Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7561
Írta 2009. október 30. - 22:22
#7562
Írta 2009. október 30. - 21:49
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#7563
Írta 2009. október 30. - 21:43
elsõ kerékbe nem fér több küllõ, az agy a szûk keresztmetszet (komplett kerék volt, csak az elsõ felnit ki kellett dobni)
de. és ezt már a múltkor is írtam, amikor ugyanezt kérdezted. szarul is fog a fék.
cx versenyre majd arra megyek, ami közel van. pestnél messzebb nem vagyok hajlandó elmenni mókázni
súly nem számít. sárhányó még kap hátra is olyan gumidarabot, mint elöl van, nem akarok saras lenni. a bandázs meg elfogyott, azért csak addig tekertem.
Hát, ez van, fiatalabb már nem leszek. Egyébként, nem úgy van, hogy az országúti fékkar nem jó v-fékhez?
#7564
Írta 2009. október 30. - 21:19
PBG Te "súlyosan" beteg vagy:D
#7565
Írta 2009. október 30. - 21:14
de. és ezt már a múltkor is írtam, amikor ugyanezt kérdezted. szarul is fog a fék.Nem úgy van, hogy az országúti fékkar nem jó v-fékhez?
cx versenyre majd arra megyek, ami közel van. pestnél messzebb nem vagyok hajlandó elmenni mókázni
súly nem számít. sárhányó még kap hátra is olyan gumidarabot, mint elöl van, nem akarok saras lenni. a bandázs meg elfogyott, azért csak addig tekertem.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7566
Írta 2009. október 30. - 19:53
#7567
Írta 2009. október 30. - 19:43
Inkább azt vágtad volna le, és akkor súlyban ugyanott lennél, mintha betekerted volna az egész kormányt bandázzsal...
CX versenyekre fogsz jönni?
#7568
Írta 2009. október 30. - 18:54
#7569
Írta 2009. október 30. - 18:28
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7570
Írta 2009. október 30. - 16:17
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#7571
Írta 2009. október 30. - 15:56
#7572
Írta 2009. október 30. - 15:48
Bontrager Race Lite
Pár postal ezelõtt írt alkatrészlisát;)
:mybad: Óóó... tényleg. Bocsi.
#7573
Írta 2009. október 30. - 14:39
A Gepidán milyen nyereg van?
Bontrager Race Lite
Pár postal ezelõtt írt alkatrészlisát;)
#7574
Írta 2009. október 30. - 14:21
#7575
Írta 2009. október 30. - 12:06
A Gepidán milyen nyereg van? Illetve(kötelezõ kérdés): hány gramm(jó lesz kg-ban is...
#7576
Írta 2009. október 30. - 12:01
Szép, modern, hatékony a Gepida, igazad van.
De Yasecnek kultusza van, és tényleg, szépidõben illik csak ilyen bicajt használni.
Gratulálok mindkettõhöz!
#7577
Írta 2009. október 30. - 11:40
ezen dolgok szólnak a gepida mellett:
1. a yasecot nem szeretném 'elhasználni' napi edzésre, sárban, esõben, hóban
2. Zügn úr szuper egyedi hajtócsapágyat tervezett bele, melynek tengelye magas profilos, négyszögtengelyes ez pl alapból meglövi a full xtr-t (93-as XT asszem ilyen
3. ugyan hasonló méretû ember számára készült a bicaj, nekem egy kicsit kicsi
4. szerettem volna tárcsaféket elöl-hátul
5. akármilyen szép a yasec, 15+ éves, nem biztos, hogy szuper döntés beleinvesztálni egy halom pénzt
de ettõl függetlenül valaki mutatna egy alább megálmodott YY-t, nekem is folyna a nyálam...
.. de a napi körre inkább egy gepidához hasonló 'kortársabb' bicajjal mennék.
Probike-nál tudták, van tesója is náluk, asszem Dénesnek van '29-es singlespeed verziója.
békésen megvannak egymás mellett

itt a yasec kapott új ülést, illetve Ritchey WCS Megabite K, illetve Smoke Dart gumikat, Mavic 717-es felniket, illetve sajnos a raceface/syncros hajtókart cserélni kellett egy újra (shimano négyszögtengelyes, alap).
Basszus, költötted volna a Gepida árát a Yasecra:
Kerámiás kerék, full xtr, jaj... 950-es, vagy inkább 970-es V-s. Jaj-jaj.
Tudták a Probikeban, hogy van egy Yasecod?
#7578
Írta 2009. október 30. - 10:23
Kerámiás kerék, full xtr, jaj... 950-es, vagy inkább 970-es V-s. Jaj-jaj.
Tudták a Probikeban, hogy van egy Yasecod?
#7579
Írta 2009. október 29. - 22:34
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7580
Írta 2009. október 29. - 21:59
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére










