Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19017 hozzászólás a témában

#901
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

szép-szép, csak egyez kérdeznék: a zee + radcage kb egy slx-szel (XT-vel) egyenlő, csak dupla áron, nem? mi az oka, hogy így raktad össze?


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#902
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

még mindig kedvelem a Nomádot, ezért februárban megjárattam erasmus tanulmányaim korábbi helyszínén, Andalúziában. itt épp Benálmádena strandján ejtőzünk.

331IMG_3339_tn.jpg

kattintásra asszem megnyílik nagyban is.

http://www.kepfeltol...331IMG_3339.jpg

Tigrisnek: mattoc nagyon frankó! bár most épp úton van valahol a crc felé, visszaút egység minden kirugózásnál kattan egyet.

kormánystucnimarkolat: renthal fatbar light, apex 31mm, medium grip

sunrace 11-42 sor még mindig patent, oneup rad cage-gel a zee váltó szépen viszi, +saint trigger

a dt e512 felniket idén még végigpofozom egy-két eseményen, a jövő évet nem biztos, hogy elérik.

felkerült egy blackspire terelő, ami leginkább a lánctányért hivatott védeni, és örülök, hogy ott van... 

gumik: minion dhr2 maxxterra elöl, hátul minion ss(a képen még hr2).

 

 

ha valaki menne ide, csak ajánlani tudom. wizz súlykorlát nélkül vitte a dobozainkat Málagába, ahol négyen 222euroért béreltünk egy 9fős buszt egy hétre. szállás airbnb, 30eur/éj, a tengerparti rész ilyenkor kihalt, bár részeg britek nyilván itt is hemzsegnek. Granada gyönyörű, a mórok értettek egy-két dolgot az építészeten belül... sörhöz jár a tapas, ami egy jó adag étel, így két korsó sörrel és a hozzá kapott táppal rendesen jól laktam, pedig giliszta testemhez képest zabálni, azt tudok. najó, utána még ettünk a helyi araboknál egy shawarma-t, ami olyan, mint a kebap, csak _sokkal_ jobb.

 

 

 

ja, ps: azok a cuki fülecskék meglehetősen hasznosak ám! főleg úgy, hogy nyertem őket még az októberi MecsekEnduron. a vázat pedig egy facebook-os játékon, de ez egy másik sztori:)


mof módosította - 2017. március 17. - 01:41


#903
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Oh, a futóknak is köszönök pedig és nem csak azért, mert magam is futok; lehet, elbambultam, sorry! :-)

 

Színeket tervezek még, a nyeregcsőbilincs esélyes, lila színt kap később. Meg még 1-2 apró, de jó feltűnő szín megjelenhet itt-ott :D

van sok sok a2z lila kulacstartó csavarunk

(pár éve kolléga 10 szett (10*2 db) helyett 10 dobozzal rendelt (200 van egy dobozban))   :)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#904
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Nagyon klassz (a színes részeket leszámítva :)), igazi célgépnek tűnik ami abszolút a tulajdonosára lett szabva. 

off: szerdán reggel láttalak a hegyen csak nem szóltam rád mert futottam és sisak meg kerékpár nélkül nem ismernél meg :)   

Oh, a futóknak is köszönök pedig és nem csak azért, mert magam is futok; lehet, elbambultam, sorry! :-)

 

Színeket tervezek még, a nyeregcsőbilincs esélyes, lila színt kap később. Meg még 1-2 apró, de jó feltűnő szín megjelenhet itt-ott :D


zscs módosította - 2017. március 16. - 21:10


#905
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Kezdünk összeszokni.

 

Az első rendes kerékpárom egy cr-mo GT volt Manitou villával. 

Jól néz ki!

 

Ez nem gyászmenet. Meg a por is nagyon látszik a feketén. :-)

Én pl imádom a színes bringákat, cuccokat.

