Nekem is kell ebbõl a nevettetõ anyagból,amitõl ilyen jó kedved van
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7741
Írta 2009. október 04. - 19:28
Nekem is kell ebbõl a nevettetõ anyagból,amitõl ilyen jó kedved van
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#7742
Írta 2009. október 04. - 15:20
Hát igen, muszáj lesz:)! Már ki is néztem egyet!4-es.....
Montifan, szerezz egy frankó marokszerszámot, amin van imbusz, csillagcsavarhúzó stb.
yep!
#7743
Írta 2009. október 04. - 11:52
nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem egy 5ös csavar? :wtf:
4-es.....
Montifan, szerezz egy frankó marokszerszámot, amin van imbusz, csillagcsavarhúzó stb.
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#7744
Írta 2009. október 03. - 22:18
persze, hogy van imbuszom csak ehhez egy nagyon kicsi kell, amit én nem találtam sajna! amúgy szinte mindent tudok rajta szerelni!
nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem egy 5ös csavar? :wtf:
#7745
Írta 2009. október 03. - 20:51
nincs imbuszod? akkor egyáltalán mit tudsz szerelni a bringán, ha kell?
yep!
#7746
Írta 2009. október 03. - 20:44
#7747
Írta 2009. október 03. - 19:53
Köszi!nem is fért rá a képre egészben egyiken sem
amúgy szép darab
bár remélem az nem az igazi nyeregmagasság
Nem nem az igazi nyeregmagasság, csak nem gyorszáras, és nincs hozzá kulcsom!
yep!
#7748
Írta 2009. október 03. - 19:51
amúgy szép darab
bár remélem az nem az igazi nyeregmagasság
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7749
Írta 2009. október 03. - 19:47
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#7750
Írta 2009. október 03. - 19:37
#7751
Írta 2009. szeptember 30. - 00:12
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7752
Írta 2009. szeptember 29. - 22:31
#7753
Írta 2009. szeptember 18. - 20:26
hátulra majd még felkerül egy fehér rubino fekete futófelülettel...vagy pénztárcától függõen egy ugyanilyen full fehér zaffiro.
#7754
Írta 2009. szeptember 18. - 18:24
#7755
Írta 2009. szeptember 18. - 12:03
#7756
Írta 2009. szeptember 17. - 22:48
én is ezt mondom... megvettem a District-et, erre megjön a Langster.
Fákk
tényleg arról a szépségrõl linkeltél már képet? csak a hírét hallottam eddig .)
#7757
Írta 2009. szeptember 17. - 22:38
sala: ugye tudod h baszodjal meg...?!
én is ezt mondom... megvettem a District-et, erre megjön a Langster.
Fákk
#7758
Írta 2009. szeptember 17. - 22:00
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7759
Írta 2009. szeptember 17. - 21:45
köszi andris
azér ne búsulj sala a Tiéd se rossz
#7760
Írta 2009. szeptember 17. - 21:42

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére












