Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7521
Írta 2009. november 05. - 21:57
Nekem már a délre nézõ nagyrészt üvegborításos nappali beállítva 4-5 bringával is tervben van
Ebbõl már csak 2-3 bringa és egy nappali hiányzik. Lehet, hogy 10 km-mel nyugatabbra kellene dolgoznom?!
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#7522
Írta 2009. november 05. - 20:41
Na helyem az nekem se sok, 3 motor, 2 bringa, plusz most szeretnek egy orszaguti szeruseget....van baj
Szerintem Tamaska nem így gondolta a helyet!
Amúgy minek 3 motor?
Én bicókat akarok gyûjteni.
#7523
Írta 2009. november 05. - 14:38
Küldöm a vagyonbevallás ellenõrzõket
5 db kétkerekû?!
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#7524
Írta 2009. november 05. - 14:37
#7525
Írta 2009. november 05. - 01:18
nagyon zsir. kene nekem is egy ilyen ha lenne helyem, meg ha tudnek vele mit kezdeni
Na helyem az nekem se sok, 3 motor, 2 bringa, plusz most szeretnek egy orszaguti szeruseget....van baj
#7526
Írta 2009. november 05. - 00:48
nagyon zsir. kene nekem is egy ilyen ha lenne helyem, meg ha tudnek vele mit kezdeni
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7527
Írta 2009. november 05. - 00:37
#7529
Írta 2009. november 03. - 23:43
akkor ha szépen elkészülsz a szimeringcserékkel,ráülhetsz:D
huh de jó h mondod, elhagytam õket, egy boltban
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7530
Írta 2009. november 03. - 23:42
nekem csak a fele van meg
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7531
Írta 2009. november 03. - 22:49
akkor ha szépen elkészülsz a szimeringcserékkel,ráülhetsz:Dárpi tamtaram dögöljetek meg, nagy álmom egy dh9
#7532
Írta 2009. november 03. - 22:46
árpi tamtaram dögöljetek meg, nagy álmom egy dh9
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7533
Írta 2009. november 03. - 21:46
#7534
Írta 2009. november 03. - 21:43
köszi:)
a felsõcsövön, meg a támvillákon van ittott pici festékhiány, meg a matricák hiányosak, amúgy kb hibátlan. nemtom ki és mennyit használta, de nagyon nem látszik rajta a nyoma. pedig nem mai darab..
68, apróból, de nemén, hanem a fater magának.. úgyhogy sárgulok az irigységtõl..
(meg kicsi is nekem a váz, de lehet azt a nyerget emelni..)
a felsõcsövön, meg a támvillákon van ittott pici festékhiány, meg a matricák hiányosak, amúgy kb hibátlan. nemtom ki és mennyit használta, de nagyon nem látszik rajta a nyoma. pedig nem mai darab..
68, apróból, de nemén, hanem a fater magának.. úgyhogy sárgulok az irigységtõl..
(meg kicsi is nekem a váz, de lehet azt a nyerget emelni..)
#7535
Írta 2009. november 03. - 21:41
2004-es valszeg.köszi megnézem mi a helyzet az aggyal.Tam,találkozhatunk,küldöd a repjegyet és indulok rögtön
#7536
Írta 2009. november 03. - 21:23
#7537
Írta 2009. november 03. - 21:10
trikolor 600-as szet... mmmmm :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7538
Írta 2009. november 03. - 21:07
#7539
Írta 2009. november 03. - 21:01
2003-04 koruli. az enyem `01-es. de a hatso reszuk ha jol tevedek ugyanaz. az enyemnek nem monocoque az eleje. ilyen mint ez
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7540
Írta 2009. november 03. - 19:33
@arpi:
ha hadley ügyben kell segítség, szólj - szereltünk már egy párat, és boltot is tudok, ahonnét szívesen küldenek alkatrészt okosba.
A Yetihez meg gratula!
ha hadley ügyben kell segítség, szólj - szereltünk már egy párat, és boltot is tudok, ahonnét szívesen küldenek alkatrészt okosba.
A Yetihez meg gratula!
fanatiX mtbc

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére











