Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9741
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
zsir lett. grat!

#9742
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Fajintos, elfogadnám!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9743
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

de pici :)


mint a gazdája :D :)

#9744
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
szerintem frankó kis bringa! :)
remélem az én Nikim nem olvassa ezt a topicot :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9745
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
de pici :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9746
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
íme, barátnõm végre evvel nyomulhat:
Feltöltött kép
:)
már össze is sarazta :P

(kormány, nyereg, pedál, gumik, teleszpók ideiglenes)

#9747
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

mert akkor occsón eladod :)

majd ha két darabban lesz. ez az éles használat után vitrinbe fog kerülni:) vagy ez lesz a bevásárlós. de el nem fogom adni, az fix.

#9748
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

miért is?:)

mert akkor occsón eladod :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9749
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

én ilyenkor inkább az indiánokra gondolok és nem vitázom...

Bálint meg remélhtõleg hamar megunja azt a speckó-t :)

miért is?:)

#9750
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

vitatkozhatsz dacival, csak ismerd el, hogy a Marzo a király :-)

én ilyenkor inkább az indiánokra gondolok és nem vitázom...

Bálint meg remélhtõleg hamar megunja azt a speckó-t :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9751
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
vitatkozhatsz dacival, csak ismerd el, hogy a Marzo a király :-)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#9752
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

sztem összekevered a manitouval azoknak kopnak a becsúszói, marzónak nem kopik, illetve max egy régebbinél ha közelrõl megnézed annyiba más hogy kicsit zöldes árnyalatú a becsúszó, de ezt csak közelrõl nézve lehet észrevenni.
meg egyébként nem mindegyik régi marzo nehéz, pl 2004es z150 villa az full levegõsen 2 kiló, vagy nekem is volt 2005ös z1fr 3 ami 2 rugóval 2,5 kiló, én kiszedtem az egyik rugót és ezzel még lejött sztem 2-300 gramm. és ez az egyik legjobb 150es villa.
illetve van újonnan z1 rv is elég jó súlyban, bár sztem az nem mozog annyira jól mint a 2005ös z1ek.

veled kár vitatkozni. igazad van.

#9753
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás

csak az idei marzokat temetem. a régiek csak nehezek, meg nem akarok fekete becsúszós villát, mert elég nagy mintából kb az összesnek kopik a becsúszója, ami elég igénytelen. 36 vagy lyrik lesz majd, de most vannak fontosabb dolgok, a pike meg nem rossz, hogy azonnal szabadulni kelljen tõle.


sztem összekevered a manitouval azoknak kopnak a becsúszói, marzónak nem kopik, illetve max egy régebbinél ha közelrõl megnézed annyiba más hogy kicsit zöldes árnyalatú a becsúszó, de ezt csak közelrõl nézve lehet észrevenni.
meg egyébként nem mindegyik régi marzo nehéz, pl 2004es z150 villa az full levegõsen 2 kiló, vagy nekem is volt 2005ös z1fr 3 ami 2 rugóval 2,5 kiló, én kiszedtem az egyik rugót és ezzel még lejött sztem 2-300 gramm. és ez az egyik legjobb 150es villa.
illetve van újonnan z1 rv is elég jó súlyban, bár sztem az nem mozog annyira jól mint a 2005ös z1ek.

#9754
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
van egy 160-as Duroluxom elado ha erdekel... :) atutos, zsir uj. 2.7kilo asszem.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9755
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
csak az idei marzokat temetem. a régiek csak nehezek, meg nem akarok fekete becsúszós villát, mert elég nagy mintából kb az összesnek kopik a becsúszója, ami elég igénytelen. 36 vagy lyrik lesz majd, de most vannak fontosabb dolgok, a pike meg nem rossz, hogy azonnal szabadulni kelljen tõle.

#9756
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
ismerõsnek is ilyen enduo-ja van fox 36-al. Elég jó kombó.
Marzórol meg annyit h egy régebbi('07) es allmountaine simán jólenne.
És még "olcsó" is

#9757
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

marzo az meg... inkább ne is beszéljünk róla. 55 ugyanaz mint egy durolux. ja nem, kicsit szarabb.


azért ennyire nem kell temetni!
nem az alap verziót kell megvenni,kb ennyi!



#9758
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
nem az a baj, hogy nincs itthon szerviz, hanem az, hogy nincs itthon szerviz, ellenben elég gyakran beszarik a villa.

egyenlõre biztos marad a pike, 200-ért villát venni kicsit sok. Nagyon akciósan annyiért tudnék szerezni 36 talas rc2-t. Lyrik annyiból szimpatikusabb, hogy fekete, és van rajta ~lock. illetve foodgate, de be lehet úgy tekerni, hogy kb 2mm-t mozog a villa. marzo az meg... inkább ne is beszéljünk róla. 55 ugyanaz mint egy durolux. ja nem, kicsit szarabb.

#9759
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

a wotan-nak az is a baja, hogy magura :)

az miért baj?

#9760
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a wotan-nak az is a baja, hogy magura :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.