünk róla. 55 ugyanaz mint egy durolux. ja nem, kicsit szarabb.
azért ennyire nem kell temetni!
nem az alap verziót kell megvenni,kb ennyi!
#9758
Írta 2008. december 20. - 22:41
egyenlõre biztos marad a pike, 200-ért villát venni kicsit sok. Nagyon akciósan annyiért tudnék szerezni 36 talas rc2-t. Lyrik annyiból szimpatikusabb, hogy fekete, és van rajta ~lock. illetve foodgate, de be lehet úgy tekerni, hogy kb 2mm-t mozog a villa. marzo az meg... inkább ne is beszéljünk róla. 55 ugyanaz mint egy durolux. ja nem, kicsit szarabb.
#9759
Írta 2008. december 20. - 22:16
#9760
Írta 2008. december 20. - 22:09
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






