Jol megy, meg be kell allitani 1-2 dolgot, fvkart feljebb, nyerget elorebb, 1 hezagolot ki a kszar alol es akk. kb jolesz
A flite nyereg... Az SLR utan egesz kenyelmes, de inkabb meg nem mondanek velemenyt ennyi tekeres utan
Kosz mindenki
Ja Tam az nem is latszik
Wenson Expert

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







