Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7821
Írta 2009. augusztus 22. - 01:03
#7822
Írta 2009. augusztus 21. - 23:58
#7823
Írta 2009. augusztus 21. - 23:32
#7824
Írta 2009. augusztus 21. - 23:16
szerintem csak szimplán nagy bele az a villa, nem az évjárattal van gond. meg egy kicsit a design is elüt, de az már nem funkcionalitás.
annyira nem magas szerencsére, de ide alföldre pont jó az a 130-as rugóút.
a mozgása meg...nem is mozogja ki a falevelet...
Izomtéridõninja-geológus!
#7825
Írta 2009. augusztus 21. - 07:56
nálammaradt a láncvillavédõ
Igenigen, és a tag szelepsapkája is.
#7826
Írta 2009. augusztus 20. - 23:27
#7827
Írta 2009. augusztus 20. - 22:51
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
nyeregcsõ cseréje megesett.
most már csak valaki szánjon meg egy elsõ váltóval.
u.i.: nekem kicsit furcsa, hogy 2002-es villa 2008-as vázzal, váltóval...de kezdem megszokni.
Izomtéridõninja-geológus!
#7828
Írta 2009. augusztus 20. - 22:02
Azt nem tudom, hogy külön kapható-e, s ha igen, akkor mennyi az ára, csak annyit, hogy új bringából lett bontva és 130e volt az apróból taggal és kormánycsapággyal együtt. Ennyiért a hülyének is megéri, nemhogy nekem.
nálammaradt a láncvillavédõ
#7829
Írta 2009. augusztus 20. - 21:47
szabad megtudni milyen árkategóriában mozog egy ilyen váz? pont ilyesmire vágyom én is
Azt nem tudom, hogy külön kapható-e, s ha igen, akkor mennyi az ára, csak annyit, hogy új bringából lett bontva és 130e volt az apróból taggal és kormánycsapággyal együtt. Ennyiért a hülyének is megéri, nemhogy nekem.
#7830
Írta 2009. augusztus 20. - 17:07
szabad megtudni milyen árkategóriában mozog egy ilyen váz? pont ilyesmire vágyom én is
#7831
Írta 2009. augusztus 20. - 16:57
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#7832
Írta 2009. augusztus 19. - 00:11
#7833
Írta 2009. augusztus 18. - 23:54
Milyenek a menettapasztalatok? Nem zavar, hogy tekerés közben mozog hátulja? Azért kérdezem, mert gondolom nem vagy pörgetõs típus (2 tányér, ss, meg egyéb írásaid).
A nyeregcsõ tényleg nagyon ki van húzva, de megértem a hosszú lábak miatt.
Elsõ ránézésre én is azt mondtam volna, hogy nagyobb váz kellene, de megláttam a nyeregbeállítást.
Merev után szokatlan hogy mozog hátul, de amit elsõre iszonyatos pogózásnak éreztem az kb. fél-1cm libegés volt, az meg nudli...
A singlespeedes dolog csalóka, mert mindenki azt érzékeli belõle, hogy felfele durván lassú lábbal izomból szétszakadva mászunk, az kevésbé marad meg, mikor 110-120as csapásszámmal kell pörgetni síkon hogy legalább a 30as tempó meglegyen. Nekem most mindkét végletre eléggé sikerült rágyúrni.
Menettapasztalatok? Olyan mintha mindig is ezzel a géppel tekertem volna, iszonyat durva, lefele és ugrabugrálásnál úgy "repül" ahogy szeretem, felfele egyszer nem emelte el az orrát, pedig magamhoz képest most magasan van a kormány. Hátul ugye 2,2"-os RaceKing-et használok, de felfele nem tudtam kipörgetni, pedig 38×32 volt a legkisebb áttétel amit használtam a mátra középtáv bejárásán. Igazából kiváncsi voltam mire elég egy 38as "nagytányér". Egyszer nem kellett leváltanom a 24es kicsire elõl. Nagy áttételt izomból kitekerve persze lockolok elõl-hátul, akkor is ha köves a terep, másként nem menne. Lock nélkül csak pörgetve érdemes vele mászni, de akkor sem libeg be zavaróan.
#7834
Írta 2009. augusztus 18. - 23:37
Milyenek a menettapasztalatok? Nem zavar, hogy tekerés közben mozog hátulja? Azért kérdezem, mert gondolom nem vagy pörgetõs típus (2 tányér, ss, meg egyéb írásaid).Összpogósra váltottam:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Elõl-hátul 115mm süppedés, össztömeg 12,46kg. Vasárnap sikerült is felavatni a Mátrában.
A nyeregcsõ tényleg nagyon ki van húzva, de megértem a hosszú lábak miatt.
Elsõ ránézésre én is azt mondtam volna, hogy nagyobb váz kellene, de megláttam a nyeregbeállítást.
A sebesség mindent megold.
#7835
Írta 2009. augusztus 18. - 23:31
szep a bringa, nagyon egyben van, de a hosszu stucni meg a magasba kihuzott nyeregcso nekem arra utal hogy talan inkabb egyel nagyobb vazmeretet kellett volna valasztani
110es a stucni, a nyerget is majdnem totál elõretolva használom, tényleg csak lábból vagyok hosszabb a kelleténél, mondjuk mint egy 195ös ember lábán egy 175ös felsõtest.
20"-os váz, 610es vízszintes felsõcsõhosszal és 435ös láncvillával, ilyen hosszú bringám még sosem volt, de a kormány visszahajlása miatt nem érzem hosszabbnak mint a merevfarú meridámat 580as egyenes kormánnyal.
#7836
Írta 2009. augusztus 18. - 23:21
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7837
Írta 2009. augusztus 18. - 23:20
nagyon király, gratula
csak azért húztad ki ennyire a nyeregcsövet, hogy megfélemlíts minket a termeteddel?
186cm vagyok, csak a lábam hosszú. Most nincs is nagyon kihúzva a nyeregcsõ. Egyrészt a 180as hajtókar miatt fél centivel lentebb engedtem, másrészt 1hónap singlespeedezés után 1-1,5centivel alacsonyabb nyerget érzek kényelmesnek, nincs kizárva hogy késõbb kintebb lesz húzva. A 40es csõbõl még van kb. 4-5cm jelig.
#7838
Írta 2009. augusztus 18. - 23:15
csak azért húztad ki ennyire a nyeregcsövet, hogy megfélemlíts minket a termeteddel?
Izomtéridõninja-geológus!
#7839
Írta 2009. augusztus 18. - 22:49
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Elõl-hátul 115mm süppedés, össztömeg 12,46kg. Vasárnap sikerült is felavatni a Mátrában.
#7840
Írta 2009. augusztus 17. - 22:37
Zavaró-e a kupak? Szerintem sokkal kevésbé zavaró mint a por meg a sár a fogaim között
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





