Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9101
Írta 2009. március 09. - 22:32
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9102
Írta 2009. március 09. - 21:58
#9103
Írta 2009. március 09. - 21:40
Nekem már készen van az Orbeám
Monti vagy országúti lesz?
"alma"
Elég sokáig érik....
#9104
Írta 2009. március 09. - 21:29
Köszi!
Miért ne mernéd betenni,hm?
A nyereg Spec. avatar gel,az agyak xt cl-esek.
A váltó mûködik rendesen, nem veszek észre változást az elõzõ xt-hez képest
Hát mert kicsit lehet, hogy kilógna a sorból.
De beteszem(immár harmadjára...) majd, amikor "kész" lesz.
Köszi. Én is Xt-t tervezek venni, ha eladtam pár apróságom. Elõre pedig slx-et(a régi xt-d megvan még?
További jó gurulgatást a masinával.
Izomtéridõninja-geológus!
#9105
Írta 2009. március 09. - 20:56
Monti vagy országúti lesz?
#9106
Írta 2009. március 09. - 18:58
#9107
Írta 2009. március 09. - 17:22
#9108
Írta 2009. március 08. - 23:35
Azért van az enyémben is fekete.szerintem menne a vaz szinehez. nekem a fekete felni amugyis csak fekete kullovel tetszik igazan
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#9109
Írta 2009. március 08. - 22:23
#9111
Írta 2009. március 08. - 22:11
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9112
Írta 2009. március 08. - 21:18
#9113
Írta 2009. március 08. - 20:24
#9114
Írta 2009. március 08. - 19:30
jobbulást az egészséget illetõen. elöbb-utóbb csak helyrejön
#9115
Írta 2009. március 08. - 19:19
De van sajnos, semmi javulás.sylver: van mibõl válogatni
BBB: szép a géppark. térdeddel ugye már nincs gond? :chin:
jó tekerést mindenkinek
Azzal a hátsó szándékkal tettem fel a gépeket, hogy hátha valakinek megtetszenek.
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#9116
Írta 2009. március 08. - 19:15
BBB: szép a géppark. térdeddel ugye már nincs gond? :chin:
jó tekerést mindenkinek
#9117
Írta 2009. március 08. - 19:05
Köszi!Fogadd gratulációm.:clap:
Szép, nem is kicsit.
Elsõ ránézésre csak a nyereg és a tárcsák nem tetszenek. De majd nézegetem sokat.
(Hátsó váltóval mik a tapasztalataid?)
U.i.: a nyereg már tetszik.
Szerintem nagyon összhangban is van. Az agyak milyenek?
...nem merem betenni a sorba a Blastomat.
Miért ne mernéd betenni,hm?
A nyereg Spec. avatar gel,az agyak xt cl-esek.
A váltó mûködik rendesen, nem veszek észre változást az elõzõ xt-hez képest
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#9118
Írta 2009. március 08. - 18:27
Szép, nem is kicsit.
Elsõ ránézésre csak a nyereg és a tárcsák nem tetszenek. De majd nézegetem sokat.
(Hátsó váltóval mik a tapasztalataid?)
U.i.: a nyereg már tetszik.
Szerintem nagyon összhangban is van. Az agyak milyenek?
...nem merem betenni a sorba a Blastomat.
Izomtéridõninja-geológus!
#9119
Írta 2009. március 08. - 18:19
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#9120
Írta 2009. március 07. - 23:03

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








