A Hope agyakon én is gondolkodtam (Tune-t néztem, az ára után áttértem), de a jelenlegi xt-vel sincs semmi bajom.
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9021
Írta 2009. március 14. - 21:19
A Hope agyakon én is gondolkodtam (Tune-t néztem, az ára után áttértem), de a jelenlegi xt-vel sincs semmi bajom.
#9022
Írta 2009. március 14. - 19:45
Most csak ez van amúgy vagy ez csak nagy gépnek?
Amúgy dögösek a speckók!
#9023
Írta 2009. március 14. - 16:58
#9024
Írta 2009. március 14. - 16:08
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#9025
Írta 2009. március 14. - 16:07
#9026
Írta 2009. március 14. - 16:04
#9027
Írta 2009. március 14. - 13:43
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#9028
Írta 2009. március 14. - 11:59
#9029
Írta 2009. március 14. - 11:43
#9030
Írta 2009. március 14. - 11:05
#9031
Írta 2009. március 14. - 11:00
Keréképítésre a nagy géphez most csak ezt választanám. Pimpesebb és árban is jobban jönnék ki, mint anno a 440-s DT-vel:D
#9033
Írta 2009. március 14. - 10:33
Szerintem is jobb fehér felnivel/küllõvel az Anthem.
#9034
Írta 2009. március 14. - 10:31
a felniket lassan rendelem, csak vmi agy kellene hozzá. viszont elõre jó volna vmi átütõs, könnyû agy, ami passzol mondjuk az új rebába.
Kisherceg az Alient nem akarod elpasszolni?
gondoltam rá, de aztán mégsem. nem nagyon tudok olyat, amire cserélném. egyedül a thomson jön szóba, ami tetszik, de sajna nehéz és drága.
az anthem jobb a fehér felnikkel.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#9035
Írta 2009. március 14. - 01:35
SRT 2009:
Váz: '09 Duncon Cane Corso 15,5"
Rugóstag: '09 Fox Dhx 5.0 Öhlins szelepekkel, öhlins olajjal
Villa: SRT Travis 203, Öhlins olajjal, Dual Air, rövid ideig MRD Dorado '09
Hajtókar: Shimano SLX 170mm
lánctányér: 36 fogas shimano SLX
lánc: Sram pc991 hollowpin
Fogaskeréksor: Sram pg970 11-23
Rockring: Syncros
Láncterelõ: Syncros alu
Kormány: Syncros FR 2014 fehér grunge
Kormánycsapágy: Syncros AM Hard Core
Markolat: Syncros fekete
Fékek: '09 Shimano Saint 4 dugattyús, 203/180
Váltókar: '08 Shimano XT
Váltó: Shimano Xt shadow
Nyereg: Syncros FR
Nyeregcsõ: Syncros FL 7075
Kerékszett: Syncros FR disc 150x12, 110x20
Külsõk: Syncross BHT 2.5
Pedál: Syncros MeatHook
remélem kiállításra kész!
És elmondhatatlan hála a Boneshaker-nek a támogatásért és a bizalomért!
kép majd utána
#9036
Írta 2009. március 13. - 23:57
#9037
Írta 2009. március 13. - 23:38
Outit nem néztem, de a Konára ne tegyél kék küllõanyát. Akkor már pirosat, de lehet, hogy az már sok lenne. Váltógörgõ kerámiás?
Pedig az is csini!Meg az most a kérdéses!
Fr@ncokat !
#9038
Írta 2009. március 13. - 23:07
#9039
Írta 2009. március 13. - 23:06
tudok egy eladótA Giant nagyon szép! Milyen súlyban van?
Elhatároztam... KELL egy ORSZÁGÚTI!
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#9040
Írta 2009. március 13. - 23:02
Elhatároztam... KELL egy ORSZÁGÚTI!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére











