Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9041
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Outit nem néztem, de a Konára ne tegyél kék küllõanyát. Akkor már pirosat, de lehet, hogy az már sok lenne. Váltógörgõ kerámiás?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9042
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Köszi.:) Eleinte kicsit féltem,hogy milyen lesz a piros kütyükkel,de nekem is bejön így egyben. Még egy normális nyereg kéne rá,meg majd,ha sok felesleges pénzem lesz,akkor új váltókar(bár arra nem szívesen költök).
Most annyira ráfüggtem ezekre az eloxált cuccokra! :D Olyan szépek! Csak drágák. :(
Unokaöcsém azt javasolta,hogy kék küllõanyákkal lehetne még ütõsebbé tenni a cuccot! :D
Még azon elmélkedem,hogy az országútira rakjak-e valamilyen KCNC kütyüt. De azon meg lehet,h sok lenne a piros,ha abból raknék. :( A nyeregcsõ bilincs az marad,mert szép!:P Lánctányércsavaron és váltógörgõn gondolkodok,de lehet,h hagyom. Nem tom. Szerintetek?
Amúgy pár hete már készül unokaöcsém gépének tuningolása. :) Korábban azt mondtátok a kis wheeler buddy-ra,hogy divatbike a gyenge elsõ villa miatt. Most viszont kap ez is egy remek kis villát. Egy átütõs marzo dirt 3-as 100 mm úttal,fekete szárral. Hozzá pedig egy átütõs XT agy került a kerékbe. Na meg most jött meg a KCNC elox hézagoló! :D Hú ez az XT agy olyan szép,hogy mikor elhoztam a kereket a boltból nagyon nézegettem,hogy ilyen a felnim is és a küllõim is.......:D és milyen szép ez az agy......:D De rájöttem,hogy nem tudnám feltenni az avid tárcsát és a Marzo agy meg azért csak ritkább!

#9043
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Hát az a Kona csodaszép! ;)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9044
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Megpróbáltam az országútim fém alkatrészeinek régi fényét visszaadni,ami többé kevésbé sikerült is. Nem tudom,hogy a képen mennyire látható. Megkapta a patentpedált is szintén ezüst/fém színben. :) Még jön hozzá egy CONNEX 808-as lánc,szép fényes. Arról van valakinek véleménye?
Ilyen volt:Feltöltött képIlyen lett:Feltöltött kép

A COILER meg megkapta a piros nyeregbilincsét és a másik piros váltógörgõt(elsõ rendelésnél nem láttam,h nem párban van :D).Új képek róla az aláírásomban,ha érdekel valakit. :) Nem akarom megint telepofátlankodni az oldalt! :D

#9045
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

kala: mi furcsa rajta?


Ilyen vadállat váznál ez a majdnem AM építés; 3*9 seb, könnyebb felnik, ilyesmi.

#9046
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Köszi mindenkinek! :)
Köszi Rob! De fekete kerekekkel fog ott szerepelni :D remélem így is esélyes a paripa...

#9047
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Kisherceg az Alient nem akarod elpasszolni? :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#9048
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Gyönyörû az Anthem!:cool2: Fehér felnivel? Hmm.. úgy is jó lenne :)
Feltöltött kép


uhh, nálam bikeoftheyear ez a képen ez a giant :spoko:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9049
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

Kisherceg!

Az ezüst felni szerintem szebb és tégy a bringa elejére is valami kéket, pl. kék Oury markolat vagy kormányvég dugó esetleg elox-kék kulacstartó (Zéfal pl.).
Úgy majd megnyugszik mindenki :D
Szép ez a Cove...:clap:

Vagy kék KCNC közölõket. Jól nézne ki
Az anthem is gyönyörû.

#9050
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Kisherceg!

Az ezüst felni szerintem szebb és tégy a bringa elejére is valami kéket, pl. kék Oury markolat vagy kormányvég dugó esetleg elox-kék kulacstartó (Zéfal pl.).
Úgy majd megnyugszik mindenki :D
Szép ez a Cove...:clap:



#9051
Musher

Musher

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Úgyis jó lenne az Anthem, hogy elöl full fehér kerékkel hátul pedig full feketével:chin:

#9052
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

anthem x tényleg ütõs. nekem csak a fekete felnik nem tetszenek, de ez szubjektív. :)


Kisherceg!
Majd talán jövõre fûzünk bele egy fehér kereket, vagy fehér CrossMax...


Gyönyörû az Anthem!:cool2: Fehér felnivel? Hmm.. úgy is jó lenne :)
Feltöltött kép

Kisherceg!
Nekem fekete felnivel jobban tetszik, de ez szubjektív. Viszont a kék nyeregcsô miatt kék eloxok mehetnének rá... vagy fekete felni, fekete nyeregcsô, fekete nyereg.. vagy ezüst felni, "ezüst" nyeregcsô ... Egyébként nagyon szép a gép így is!

#9053
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nekem jobban bejövõs.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9054
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás
jobb ilyen ezüst felnikkel?

Feltöltött kép

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9055
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Kisherceg!
Majd talán jövõre fûzünk bele egy fehér kereket, vagy fehér CrossMax...

#9056
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás
anthem x tényleg ütõs. nekem csak a fekete felnik nem tetszenek, de ez szubjektív. :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9057
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Az Anthem jó kis gép lett, gratulálok!

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9058
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás

Nicolai meseszép! :) Care-O-Bike -os matricát lekapnám róla egyébként.


az emlék ugy hogy marad:)

#9059
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nicolai meseszép! :) Care-O-Bike -os matricát lekapnám róla egyébként.

Giant még mindig jó kiállású. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9060
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
szép az óriás :clap: sok kellemes kilométert vele.