Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7801
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Truvativ Noir 3.3 + PG-990 + X0 Trigger + X0 váltó - cash green árnyalatban:D


Szponzorok jelentkezését várom!:)
Dh felni meg nem kell, jó a dt ami most van. Bírja a bénázásaimat és legalább könnyû.:)
Igazán nem értem, hogy a Shimano miért nem csinál színes cuccokat, vagy legalább feketét XT-bõl. Némi felárral is vinnék szerintem.
Az elox zõddel meg az a baj, hogy nem is hasonlít a váz színére.

Friz 22! Persze, matrica van a tagon.
Bigtibi! Nem gyári a zõd fox matrica. Nem tudom hol lehet beszerezni, mert mi csináltuk. Digitális nyomdáknál érdeklõdj.

#7802
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Truvativ Noir 3.3 + PG-990 + X0 Trigger + X0 váltó - cash green árnyalatban:D

De jó pénzért a Hope-tól is lehetne eloxált cuccokat venni (létezik zöldben);)

Egyébként ajánlottam neki felnit - van is most nálunk raktáron (http://www.chainreac...x?ModelID=33644)


#7803
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Az újdonságok topikban VV rakott fel linket a bicó kiállításról, ott van egy zöld hajtókaros Tune hajtómû, na még azt bele, biztos bagóért adják. Feltöltött kép

annál olcsóbb és ésszerûbb megoldás egy deus-t eloxáltatni.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7804
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Pangás van itt a topikban.
Az enyémen más lett a villa, a markolat, a stucni és a nyereg.
[IMG][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2262/dsc07907h.th.jpg[/IMG][/IMG]
Van még néhány kép itt.

Az újdonságok topikban VV rakott fel linket a bicó kiállításról, ott van egy zöld hajtókaros Tune hajtómû, na még azt bele, biztos bagóért adják. [IMG]http://forum.bikemag.hu/images/icons/icon7.gif[/IMG]

#7805
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
Szép lett! Szeretem amikor ilyen szín összhang van egy bringán.
Az a zöld matrica a telón, gyári? Ha nem hol szerezhetõ be?

Pangás van itt a topikban.
Az enyémen más lett a villa, a markolat, a stucni és a nyereg.
[IMG][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2262/dsc07907h.th.jpg[/IMG][/IMG]
Van még néhány kép itt.



#7806
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

1éve, tavaly a Mátramarcin már ezzel indultam.

Szidtad is mint a fene! :)
Csinos gép!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#7807
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Pangás van itt a topikban.
Az enyémen más lett a villa, a markolat, a stucni és a nyereg.
[IMG][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2262/dsc07907h.th.jpg[/IMG][/IMG]
Van még néhány kép itt.


Nagyon szép lett:)
Az ezüst színû hajtókar helyett valami fekete/szürke kellene (noir?)
A rugóstag az ugyen nem festett? Zöld öntapadós? Mert nagyon profi.

#7808
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

király lett! :)
mióta van zöld bringád? (Mohusnak is ilyen színû van, ha jól emlékszem)

a nyereg meg szerintem újra lett bõrözve - varrásból ítélve ;)


1éve, tavaly a Mátramarcin már ezzel indultam.
Igen, Mohusnak is ilyen színû stumpjumper-je van.
Ott a pont. Fél éve kerestem a neten zõd nyerget, de nincs értelmes darab semmilyen márkából, sehol.
Berágtam és felhívtam a jól bevált kárpitosomat, aki annak idején a Trek-re is bõrözte a nyerget. Megoldotta.:)

Tamáska megelõzött.

#7809
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jaja, ez volt a test-bike szin. csak mohusnak 2006os Stumpjumer van.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7810
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
király lett! :)
mióta van zöld bringád? (Mohusnak is ilyen színû van, ha jól emlékszem)

a nyereg meg szerintem újra lett bõrözve - varrásból ítélve ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7811
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

szep kepet csinal az alpha 200 :)

honnan szereztel zold nyerget? :wtf: jol nez ki nagyon! :spoko:


Titok!:)

#7812
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nem hazudtoltad meg önmagad. :) FOX matrica odab*sz! :)

Nagyon szép!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7813
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szep kepet csinal az alpha 200 :)

honnan szereztel zold nyerget? :wtf: jol nez ki nagyon! :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7814
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Pangás van itt a topikban.
Az enyémen más lett a villa, a markolat, a stucni és a nyereg.
[IMG][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2262/dsc07907h.th.jpg[/IMG][/IMG]
Van még néhány kép itt.

#7815
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Hello!

Vittem magammal tegnap fényképezõt.

http://img371.images...971/1001277.jpg
http://img379.images...530/1001311.jpg


Szép kis darab!;)

yep!


#7816
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szép bringa ;)
streetgumikkal izgi lehet .)

legközelebb szólhatsz, tegnap én is voltam hegyen de nem jött senki szóval egyedül :/
mondjuk nemsokára visszamegyek pöstre...

#7817
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Hello!

Vittem magammal tegnap fényképezõt.

http://img371.images...971/1001277.jpg
http://img379.images...530/1001311.jpg

#7818
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

szép vas:)
lánctányérok honnan vannak?én is kipróbálnám milyen az élet duplával:)


Probikeból. 38as és 24es acél. A fogsor szétkoptatása után a nagyobbik tányért alura szeretném cserélni. De az is lehet, hogy 1tányérra váltok. :D A kistányérra még mindig nem kellett leváltanom...

#7819
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
pali kj köszi a tanácsokat, maggi köszi a véleményt.:)

a villa beépítési magasságának amúgy 500 mm-t mértem. hátha nem sokallja a váz...:)

Izomtéridõninja-geológus!


#7820
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás

Összpogósra váltottam:

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Elõl-hátul 115mm süppedés, össztömeg 12,46kg. Vasárnap sikerült is felavatni a Mátrában.


szép vas:)
lánctányérok honnan vannak?én is kipróbálnám milyen az élet duplával:)