ez mikori vaz?
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7541
Írta 2009. november 03. - 18:04
#7542
Írta 2009. november 03. - 17:33
#7543
Írta 2009. november 03. - 16:37
ezt nem mondod komolyan...
talalkoznunk kene. mereteket kell vennem a lancvillarol meg a tamvillarol is. hatso agy merete? ha egyszer esetleg szeretned szetszedni az egesz hatuljat csinalnal jo sok fenykepet?
mármint én? nemsoká szétszedem,a hátsó agy kazettateste kotyog kicsit.remélem hogy javítható,mert ezek a Hadley cuccok nem a legolcsóbbak
#7544
Írta 2009. november 03. - 16:14
talalkoznunk kene. mereteket kell vennem a lancvillarol meg a tamvillarol is. hatso agy merete? ha egyszer esetleg szeretned szetszedni az egesz hatuljat csinalnal jo sok fenykepet?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7545
Írta 2009. november 03. - 16:10
#7546
Írta 2009. november 03. - 12:22
#7547
Írta 2009. november 03. - 11:30
csak így tovább! szép lesz, az irány jó. hajtókart raknék rá mást, ezt meg a vitrinbe. helyére mehet hone/saint/slx/rf
Tervbe van
Ez az a váz, ami nemrég az apróban volt?
Egyébként grat, tényleg szép.
Szerintem te a masikra gondolsz, aminek 2 naponta valtozik az ara.Ezt juliusban vettem, de apros volt ez is.
#7548
Írta 2009. november 03. - 11:13
Egyébként grat, tényleg szép.
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#7549
Írta 2009. november 03. - 01:01
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7550
Írta 2009. november 03. - 00:59
csak így tovább! szép lesz, az irány jó. hajtókart raknék rá mást, ezt meg a vitrinbe. helyére mehet hone/saint/slx/rf
#7551
Írta 2009. november 03. - 00:53
#7552
Írta 2009. november 01. - 22:54
#7553
Írta 2009. november 01. - 22:35
Szép darab....õ egy Pyxis Cr-Mo ugye? olyan olyan 98-99' köré tippelem....egyik iymerõsöm is hajt ilyet full xt- szettel
Elsõgenerációs cromo Crux, alighanem 18"as. Nekem van egy 18asom és egy 20asom is. Egy régi Pyxisért a bal vesém odaadnám...
#7554
Írta 2009. november 01. - 18:25
Képeket késõbb teszek fel, egyébként teljesen gyári a bringa.
Tényleg jó :-)
#7555
Írta 2009. november 01. - 17:17
Váz: Univega HT-UPCT Scandium 2005
Villa: Magura Laurin 2006
Kerekek: XT 2008, 2.1 UST NN
Fékek: Magura Marta 160-160
Váltók : elsö X9, Hátsó XTR
Hajtómü: FSA Carbon, pedál XTR
Nyeregcsö/kormány/kormányszár/nyereg: Concept, Concept (Univega), Easton Ea 70(forditva is használva :usmiech_o) ,Sele Italia SLR 160gr
Súly: 10,3 kg


#7556
Írta 2009. november 01. - 12:44
#7557
Írta 2009. október 31. - 22:48
#7558
Írta 2009. október 31. - 22:27





ami "korhû" rajta:
LX fékek (1998)
XT fékváltókar (1998)
XT hátsó agy (1996)
LX elsõ agy 10mm-es vastagított tengely, arany szalag
STX-RC hátsó váltó (1996)
LX elsõ váltó (1996)
Ritchey Comp kormány 56cm (!!
...és talán a P2-es kona villa is
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#7559
Írta 2009. október 31. - 00:24
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#7560
Írta 2009. október 30. - 23:33

rendelkezésre álló Gepida nyereg információ:

Gepida súlyát még nem mértem, mérleg hiánya okán.
Szép gépek! Az országútiról is tolhatnál egy hajtásoldalit...
A Gepidán milyen nyereg van? Illetve(kötelezõ kérdés): hány gramm(jó lesz kg-ban is...)?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





