röhögni fox
debrecenbe adtam el a vázat anno
alföldre minek neki olyan?
(gondolom gyakrabban jár hegyekben)
jó vétel volt az tuti, de én nem adtam volna el.
röhögni fox
debrecenbe adtam el a vázat anno
Izomtéridõninja-geológus!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
igen , ezt tesztelték
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
szakadj meg...
nekemezhúdenagyonteccik.
én is szeretnék egy ilyesmit, de hülyének néznének hogy alföldre mi a ráknak van ilyenem.
.
csak úgy nosztalgiából, Õ volt az :
Izomtéridõninja-geológus!
És nem árulod el VV?