gyanítom közel van a börs környéki kopárpkhoz ami a pilis tetõhöz és a nagy szénáshoz hasonló kategória szigórúan védett természetvédelmi terület..bár nem ismerem csak igy ránézésre sejtem.Oda inkább ne küldj senkit, mert gyakran van erdészeti razzia, kutyás rendõrökkel karöltve büntetnek mindenkit, aki nem gyalog van.
Ahogy hallottam nagyon komolyan veszik arrafelé.
de on is
a crater kbasztt canti fékje esõben ....élmény volt

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére










