egy jó tanács: pedálból összes tüske ki, menetrögzítõ, vissza. nekem az elsõ úton sikerült elhagynom belõle kb 8 tüskét. szóval nem árthat. és elég drága a póttüske(10db 1000Ft) a hosszú tüskével kb olyan, mint egy spd
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9121
Írta 2009. március 06. - 21:11
egy jó tanács: pedálból összes tüske ki, menetrögzítõ, vissza. nekem az elsõ úton sikerült elhagynom belõle kb 8 tüskét. szóval nem árthat. és elég drága a póttüske(10db 1000Ft) a hosszú tüskével kb olyan, mint egy spd
#9122
Írta 2009. március 06. - 21:04
#9123
Írta 2009. március 06. - 20:38
#9124
Írta 2009. március 06. - 19:03
Erre voltam kíváncsi. Nálam csak a funkcionalitás játszik. Használd egészséggel!hosszú válasz lesz!
1, objektíven nézve: nem érte meg, mert kompletten másfél kilóval nehezebb mint az xtc volt, az acél alapanyag miatt valamivel több törõdést igényel és mert technkailag elavult dolog az acélváz és az acélrugós teló is. ráadásul tényleg sokba is kerül.
2, szubjektíven nézve: megérte, mert nálam a bicaj érzelmi kérdés is.
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#9125
Írta 2009. március 06. - 18:47
De tényleg nagyon szép gratulálok.
#9126
Írta 2009. március 06. - 18:21
#9127
Írta 2009. március 06. - 16:24
#9128
Írta 2009. március 06. - 00:44
Okosan/eszétikásan van összeszerelve. A Kerékszet lehetne egy kicsit "komolyab", a tárcsa is jól mutatna, ha erededi XT volna.
arpi, hogy áll a KTM és hány kg vagy, ha szabad kérdeznem. A kerérszet es a villa kombo miat + a többi alaktrész választása érdekelne.
Off
ugylátszik ez a Synkros piacpolitika bevált nagyon. Ideje lenne leszokni/leszerelni a "dolgot" :
#9129
Írta 2009. március 06. - 00:19
#9130
Írta 2009. március 05. - 23:38
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9131
Írta 2009. március 05. - 23:36
ez bizony nagyon rendben van. Gyönyörû bicaj és ráadásul jó is. Nagyon tetszenek a színek. Ízléses összeállítás!
#9132
Írta 2009. március 05. - 23:08
Nagyon nagy köszönet Vizdinek és Gyurcinak!!
http://picasaweb.goo.../GiantAnthemX2#
Váz: Giant anthem x2
Villa: Fox rl 100
rugóstag: Fox Rp2
fék: XT (hayes tárcsával, mert szerintem szebb)
hajtómû: XT
elsõ váltó: XT
hátsó váltó X.9
Váltókapcsoló: X.O
lánc: XTR/dura-ace
fogaskoszorú: XT
stucni,kormány: syncros fehér (titán csavarok)
nyereg: syncros
nyeregcsó: thomson elite
kerékagy: shimano HB-M525 (mavic slr titán gyors-zár)
felni: mavic 117
küllõk: sapim
gumi: racing ralph
pedál: egg beater Sl
markolat: WCS
asszem ennyi
#9133
Írta 2009. március 04. - 22:30
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9134
Írta 2009. március 04. - 21:33
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9135
Írta 2009. március 04. - 21:30
#9136
Írta 2009. március 04. - 21:04
#9137
Írta 2009. március 04. - 20:44
ez igazan konkret volt
en is kivancsi lennek mergerte-e
off
Neked politikusnak kellett volna menned
on
hosszú válasz lesz!
1, objektíven nézve: nem érte meg, mert kompletten másfél kilóval nehezebb mint az xtc volt, az acél alapanyag miatt valamivel több törõdést igényel és mert technkailag elavult dolog az acélváz és az acélrugós teló is. ráadásul tényleg sokba is kerül.
2, szubjektíven nézve: megérte, mert nálam a bicaj érzelmi kérdés is. a vázat régóta nézegettem és végül nem tudtam ellenállni, mert szerethetõbb mint egy xtc (amit amúgy nagyon jó váznak tartok), mert (szerintem) van egyénisége, mert a kész bringa vagány, de nem hivalkodó, morcos, de nem agresszív. mert van "fílingje". mert azt éreztem már rendeléskor, hogy ha semmi gikszer nem jön közbe, sokáig meg fogom tartani. szerencsére szabadon eldönthettem, hogy mit szeretnék. vehettem volna az árából két vagy három merida trail-t. de abban mi a poén, ha elõre tudom, hogy tekerés közben arra gondolnék, "mégis csak kellene egy cove"?
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#9138
Írta 2009. március 04. - 17:55
offegyfelõl semmiben, másfelõl mindenben.
Neked politikusnak kellett volna menned
on
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#9139
Írta 2009. március 04. - 17:41
Ha minden jól megy, akkor holnap én is képekkel jelentkezem
#9140
Írta 2009. március 04. - 17:14

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





