a wd40 mindenre jó és semmire se. Ezt hányszor kell még elmondania wd40 is kenõanyag a címkéje szerint. ezek a száraz vackok nem valók semmire.
Én is befújom, ha nincs más. de legyen.
Nekem lakáshitel mellett ilyenre telt(sajnos), de teszi a dolgát remélhetõleg kap egy jobb telót hamarossan:
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
ez milyen bringa ez?
dizájn divatos...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






