értem, köszi.
itt alföldön nincs gyilkolva annyira, meg én inkább túrázósabb vagyok, mintsem ugrálgatós...(freeride telót használok túrázni, városban...nem rendeltetés-szerû használat. ajjaj:D)
repedést nem találtam, remélem nem is lesz.
mozogni meg mozog mint állat...
köszi még egyszer.
hamarosan én is jelentkezem egy gépezettel...van a nevében "w",és "n". de akad még benne "i" és és "o" is. nagyrészt xt és lx. és magura lassítja.
remélem jövõ héten meg lesz.
winora 20 ezerért az apróban :-)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





