a bringázás sokunknak életforma, nem komfort eszköz....van akinek csak közlekedési eszköz, van akinek az élete jelentõs részét képezi....amit egy motor sosem fog helyettesíteni
abszolut ígyvan, énsem mondhattam volna szebben:)
a bringázás sokunknak életforma, nem komfort eszköz....van akinek csak közlekedési eszköz, van akinek az élete jelentõs részét képezi....amit egy motor sosem fog helyettesíteni
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
A motor biztos jobb boltba járni, ez viszont sporteszköz. (ráadásul szép is!)Én viszont ennyi pénzért egy motort vettem volna.
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
OffÉn viszont ennyi pénzért egy motort vettem volna.
Nem nõttem valami nagyra (174cm), emiatt "M" es lett a váz
RAUH-Welt
B E G R I F F