Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7501
Írta 2009. november 11. - 09:54
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#7502
Írta 2009. november 10. - 23:21
Ez tuti az én régi villám!
A váz az amelyik a Lefty-é volt?
ez a cucc ANglikánföldrõl érkezett
#7503
Írta 2009. november 10. - 12:47
Ez tuti az én régi villám!
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#7504
Írta 2009. november 10. - 12:34
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7505
Írta 2009. november 10. - 01:57
#7506
Írta 2009. november 08. - 11:56
#7507
Írta 2009. november 08. - 10:07
#7508
Írta 2009. november 07. - 22:35
#7509
Írta 2009. november 07. - 22:31
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7510
Írta 2009. november 07. - 22:30
A markolatot lecserélném egy feketére... szerintem jobban nézne ki rajta, mint a koszos fehér. Egyébként ki lehet azt valamivel szedni? Szivaccsal súrolással lejön, vagy örökre úgy marad? Mert ha lejön, akkor csak egy tiszta kesztyû kell, meg nem szabad vele esni, meg sárban menni.
A Speckó stucnit meg szeressük!
#7511
Írta 2009. november 07. - 19:51
A kulacstartó még a Specialized Rockhopperbõl van. Majd lelopom egy kedves Konás hölgyismerõsöm bicajáról a fehér karbonutánzatot
Lehetséges opció még Nokon bowden szett, színben passzoló nyeregcsõ, fehér '09-es fox villa és esetleg kormány-kormánynyak csere. Mondjuk ebbõl pillanatnyilag csak a nyeregcsõ valószínû.
A Tiger Claw nekem bejött, kicsi a gördülési ellenállása, terepen is jól lehet vele kapaszkodni, egyedül az oldaltartással kapcsolatban vannak fenntartásaim, de sodrós, köves kanyarokban én lassan megyek, szóval nem derült ki a határa
#7512
Írta 2009. november 07. - 13:56
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7513
Írta 2009. november 07. - 13:37
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7514
Írta 2009. november 07. - 12:22
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#7515
Írta 2009. november 07. - 12:10
#7516
Írta 2009. november 06. - 00:27
Szerintem Tamaska nem így gondolta a helyet!
Hanem,hogy hol lehetne ezt kihasználni.
Vagy én gondolom rosszul?
Amúgy minek 3 motor?
Én bicókat akarok gyûjteni.Már tervben van,hogy mi lenne a következõ,de aztán,hogy lesz-e rá $?
Veteránmánia, nincsenek napi használatban
#7517
Írta 2009. november 05. - 22:38
maketteket is gyûjtesz.....?
Dehogy is, nem tudsz olvasni?
A falon a ferrarik mellett. Fali-ferrari tehát poszter.
#7518
Írta 2009. november 05. - 22:17
nalam a tervben a garazsfalon vannak tartokon az ferrarik mellett
maketteket is gyûjtesz.....?
#7519
Írta 2009. november 05. - 22:16
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7520
Írta 2009. november 05. - 22:15
Nekem már a délre nézõ nagyrészt üvegborításos nappali beállítva 4-5 bringával is tervben van
Ebbõl már csak 2-3 bringa és egy nappali hiányzik. Lehet, hogy 10 km-mel nyugatabbra kellene dolgoznom?!
lehet....10km nem a világ vége

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






