Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7561
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
sárvédõ nagyon rat, tesó!
irigyellek!

#7562
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
nagyon komoly az a két sárvédõ :D
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#7563
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

elsõ kerékbe nem fér több küllõ, az agy a szûk keresztmetszet (komplett kerék volt, csak az elsõ felnit ki kellett dobni)


de. és ezt már a múltkor is írtam, amikor ugyanezt kérdezted. szarul is fog a fék.

cx versenyre majd arra megyek, ami közel van. pestnél messzebb nem vagyok hajlandó elmenni mókázni
súly nem számít. sárhányó még kap hátra is olyan gumidarabot, mint elöl van, nem akarok saras lenni. a bandázs meg elfogyott, azért csak addig tekertem.


Hát, ez van, fiatalabb már nem leszek. Egyébként, nem úgy van, hogy az országúti fékkar nem jó v-fékhez? :D

#7564
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
nagyon szép, a hátsó sárvédõ a titkosfegyver:D
PBG Te "súlyosan" beteg vagy:D

#7565
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
elsõ kerékbe nem fér több küllõ, az agy a szûk keresztmetszet (komplett kerék volt, csak az elsõ felnit ki kellett dobni)

Nem úgy van, hogy az országúti fékkar nem jó v-fékhez?

de. és ezt már a múltkor is írtam, amikor ugyanezt kérdezted. szarul is fog a fék.

cx versenyre majd arra megyek, ami közel van. pestnél messzebb nem vagyok hajlandó elmenni mókázni
súly nem számít. sárhányó még kap hátra is olyan gumidarabot, mint elöl van, nem akarok saras lenni. a bandázs meg elfogyott, azért csak addig tekertem.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7566
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Nem úgy van, hogy az országúti fékkar nem jó v-fékhez?

#7567
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Ez a hátsó sárvédõ azzal a piros lámpával... :D:D
Inkább azt vágtad volna le, és akkor súlyban ugyanott lennél, mintha betekerted volna az egész kormányt bandázzsal... ;)
CX versenyekre fogsz jönni?

#7568
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

téliesítettem a bringát
(kapott már elõre is véféktüskét és véféket)
Feltöltött kép

:D

Nekem tetszik. Bár én be bandázsoltam volna a kormány alsó részét is, és néhány küllõvel többet tettem volna az elsõ kerékbe ;)

#7569
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
téliesítettem a bringát
(kapott már elõre is véféktüskét és véféket)
Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép
Feltöltött kép Feltöltött kép

:D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7570
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
ohhhhhhh az a yasec....
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#7571
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
Képrõl elõbb felismertem, mert nekem is olyanom van csak fekete/szürkében:)

#7572
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Bontrager Race Lite

Pár postal ezelõtt írt alkatrészlisát;)


:mybad: Óóó... tényleg. Bocsi.

#7573
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

A Gepidán milyen nyereg van?


Bontrager Race Lite

Pár postal ezelõtt írt alkatrészlisát;)

#7574
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
ha jól látom talán egy charge spoon. Régóta szemezek egy ilyennel és az újságból tudtam meg, hogy már itthon is lehet kapni

#7575
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Szép gépek! Az országútiról is tolhatnál egy hajtásoldalit... ;)

A Gepidán milyen nyereg van? Illetve(kötelezõ kérdés): hány gramm(jó lesz kg-ban is...:D)? :D

#7576
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld
Félre ne érts! A jajgatásom oka csupán ott keresendõ, hogy egy ilyen szépséget meglátva kitör belõlem a retró láz, vagy valami ahhoz hasonló. Tán Ottó Józsinak volt ilyen vázzal épített bicaja az õsidõkben.

Szép, modern, hatékony a Gepida, igazad van.
De Yasecnek kultusza van, és tényleg, szépidõben illik csak ilyen bicajt használni.

Gratulálok mindkettõhöz! :)

#7577
somac

somac

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Szia!

ezen dolgok szólnak a gepida mellett:

1. a yasecot nem szeretném 'elhasználni' napi edzésre, sárban, esõben, hóban
2. Zügn úr szuper egyedi hajtócsapágyat tervezett bele, melynek tengelye magas profilos, négyszögtengelyes ez pl alapból meglövi a full xtr-t (93-as XT asszem ilyen :)
3. ugyan hasonló méretû ember számára készült a bicaj, nekem egy kicsit kicsi
4. szerettem volna tárcsaféket elöl-hátul
5. akármilyen szép a yasec, 15+ éves, nem biztos, hogy szuper döntés beleinvesztálni egy halom pénzt

de ettõl függetlenül valaki mutatna egy alább megálmodott YY-t, nekem is folyna a nyálam...
.. de a napi körre inkább egy gepidához hasonló 'kortársabb' bicajjal mennék.

Probike-nál tudták, van tesója is náluk, asszem Dénesnek van '29-es singlespeed verziója.

békésen megvannak egymás mellett :) :

Feltöltött kép

itt a yasec kapott új ülést, illetve Ritchey WCS Megabite K, illetve Smoke Dart gumikat, Mavic 717-es felniket, illetve sajnos a raceface/syncros hajtókart cserélni kellett egy újra (shimano négyszögtengelyes, alap).

Basszus, költötted volna a Gepida árát a Yasecra:
Kerámiás kerék, full xtr, jaj... 950-es, vagy inkább 970-es V-s. Jaj-jaj.

Tudták a Probikeban, hogy van egy Yasecod?



#7578
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld
Basszus, költötted volna a Gepida árát a Yasecra:
Kerámiás kerék, full xtr, jaj... 950-es, vagy inkább 970-es V-s. Jaj-jaj.

Tudták a Probikeban, hogy van egy Yasecod?

#7579
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
ez kb olyan, mintha valaki belinkelné a ratbike-ját, aztán mellékesen megmutizza az xtr-es karbon bicaját is :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#7580
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a yasec odab@sz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F