Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7661
Írta 2009. október 19. - 00:20
#7662
Írta 2009. október 19. - 00:09
stumpjumpa
#7663
Írta 2009. október 19. - 00:05
Szép a Kona, meg a Stumpi is! Gratula Nektek!
Specirõl hajtásoldali fotót léégyszi!
Specirõl hajtásoldali fotót léégyszi!
#7664
Írta 2009. október 18. - 23:58
#7665
Írta 2009. október 18. - 22:35
#7666
Írta 2009. október 17. - 19:03
elsõ kémfotók:
2009 Cannondale Fifty Fifty ,Si Fatty ultra
kell még:
fehér normál befogós kormány
elõre is bb5
két új könnyû felni, alu anyával
oszt kész
Bár már nem jelenik meg a kép, de érdekelne, hogy a kormányszár milyen márka és hány fokos.
szerk.: mégis megjelenik
The Official Rules of the Euro Cyclist-----------------The Rules > Velominati
#7667
Írta 2009. október 17. - 18:41
nekem nem tetszik sala gépe, mert nincs rajta kormány.
amúgy hogy mozog az a teló?
(a winorát meg még aznap megvették elõlem:))
amúgy hogy mozog az a teló?
(a winorát meg még aznap megvették elõlem:))
Izomtéridõninja-geológus!
#7668
Írta 2009. október 17. - 13:24
#7669
Írta 2009. október 17. - 12:49
#7670
Írta 2009. október 16. - 22:53
nem publikus
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7671
Írta 2009. október 16. - 14:19
#7672
Írta 2009. október 16. - 13:36
#7673
Írta 2009. október 16. - 12:23
brutal. :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7674
Írta 2009. október 16. - 00:18
olyan mindenes
városi rohangálásra ott a páylagép
amire tuti fogom használni:
gyerek cipelése ülésben
túrázás
élménybringázás
városi rohangálásra ott a páylagép
amire tuti fogom használni:
gyerek cipelése ülésben
túrázás
élménybringázás
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7675
Írta 2009. október 16. - 00:05
#7676
Írta 2009. október 15. - 23:48
#7677
Írta 2009. október 15. - 22:48
#7678
Írta 2009. október 15. - 22:45
elsõ kémfotók:

2009 Cannondale Fifty Fifty ,Si Fatty ultra
kell még:
fehér normál befogós kormány
elõre is bb5
két új könnyû felni, alu anyával
oszt kész

2009 Cannondale Fifty Fifty ,Si Fatty ultra
kell még:
fehér normál befogós kormány
elõre is bb5
két új könnyû felni, alu anyával
oszt kész
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7679
Írta 2009. október 14. - 18:42
#7680
Írta 2009. október 12. - 22:23
gyanítom közel van a börs környéki kopárpkhoz ami a pilis tetõhöz és a nagy szénáshoz hasonló kategória szigórúan védett természetvédelmi terület..bár nem ismerem csak igy ránézésre sejtem.
de on is
...
A Budaörs feletti részt is ennyire védik? Szuper mert itt lakunk alatta és legvégsõ esetbe( ha Janihegy teljesen off) ott bringáznák

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








