Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7701
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás

értem, köszi.
itt alföldön nincs gyilkolva annyira, meg én inkább túrázósabb vagyok, mintsem ugrálgatós...(freeride telót használok túrázni, városban...nem rendeltetés-szerû használat. ajjaj:D)

repedést nem találtam, remélem nem is lesz.
mozogni meg mozog mint állat...

köszi még egyszer.:)


hamarosan én is jelentkezem egy gépezettel...van a nevében "w",és "n". de akad még benne "i" és és "o" is. nagyrészt xt és lx. és magura lassítja.
remélem jövõ héten meg lesz.



winora 20 ezerért az apróban :-)
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#7702
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Bikertigger,
kicsit bõvebben valamit a bringádról?
a váz az bejön így innen...:)



igazi hulladék, vizcsõbõl taknyolt magellan crater váz vmikor akkorból amit BBB vel beszéltünk, korabeli acera x szett, valami hulladék kerekekkel. a gumik meg a nyereg már újított darabok. - a nyerg a fénypontja az egész hulladékhalomnak , az is vmi 5 ftos wtb de nekem kenterbe veri a 20x forintos speci, meg san marco meg fizik nyergeket- .
hegyre menni momentán nem tudok vele mert még síkon is kb 180m a féktávom, cca 30 km/h ról...:)
amúgy az unakaöcsémnek vettük anyámmal közösen, csak õ a 10+ év alatt nem használta 1000 km-t sem, nekem meg most jó jött ingyért -csak haza kellett hozni debrecenbû- amúgy a nincs biciklim állapotnál ez a szar is jobb, bár a könyökízületeim meg a derekam nem nagyon díjazzák
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7703
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
értem, köszi.
itt alföldön nincs gyilkolva annyira, meg én inkább túrázósabb vagyok, mintsem ugrálgatós...(freeride telót használok túrázni, városban...nem rendeltetés-szerû használat. ajjaj:D)

repedést nem találtam, remélem nem is lesz.
mozogni meg mozog mint állat...

köszi még egyszer.:)


hamarosan én is jelentkezem egy gépezettel...van a nevében "w",és "n". de akad még benne "i" és és "o" is. nagyrészt xt és lx. és magura lassítja.
remélem jövõ héten meg lesz.

Izomtéridõninja-geológus!


#7704
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

tamaska,
korábban kérdezted, hogy nem recseg-e a villám (z1 fr '02)?
egyelõre nem a villára gyanakszom, de ha mégis az lenne, akkor az mennyire baj? kiszakad alólam és belehalok, vagy csak idegesít legfeljebb?


abbol a szeriabol a Dirt jumper volt a torekeny meg a Z1 wedge. de asszem mind ugyanazt a fajta nyak-vall-becsuszo kombot hasznalta. csak ugye mas belsosegek meg mas also szar. nekem volt wedge, drop-off es MCR is, mind recsegett. aztan miutan eladtam a wedge el is tort az uj tulaj alatt. bar elegge allatkodni kell veluk. ha nem ugralsz nagyon csak XC-re hasznalod akkor valszeg hogy semmi baja nem lesz. de en nem vallalok garanciat :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7705
Torpedo

Torpedo

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás

Jelenleg ezzel rakom városban:
Feltöltött kép


Az elsõ traktorkerék a rugózást hivatott növelni?
Hasznos lehet, hiszen így még felnyomva is kíméli az izületeket.
Fixi, vagy SS?
Az elsõ fék nekem is hiányozna róla.

#7706
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Bikertigger,
kicsit bõvebben valamit a bringádról?
a váz az bejön így innen...:)


tamaska,
korábban kérdezted, hogy nem recseg-e a villám (z1 fr '02)?
egyelõre nem a villára gyanakszom, de ha mégis az lenne, akkor az mennyire baj? kiszakad alólam és belehalok, vagy csak idegesít legfeljebb?

Izomtéridõninja-geológus!


#7707
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Tökéletes az az egy fék. Én fék nélkül járok, mert nincs rá pénz, és azzal is elvagyok.


te szandekosan akarsz hulyet csinalni magadbol minden adando alkalommal, vagy tenyleg szellemi fogyatekos vagy es nem veszed eszre? ezt most total komolyan kerdezem.

ha az elso akkor hagyd abba, mert bohocokra nincs szuksegunk, ha meg a masodik akkor fordulj orvoshoz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7708
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
off, minden személyeskedés nélkül:
de akkor ne csodálkozz ha fék nélkül járdázás* közben megbasz a rendõr.
*másik topik

#7709
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Tökéletes az az egy fék. Én fék nélkül járok, mert nincs rá pénz, és azzal is elvagyok.
(nem a legjobb cipõben kell menni, ez a titka... :) )

Amúgy vagány bringa! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7710
Szondos

Szondos

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Pontosan azért mert szeretek vele csíkokat huzogatni:D Meg ez a csengõ helyett is jó mert visít a gumi fékezéskor:D

#7711
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Nem biztos, hogy lassítás céljából van fent a fék, lehet csak rajzolni szeret vele az aszfaltra szép hosszú csíkokat.:)

#7712
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Azért, mert ha elõre raknád, akkor gyorsabban meg tudnál állni, nem csak farolnál egy hosszút. Egyébként szép!

#7713
Szondos

Szondos

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Télen az lesz az elsõ, hogy leszedem a két kisebb tányért. 1 fék lesz rajta csak és nem rakom elõre:D Mért lenne értelmetlen?:chin:

#7714
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás
Inkább a hátsót elõre, mert ez így értelmetlen.

#7715
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Vagány gép lehetne némi módosítással:
felesleges tányérokat hajítsd le a hajtómûrõl.
tegyél fel két féket...



#7716
Szondos

Szondos

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Jelenleg ezzel rakom városban:
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#7717
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

a váz még eladó ha szeretnél egy olyat....


köszi de momentán nincs rá keretem, nomeg jól mûködik az FSR XC is.

#7718
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

tigger elért a gazdasági válság? :Dmi van a stumpyval?

a váz még eladó ha szeretnél egy olyat....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7719
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

amúgy mikori ?
mert én nem emléxem rá igazán
97-98 ?

igazi hulladék egyébként

Igen, akkortájt lehetett.Kb akkor született a márka. :)

tigger elért a gazdasági válság?:D mi van a stumpyval?

Elérte. Sajnos vannak ilyen dolgok.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7720
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
tigger elért a gazdasági válság? :Dmi van a stumpyval?