wow! nem gyenge. tomeget mertel mar?
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#8101
Írta 2009. július 14. - 12:23
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8102
Írta 2009. július 14. - 11:02
#8103
Írta 2009. július 13. - 23:44
vannak emberek akik ráérnek... többek közt én is, csak nincsenek ilyen perverz hajlamaim.
#8104
Írta 2009. július 13. - 23:31
#8105
Írta 2009. július 13. - 19:54
#8106
Írta 2009. július 13. - 19:48
#8107
Írta 2009. július 13. - 18:29
fubazme van turelmed
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8108
Írta 2009. július 13. - 14:40
Mind tévedtek, igazából rúzs
najó modellfesték+ egy olyan ecset ami kb 4 szálból áll
najó modellfesték+ egy olyan ecset ami kb 4 szálból áll
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#8109
Írta 2009. július 13. - 14:10
#8110
Írta 2009. július 13. - 14:04
#8111
Írta 2009. július 13. - 11:59
vagy ha nem kromfág, akkor fess rá muffot (nem olyat!) és vegyél bele egy _rendes_ nyeregcsövet!
#8112
Írta 2009. július 13. - 11:56
#8113
Írta 2009. július 13. - 11:53
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#8114
Írta 2009. július 11. - 20:36
tavalyi (eredetileg barna-feher) kona five-o. a szine kepeken kicsit yetis, pedig eloben nem az 
rebell: köszi
rebell: köszi
#8115
Írta 2009. július 11. - 20:30
Jó masina.
Ha a geója bejön akkot egy okosan szerelt masina. ( CC´seknek nemvaló... még, ha merev akkor sem
)
A villáról nincs mit dumálni, a fékek harapnak, felnik elég szélesek, RR a helyén.
Happy Trails vele.
Ha a geója bejön akkot egy okosan szerelt masina. ( CC´seknek nemvaló... még, ha merev akkor sem
A villáról nincs mit dumálni, a fékek harapnak, felnik elég szélesek, RR a helyén.
Happy Trails vele.
#8116
Írta 2009. július 11. - 20:23
kona ha jól gondolomez milyen vaz?
5o
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8117
Írta 2009. július 11. - 20:10
ez milyen vaz?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8118
Írta 2009. július 11. - 20:04
#8119
Írta 2009. július 11. - 15:40
#8120
Írta 2009. július 11. - 15:31
atlagos turazos-xc bringazashoz megfelelo, de a dh-t semmikeppen nem eroltetnem vele. es csak a tulaj ceg van angliaban, a gyartas tavol-keleten tortenik.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére












