Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6841
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Dt villák meg a magasságállítós stucni nem tetszik....a kövi már Átütõs talas lesz valsz...de egyelõre a Reba teljesen jó, megszervizeltem és álomszépen mozog

viszont a Syntace mint márka bejön, csak onlány soppon nem találkoztam még vele

#6842
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

mért mi baj van velük ?

nem elég sznob cuccok ?


Nem, nem ezt mondtam. Nem tudom, hogy a BBB minõségbe hol helyezkedik el a többi márkához képest. Csak szimplán valami rövidebb passzolna hozzá szerintem. Bár a nyereg magasságából ítélve szükség van ilyen hosszú stucnira.

#6843
semmiho

semmiho

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 637 hozzászólás

...
villa 120mm váz 130mm.....ugy érzem így pont jó a geó...súlyt nem tudok pontosat de nem nehéz :P


Tavaly már 110/130/150 mm-es villával árulták ezt a vázat, 2008-ban 100/120/140mm-es TALAS-szal; szerintem utóbbi passzol hozzá, vagy egy DT EXC 130. :) Kormány/Stucni meg mondjuk Syntace VRO ECO Set Vector kormánnyal. :)

_____________________________________________
AM rlz


#6844
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Le lesz cserélve a stucni kormány kombó 31,8-asra....stcuni talán hope vagy thomson.....kormány meg vmi alacsonyabb emelésûre

fék elõl is saint, csak az elsõ féknyerget cserélnem kell...illetve a hajtókar sem az enyém...csak kölcsönbe van

villa 120mm váz 130mm.....ugy érzem így pont jó a geó...súlyt nem tudok pontosat de nem nehéz :P

#6845
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
gratula, szép letisztult kinézetû bicaj

Villa passzol hozzá, úgyértem nem kicsi bele?

Egy teljesalakos képet még dobhatnál oldalról, meg esetleg tömeget.
Fék elöl milyen lesz?

#6846
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Nagyon szép ez a Scott. Nekem csak a stucni-kormány bántja a szemem kicsit

mért mi baj van velük ?

nem elég sznob cuccok ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6847
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Nagyon szép ez a Scott. Nekem csak a stucni-kormány bántja a szemem kicsit

#6848
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Nekem túl fekete... (:D) Jó lesz ez, meglátod!

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#6849
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image



Kezd alakulni a dolog....cserélõdik még sokminden

#6850
Veszt

Veszt

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
De egyébként nagyon jól néz ki a bringa, csak kíváncsiságból kérdeztem meg.

#6851
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

A Fox-nak van 1"-os fejcsõbe való villája?


Nincsen, a villanyak cserélve lett 1"-ra (tudom, nem vagyok normális)
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#6852
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
kizart dolog
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6853
Veszt

Veszt

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

Ez egy régi 2200g súlyú cr-mo olasz váz.(1" fejcsõ ,26.8nyeregcsõ, olasz menetes hajtómû) A márkáját típusát nem tudom.


A Fox-nak van 1"-os fejcsõbe való villája?

#6854
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

Az a böhöm nagy tárcsa hogy lett ráhekkelve?


Ez a bringa télen illetve nagy sár idején van használatban. V-féket nem akartam ezért egy tárcsafék konzol és egy merevítõ lett rá hegesztve.
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#6855
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Az a böhöm nagy tárcsa hogy lett ráhekkelve?

#6856
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

ez milyen váz?


Ez egy régi 2200g súlyú cr-mo olasz váz.(1" fejcsõ ,26.8nyeregcsõ, olasz menetes hajtómû) A márkáját típusát nem tudom.
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#6857
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
valami regi fajta lehet

mar a kantifek megakaszto szembol gondolom a nyeregcso mogott
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6858
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

A téli biciglim.:)

Posted Image

http://img163.images...n0026627410.jpg

http://img46.imagesh...n0036684970.jpg

http://img713.images...0046819296i.jpg


ez milyen váz?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#6859
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
elfogadnám akár nyárinak is :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6860
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
fúú mekkora hómbre! érted..:D
egyébként tetszetõs a paripa.