Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8061
Mate94

Mate94

    vendég

  • fórumtag
  • 138 hozzászólás

Tegyél fel egy láncfeszítõt a hátsó váltó helyére ;)
Nekem személy szerint nem jön be az összekép (nem az én ízlésvilágom), de a hajtásrendszer szerintem ötletes. Engem is érdekel, milyen fogszámú tányérok vannak elõl. Iszonyatos áttétel-spektrumot lefedhet, lehet elég lett volna a dupla hajtómû is.
Jó sok km-t vele!


Hát a váltó maga a láncfeszítõ így marad a helyén:D
Amúgy nem tudom de sztem a hátsó váltó és a láncfeszítõ között semmi különbség nincs.
Amúgy azért nem kettõ van elöl mert feleslegesnek érzem csak azért cserélni mert "úgy se használnád ki!".Így "szép",jó és egyedi:)

De mondjatok ellen érveket és ha sikerül meggyõznötök akkor eseteleg lehet még apró váltózások rajta.........majd
Azt se tudom mi az az áttételi spektrum:D

#8062
Mate94

Mate94

    vendég

  • fórumtag
  • 138 hozzászólás

Hány fogas tányérok vannak a hajtõmûvön és miért?


Fogalmam sincs.Még nem számoltam meg de nagyon nem érdekel:D
Majd megszámolom nektek:)
Azért mert kellenek és nem akartam lecserélni öket:)

#8063
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás

Ezt meg,hogy értsem?



csak jártatom a számat. remélem nem bántottalak meg vagy ilyesmi!

konkrétan a bicajról ugyanazt mondhatom, mint retizotyo

#8064
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Tegyél fel egy láncfeszítõt a hátsó váltó helyére ;)
Nekem személy szerint nem jön be az összekép (nem az én ízlésvilágom), de a hajtásrendszer szerintem ötletes. Engem is érdekel, milyen fogszámú tányérok vannak elõl. Iszonyatos áttétel-spektrumot lefedhet, lehet elég lett volna a dupla hajtómû is.
Jó sok km-t vele!



#8065
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Hány fogas tányérok vannak a hajtõmûvön és miért?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#8066
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Szerintem csak irigykedik.

#8067
Mate94

Mate94

    vendég

  • fórumtag
  • 138 hozzászólás

20-30 éve is voltak ilyen próbálkozások. én láttam olyan agyváltót, amin 7-es sor figyelt. valami városi puch-on volt.
szorzós agyváltót is csináltak régen, mindkét oldalon volt egy-egy vezérlõlánc. biztos nagyon megbízható szerkezet lehetett...


Ezt meg,hogy értsem?

#8068
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
20-30 éve is voltak ilyen próbálkozások. én láttam olyan agyváltót, amin 7-es sor figyelt. valami városi puch-on volt.
szorzós agyváltót is csináltak régen, mindkét oldalon volt egy-egy vezérlõlánc. biztos nagyon megbízható szerkezet lehetett...

#8069
Mate94

Mate94

    vendég

  • fórumtag
  • 138 hozzászólás
Sziasztok!

Friss,ropogós képeket hoztam a kerékpáromról.Még meleg mert tegnap este 10:10-kor lett kész.Tehát Magyarország nem hivatalos egyetlen 3x8-as agyváltós városi kerékpárjának nyilvánítottam.^^

És akkor most jöjjenek a képek.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

+1
Kép

#8070
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
gyari bizony. az osszes Zesty-n, Spicy-n rajta van.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8071
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
még mindig szép.
nekem a pedál nem tecc de egyéni probléma.
az a váltóvédõ lemez érdekes. gyári?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#8072
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
meg mindig fajdalmasan jol nez ki...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8073
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
én nem vagyok oda az eloxért még mindíg, de attól függetlenül nagyon szép lett.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8074
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Szép az Epic, gratula.

Nálam is változott 1-2 dolog. Kis eloxálás volt, új kormány-kormányszár.

http://www.pic-uploa...easton.jpg.html

http://www.pic-uploa...70/ea1.jpg.html

Nagyon szép kis bringa!:D

#8075
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Szép az Epic, gratula.

Nálam is változott 1-2 dolog. Kis eloxálás volt, új kormány-kormányszár.

http://www.pic-uploa...easton.jpg.html

http://www.pic-uploa...70/ea1.jpg.html

#8076
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
az epic még mindíg a szívem csücske, gyönyörû lett. nagyon bejön (ez a váz még dh-s koromban is nagyon tetszett).

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8077
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Régen jártam itt és azóta a drótszamár (is) változott egy kicsit.


Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu



Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

#8078
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
bicikli vs motor flame-bol nem kerunk tobbet. koszi.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8079
pumpikutya

pumpikutya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 384 hozzászólás

pumpi: ezt a verziót még nem is láttam :) nagyon széééép! sok balesetmentest vele! mikor jársz a csili felé? megnyomkodnám ezt is :D a múltkoriban nem fehér sid volt? vagy rosszul emlékszem? a fox nagyon be fog jönni, én nagyon megszerettem ;)


Írj rám mielõtt mész a boltba és lelépek a melóhelyrõl ... (:

#8080
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

off
Tudtam h leszóltok a motoros beszólásom miatt.
Nem tehetek róla h szeretek motorozni is.
és nincs sok millió forintom bringára is meg motorra, úgyhogy ennyi.
:air:

Akkor minek írtad? Eleve nem tartozik a témához...


A sebesség mindent megold.