amúgy mikori ?Huh, ebbõl az évjáratból volt anno egy Scutum-om
mert én nem emléxem rá igazán
97-98 ?
igazi hulladék egyébként
amúgy mikori ?Huh, ebbõl az évjáratból volt anno egy Scutum-om
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
Thor - 140mm, levegõs, útállítás kormányról, Maxle.a two step-rõl is hallottam már rosszakat... most néztem magura villákat is, ott is van valami útállítás. az lenne a tökéletes, ha kormányról lehetne utat változtatni. na de folytassuk a telótopikban.
RAUH-Welt
B E G R I F F
allitsd be a datumot a fenykepezon
amugy siralyos. a villat miert adod el?
kompletten sikerült venni, elég jó áron. ha érdekel a váz, akkor írj privit, sztem olcsón adom.
igazából átmeneti megoldásnak szántam a vázat-villát, de egész jól teljesít. lefelé a jekyll-lefty páros jobb volt, de összességében ezzel jobban lehet haladni. mondjuk azon nem is voltak ilyen jó/könnyû cuccok.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Nem rossz ötlet, de inkább holnap megyek és megveszem hozzá a hozzávalókat! Tényleg most tûnik fel ahogy mondod, hogy az összes hozzászólásban írtam egy ilyet eddig:Told le sarokcsiszolóval.
Nekem is kell ebbõl a nevettetõ anyagból,amitõl ilyen jó kedved van
yep!