 

Nálam csak a fekete vagy hasonló jöhet szóba. Legalább 4-5 évig egy neonzöld Cannondale nyergében tekertem és elég is volt s színekből..... :)

 

 

 

 

Nagyon klassz (a színes részeket leszámítva :)), igazi célgépnek tűnik ami abszolút a tulajdonosára lett szabva. 

off: szerdán reggel láttalak a hegyen csak nem szóltam rád mert futottam és sisak meg kerékpár nélkül nem ismernél meg :)   


karakoram módosította - 2017. március 16. - 20:57


#906
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Jaja, egész könnyű lett. Átütős Fox Terralogic villám van hozzá, az +/- 50 gramm 1 kilót tesz rá.

Nyeregcső valamilyen alu és karbon mix, valami saját márkás Canyon. Netes mérések szerint 240 gramm körül van, még nem mértem.

 

Ami nem grammozós még annyira: hátsó váltó ~275 gramm (XT), váltókar is sima XT 122g, nyeregcsőbilincs Canyon 51g. Kormány 180g, ebből is vannak könnyebbek. Hja, külsők 730+630g. Van két tartalék RoRon külsőm, egyik 575g, másik 590g körüli (SnakeSkin mindkettő), ezekkel még simán lehet faragni kicsit.



#907
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

IMG_1640_1200px.jpg

 

Majd jöhet a beszámoló a kerékről.
Hány kilóval használod?
Nyeregcső az mi? 



#908
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

pedalostol mindenestol nem gyenge :blink: teloval mennyi volt?


arn módosította - 2017. március 16. - 19:03


#909
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

IMG_1640_1200px.jpg

 

IMG_1639_600px.jpg


  • karakoram, dzsonhee és Paul Vitti kedveli ezt

#910
xclajos

xclajos

    vendég

  • fórumtag
  • 158 hozzászólás

Kollégám vett egy full matt fekete városi Cube bicót, azzal jár be melózni. Sűrűn mossa, törölgeti. Csodálattal nézzük, hogy az előző este letisztogatott bringa a fél órás melóba tekerés alatt milyen szép kis porréteget szed magára a budai (Dunával párhuzamos) bringaúton.

 



#911
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

egy darth vader nem tevedhet.



#912
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Ez nem gyászmenet. Meg a por is nagyon látszik a feketén. :-)

Én pl imádom a színes bringákat, cuccokat.


  • Vejne kedveli ezt
Marci

#913
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
A fekete orok :)

#914
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Jaj nekem! :D :D



#915
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Zsolti ! Holnapra cserélj le mindent FEKETE színű alkatrészekre vagy fújd le feketére ! Mindegy. De így nem maradhat.

Megszegted a 2015/118-as, "Terepen csak egységes színezetű kerékpárok közlekedhetnek" előírást, szigorú megrovásnak nézel elébe.

A grafikai és kulturális környezetszennyezést már nem is említjük.

Szégyeld magad !!! Fúj ! :P :D


Marci

#916
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Nekem csak részlet van most. Elgurult a gyógyszerem, ami a színeket illeti. :) Stucni fölött még lila gyűrű is van. Azt már le sem merem fotózni! :D

IMG_1638_1_900px.jpg



#917
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 992 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Kezdünk összeszokni.

 

 A GT nagy kedvenc, a helyszín nem különben!

Tetszik!



#918
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Á, tudtam, hogy az, csak arra voltam kíváncsi milyen ideológiát kerítesz hozzá. :)
 
Nekem annyi szerencsém volt, hogy fekete a villaváll, szigszalag és már kész is volt.
 

ABS elektronika :)

Elkezdték zabálni a régi villa vállát a bowdenházak és gányoltam rá szilikoncsövet, mert az volt itthon. Mekkmester eléggé, de működik :)


Aske módosította - 2017. március 13. - 21:06


#919
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

 

Dögös bringa!
 
Annyival szebbek egy 29-es arányai a réginél, hogy hihetetlen.
 
Mik azok a fehér baszok egyébként a fékvezetékeken?

 

ABS elektronika :) 

Elkezdték zabálni a régi villa vállát a bowdenházak és gányoltam rá szilikoncsövet, mert az volt itthon. Mekkmester eléggé, de működik :)


Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#920
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Dögös bringa!
 
Annyival szebbek egy 29-es arányai a réginél, hogy hihetetlen.
 
Mik azok a fehér baszok egyébként a fékvezetékeken?