télleg mennyi a súlya?
kb 13 kg
Szép a Nico, de túl sok a matrica.... nekem.
Letisztult harckocsi dizájn kéne...
haverom rakta fel rá, majd irtok:)
bocs a dupla postért, most avattam a bicót sörrel:) azért sram mert akkor az volt az elsõ boltban ahova bementem még 3-4 évvel ezelõtt.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





