jócucc.nekem vancsak szerelni ne kelljen
plusz atlag vazba nem birod belerakni. nekem inkabb Lefty kene. de nagyon
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7481
Írta 2009. november 18. - 22:10
#7482
Írta 2009. november 18. - 21:53
csak szerelni ne kelljen 
plusz atlag vazba nem birod belerakni. nekem inkabb Lefty kene. de nagyon
plusz atlag vazba nem birod belerakni. nekem inkabb Lefty kene. de nagyon
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7483
Írta 2009. november 18. - 21:51
És 1 ilyen telo mit tud?
Jobb/gyengébb mint 1 hagyományos felépítésû teló?
bárminél jobb. merevebb,mint egy dh teló, a becsúszó (ami tulajdonképp a villa nyaka) tûgörgõkön fut, tehát semmi ragadás. és menõ
#7484
Írta 2009. november 18. - 21:48
#7485
Írta 2009. november 18. - 21:26
Eszméletlen szép a bringa. Mindig is álombicaj volt így kb.
Viszont a telónak a porvédõjénél a fekete szigszalag... Hejj, tégy má a helyébe átlátszót!
Rögtön megkapta a szemem.
Viszont a telónak a porvédõjénél a fekete szigszalag... Hejj, tégy má a helyébe átlátszót!
Rögtön megkapta a szemem.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7486
Írta 2009. november 18. - 20:47
#7487
Írta 2009. november 18. - 20:46
#7488
Írta 2009. november 18. - 20:44
#7489
Írta 2009. november 18. - 20:34
Headshok Fatty telo. a nyak a becsuszo nagyjabol.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7490
Írta 2009. november 18. - 20:34
#7491
Írta 2009. november 18. - 20:31
Szép gép!
A villanyaknál a porvédõ alatt mi van?
Milyen elven mûködik az a rugózás?
A villanyaknál a porvédõ alatt mi van?
Milyen elven mûködik az a rugózás?
#7492
Írta 2009. november 18. - 20:27
pöpec
bár, nekem ezek a neonba hajló árnyalatok annyira nem jönnek be,
ennek vhogy jól áll
bár, nekem ezek a neonba hajló árnyalatok annyira nem jönnek be,
ennek vhogy jól áll
#7493
Írta 2009. november 18. - 20:21
meg mindig szep 
thomson jo otlet
thomson jo otlet
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7494
Írta 2009. november 18. - 20:17
Gondoltam egyet ma reggel, hogy a mai munka elõtti bringázáshoz viszek fényképezõgépet is, és megörökítem végre a ködös hegyet valamilyen formában. Itt a 3. kerületben iszonyatos köd volt reggel 6:30-kor, de fent a hegyen semmi. De a lényeg, hogy a spontán nyeregcsõ törést meg tudtam örökíteni
Az alkatrészt nem szidom mert jó, elõfordul azt hiszem (Thomson lesz a következõ)
Tehát a bringám:
Cannondale F600
XTR váltókat és váltók
XT hajtókat
Formula Oro K24 fékek
Mavic Crossmax ST kerekek
Ritchey WCS kormány, nyereg és a nyeregcsõ (RIP), markolat, külsõ



és a nyeregcsõ
Tehát a bringám:
Cannondale F600
XTR váltókat és váltók
XT hajtókat
Formula Oro K24 fékek
Mavic Crossmax ST kerekek
Ritchey WCS kormány, nyereg és a nyeregcsõ (RIP), markolat, külsõ



és a nyeregcsõ
#7495
Írta 2009. november 16. - 22:18
#7496
Írta 2009. november 16. - 14:04
#7497
Írta 2009. november 16. - 14:02
#7498
Írta 2009. november 16. - 13:57
Giant-om még nem volt,kíváncsi vagyok ez hogy muzsikál
http://http://kepfel...ltoltes.hu_.jpg
helyesen a link
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7499
Írta 2009. november 16. - 13:54
#7500
Írta 2009. november 15. - 09:45

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








