Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#9001
Írta 2009. március 16. - 10:37
Nekem lakáshitel mellett ilyenre telt(sajnos), de teszi a dolgát remélhetõleg kap egy jobb telót hamarossan:
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
#9002
Írta 2009. március 16. - 09:31
Rendben, akkor milyen egy "rendes" kenõanyag?
Szvsz a ragacsos trutyik többet ártanak mint használnak.
Szvsz a ragacsos trutyik többet ártanak mint használnak.
#9003
Írta 2009. március 16. - 03:02
a wd40 is kenõanyag a címkéje szerint. ezek a száraz vackok nem valók semmire.
#9004
Írta 2009. március 16. - 01:15
a WD40 meg a TF2 nem kenoanyag. arra rendes lancolaj kell
ezekkel a sprezos szarokkal max takaritani lehet jol.
Weldtite TF2 Plus Dry - ez bizony kenõanyag, ne keverjük már össze a WD40-nel...
Többek között ez van a hátoldalon: "Hochleistungs Scmiermittel für Kette" szószerinti fordításban: nagy teljesítményû kenõanyag láncokhoz.
#9005
Írta 2009. március 15. - 23:28
a WD40 meg a TF2 nem kenoanyag. arra rendes lancolaj kell
ezekkel a sprezos szarokkal max takaritani lehet jol.
ezekkel a sprezos szarokkal max takaritani lehet jol.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9006
Írta 2009. március 15. - 23:18
#9007
Írta 2009. március 15. - 22:02
...CONNEX 808-as lánc,szép fényes. Arról van valakinek véleménye?
Eddig annyi a véleményem, hogy ha megveszed akkor azonnal most de róla azt a ragacsos szart, amivel be van kenve.
Én letöröltem kívülrõl, hogy a belül hagy maradjon biztos milyen fasza gyári kenõanyag, az enyém sem jobb (TF2)
Ma voltam bringázni, megáztam és a láncnak olyan hangja lett, mint egy Zetornak. Hazajöttem, bele Brigéciolba és ilyen túrószerû ocsmány szar ázott le róla.
Undorító és szar!
A lánc egyébként biztos jó lesz, hülyére dicsérik mindenütt (Bikemag és külföldi fórumok is) csak elsõ használat elõtt fémtisztára kell mosni, majd adj neki a kedvenc lánckenõanyagodból.
#9008
Írta 2009. március 15. - 21:44
Az Anthem X nagyon király lett! :clap:
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."
#9009
Írta 2009. március 15. - 20:11
A fékek egy barátomtól vannak, egy Juicy 7-es elöl, és Juicy 5-ös hátul. Ha jól tudom ez a 2 fék ugyan az annyi különbséggel, hogy a 7-esen azzal a piros tekerentyûvel lehet állítani a nyomáspontot. A kormány nem vágott, 600mm széles, és azért vannak úgy betolva a fékkarok mert egy ujjal húzom õket és emiatt így kényelmes. A villa gyönyörûen mozog, megvagyok vele elégedve, csak a súlyomhoz kell még rendesen belõni a kamrák nyomását. Nekem tetszik az új Reba, és legalább megy a vázhoz.
#9010
Írta 2009. március 15. - 19:37
Meg ne sértõdjenek az új Reba tulajok, de szerintem kimondottan csúnya a szürke szín piros matricával. Persze ez a használhatóságán semmit sem ront. Szép az a 8500-ös váz!
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#9011
Írta 2009. március 15. - 15:17
#9012
Írta 2009. március 15. - 14:46
a és miért van kétféle fék(kar) rajta, és mintha nagyon középre lenne tolva a fékkar.
Mert olcsóbb gondolom. Épp' ilyen kombóhoz jutott hozzá. Hátra úgysem kell satu, bõven elég ami felkerült.
A kormány lehet vágott, és így esik kézre.
De csak tippelek.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!
Race, no Rest!
#9013
Írta 2009. március 15. - 14:04
szép lett. Azért a helyedben a villanyakat méretre vágnám, ja és miért van kétféle fék(kar) rajta, és mintha nagyon középre lenne tolva a fékkar.
