Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8961
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

A Kona után nehéz, akkor már inkább 2007-es Primo :)

az is az esélyesek közt van :) (viszont ahhoz fehér recont kéne szerezni az meg kb lehetetlen)

az is kérdés mi lesz raktáron mire pénzem lesz.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8962
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A Kona után nehéz, akkor már inkább 2007-es Primo :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#8963
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Hello!
Na végre kész van a bringám, egy 2009-es Trek 8500. Kicsivel több mint egy éve raktam fel ide az elõzõt régi cucokkal, azóta elég sok alkatrész lecserélõdött rajta. Konkrétan a hátsó váltó, e. kerék, pedál, és a váltókarok azok, amik maradtak. Az elsõ kereket szeretném kicserélni egy könnyebbre, a h. sort egy Xt-re, 2 jó gumi és kész. Így a bringa 11,7kg nehéz belsõkkel, nem egy súlybajnok, de ezen könnyíteni szerintem az elõzõ alkatrészeken kívül már csak nagyon sok pénzzel lehetne. Hegyekben még sajnos nem voltam vele, de biztos jó lesz. Itt az új, és az elõbb említett régi bicó.
http://trek.laborcdani.fotoalbum.hu/
remélem tetszik.
Üdv

nem vagyok nagy rajongója a márkának de ez a váz baromira tetszik

még a végén bejön esélyesnek
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8964
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Igen már én is látom hogy vak voltam:wallbange
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8965
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Hátul hogy hogy 130? nálam 60 ill.80, azért gondoltam soknak mert nálam egy f80x van benne elöl.
http://metamorfozis....ctureid/5342428
hogy pontosabb legyek a jelen állapota ez.
http://metamorfozis....ctureid/5342428

ez transmission Z , az többet mozgott (ha jók emlékeim 120-at, gyárilag asszem 120-as manitu black-kel volt szerelve)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8966
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Ha nekem szólt akkor 130mm de ha nem akkor bocsi. Elõl hátul 130mm.

Hátul hogy hogy 130? nálam 60 ill.80, azért gondoltam soknak mert nálam egy f80x van benne elöl.
http://metamorfozis....ctureid/5342428
hogy pontosabb legyek a jelen állapota ez.
http://metamorfozis....ctureid/5342428
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8967
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Rebell ütõs mind a két gép:)
A Lapierre-en milyen nyereg van?

#8968
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hadd legyek kicsit salás :)
T-3 nap

#8969
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

összekeversz valakivel :)

edit:
hahahaaa megvan:
....


;) köszi szépen :)
nemhiába 3 betû ez is az is és az X még egyezik is :D

#8970
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

Mekkora az a fox? Nem nagy bele egy kicsit?


Ha nekem szólt akkor 130mm de ha nem akkor bocsi. Elõl hátul 130mm.

#8971
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

ggx: jól emlékszem h neked volt a fekete no saint vázas bicajod? megvan még? :chin: ha hülyeséget irtam akkor elnézést!


összekeversz valakivel :)

de sejtem ki lehet az, pill


edit:
hahahaaa megvan:

http://forum.bikemag...mber.php?u=4202

check az aláírását ;)

#8972
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
ggx: jól emlékszem h neked volt a fekete no saint vázas bicajod? megvan még? :chin: ha hülyeséget irtam akkor elnézést!

#8973
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
az univega tetszetõs nagyon ;)

#8974
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Mivel mind a két bringa tiszta, gyors kép róluk.
Frédi & Béni : (Frédi 150-es Float villával :) )

http://www.pic-uploa...i-B-ni.jpg.html

Haver küldött egy képet a Simplonjáról:

http://www.pic-uploa...implon.jpg.html

#8975
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
ez milyen bringa ez?
dizájn divatos...[/quote]

Author Basic '07

#8976
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
kicsit nagyobb mint 100mm valsz.
nem nagy

#8977
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Mekkora az a fox? Nem nagy bele egy kicsit?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8978
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Itt van az én paripám de készítek majd róla jobb képet is :krol:

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#8979
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Kenõanyagok, takarítás ;-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#8980
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
egyszer hasznaltam krosszmotor-lanc sprayt- azzal az a baj, hogy beszedi a dzsuvat nagyon, eleg ragacsos anyag volt, ken rendesen, ami jo, de teliment falevellel, meg apro gallyakkal, ami egy motornal kiporog, biconal meg nem.
nekem legjobban a lancfuresz olaj jott be eddig, pedig sokmindent rakentem mar a lancra. Suru es nem jon ki egykonnyen.

----

FÁJVÓ

----