#9014
Írta 2009. március 15. - 12:20
Másnak ez a nyereg kényelmetlen. Ráültem egy bontrager s.ggmérõre, így lett ez, az egyik legszélesebb nyereg. Hosszabb távon is jó, de azért a WTB pureom kényelmesebb, de ezzel sincs gond.sok örömteli percet vele:)
a nyerget én is nézegettem,nem tünt rossz darabnak,mindamellett hogy ára is elég barátságos..ha kényelmes is akkor még egy jo pont mellette:)
#9015
Írta 2009. március 15. - 12:14
sok örömteli percet vele:)
a nyerget én is nézegettem,nem tünt rossz darabnak,mindamellett hogy ára is elég barátságos..ha kényelmes is akkor még egy jo pont mellette:)
a nyerget én is nézegettem,nem tünt rossz darabnak,mindamellett hogy ára is elég barátságos..ha kényelmes is akkor még egy jo pont mellette:)
#9016
Írta 2009. március 15. - 12:04
Igen, az van. Egész kényelmes, 236 g (mért). A bringával túl sokat még nem tekertem, csak pár száz km-t, itt Debrecenben elég sz.r idõ volt egész héten, és a villacsere miatt is állt vagy 2 hetet. Hegyet se nagyon találunk a környéken, van nem messze egy egész jó domb, egy egész jó(csak rövid) lefelé, és egy elég meredek felfelé. Nem volt gond vele, tette a dolgát, bár én annyira nem érzem, hogy most merevebb, így jobb, úgy jobb. Ha erre vagy kíváncsi.szééép..trek az trek:)
tapasztalatok?bontrager inform nyereg van rajta?
PBG:X7 nagyon jó, nagyon sokat kapott már, felcsavarodott, nem egyszer hajlott el vele a váltófülem, és nagyon jó bírja. A villanyak még hosszú, majd talán vágunk le belõle, ha megtaláltam az ideális kormánymagasságot, addig reklámfelület
#9017
Írta 2009. március 15. - 11:56
#9018
Írta 2009. március 15. - 11:55
#9019
Írta 2009. március 15. - 11:49
Hello!
Na végre kész van a bringám, egy 2009-es Trek 8500. Kicsivel több mint egy éve raktam fel ide az elõzõt régi cucokkal, azóta elég sok alkatrész lecserélõdött rajta. Konkrétan a hátsó váltó, e. kerék, pedál, és a váltókarok azok, amik maradtak. Az elsõ kereket szeretném kicserélni egy könnyebbre, a h. sort egy Xt-re, 2 jó gumi és kész. Így a bringa 11,7kg nehéz belsõkkel, nem egy súlybajnok, de ezen könnyíteni szerintem az elõzõ alkatrészeken kívül már csak nagyon sok pénzzel lehetne. Hegyekben még sajnos nem voltam vele, de biztos jó lesz. Itt az új, és az elõbb említett régi bicó.
http://trek.laborcdani.fotoalbum.hu/
remélem tetszik.
Üdv
Na végre kész van a bringám, egy 2009-es Trek 8500. Kicsivel több mint egy éve raktam fel ide az elõzõt régi cucokkal, azóta elég sok alkatrész lecserélõdött rajta. Konkrétan a hátsó váltó, e. kerék, pedál, és a váltókarok azok, amik maradtak. Az elsõ kereket szeretném kicserélni egy könnyebbre, a h. sort egy Xt-re, 2 jó gumi és kész. Így a bringa 11,7kg nehéz belsõkkel, nem egy súlybajnok, de ezen könnyíteni szerintem az elõzõ alkatrészeken kívül már csak nagyon sok pénzzel lehetne. Hegyekben még sajnos nem voltam vele, de biztos jó lesz. Itt az új, és az elõbb említett régi bicó.
http://trek.laborcdani.fotoalbum.hu/
remélem tetszik.
Üdv
#9020
Írta 2009. március 14. - 23:28
Pro Bike Gear! Meglepõen könnyû lett
még nem mértem pontos súlyt, de 11kiló körül van!
Hmm... finom!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





