Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6801
Írta 2010. február 14. - 22:13
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6802
Írta 2010. február 14. - 22:00
#6803
Írta 2010. február 14. - 18:15
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6804
Írta 2010. február 14. - 17:54
A Stumpy-m ma lett "kész" (igazából soha nem fog elkészülni
http://img692.images...1030628cut.jpg/
http://img697.images...1030627cut.jpg/
#6805
Írta 2010. február 13. - 17:39
#6806
Írta 2010. február 12. - 21:02
A nyereg meg van buktatva... próbád kicsit elöre tolni a nyerget, vagy fel szpacerezni a korányszárat.
#6807
Írta 2010. február 12. - 18:45
#6808
Írta 2010. február 12. - 07:21
#6809
Írta 2010. február 12. - 00:05
#6810
Írta 2010. február 10. - 23:28
Jó kis bringa lesz ez. Két negatívum: sok a fehér és ugye merida..
Agynak vegyél piros Hope Pro 2-t + van egy pár piros A2z új fölös gyorszáram, hátha érdekel.
köszi, érdekelni érdekel
csak teljesen kifutottam a keretbõl, így most abszolút nem aktuális
amúgy milyen súlyban van az a A2z gyorszárad?
nem hittem volna, hogy egyszer egy merida le fog nyûgözni. ennek a darabnak sikerült.
felnibõl szvsz ne fehéret, hanem ezüstöt, pl 717-es mavic-ot. téged gond nélkül ki fog bírni. a V-fék tüskéket nem szeded ki? telóval mi volt a gond?
hát igen 2 év alatt sok minden változik
ezüstre még nem is gondoltam
teló szériahibás volt, csattogott lock használatánál visszarugózáskor, de szerencsére ez már a múlté.
már csak bekéne járatni
Alu lánckerékcsavar hogy szuperál? Valamilyen fórumon olvastam, hogy hajlamosak eltörni, most én is ilyet tettem fel csak még nem volt lehetõségem kipróbálni.
ha nekem írtad akkor:
nekem csak egy problémám volt vele, hogy egyszer túlhúztam és elrepedt az eggyik (szerencsére 5db-ost vettem anno).
szóval vigyázni kell mennyire húzod meg
amúgy különbséget nem érzek a gyári és e között
#6811
Írta 2010. február 10. - 22:56
Villa is nagyon tetszik, valahogy vonzanak engem ezek a hátulsó hidas manitouk, egyszer majd remélem ki tudok próbálni egy R7-et.
más.
Alu lánckerékcsavar hogy szuperál? Valamilyen fórumon olvastam, hogy hajlamosak eltörni, most én is ilyet tettem fel csak még nem volt lehetõségem kipróbálni.
#6812
Írta 2010. február 10. - 22:39
Agynak vegyél piros Hope Pro 2-t + van egy pár piros A2z új fölös gyorszáram, hátha érdekel.
#6813
Írta 2010. február 10. - 22:39
felnibõl szvsz ne fehéret, hanem ezüstöt, pl 717-es mavic-ot. téged gond nélkül ki fog bírni. a V-fék tüskéket nem szeded ki? telóval mi volt a gond?
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#6814
Írta 2010. február 10. - 18:51
#6815
Írta 2010. február 10. - 18:31
Tudom hogy hülyén néz ki, de ha jól tudom ennél az elixirnél nem lehet azt állítani.
Igazad van nem lehet állítani, fix.
Szép a bringa, grat. hozzá!
#6816
Írta 2010. február 10. - 17:52
#6817
Írta 2010. február 10. - 17:30
Sziasztok!
Végre visszajött a nagykerbõl a teló, meg kapott új szép piros nyeregcsõbilincset és fehér stucnit.
Gyönyörû darab!
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#6818
Írta 2010. február 10. - 17:28
Persze igy is jó a gép...pedig én feketemániás vagyok
#6819
Írta 2010. február 10. - 17:21
A hátsó féktestnél beállíthatnál valami értelmesebb fékcsõkilépési szöget, mert ez így elég hülyén áll.
A gumik kevlárosak, vagy drótosak? Ha drótos mind2, megérdemelne a bringa valami könnyebbet.
Tudom hogy hülyén néz ki, de ha jól tudom ennél az elixirnél nem lehet azt állítani.
Ezek a gumik drótosak és csak edzésre meg túrázásra vannak, de versenyre vannak a schwalbe nn és rr.
#6820
Írta 2010. február 10. - 17:08
A gumik kevlárosak, vagy drótosak? Ha drótos mind2, megérdemelne a bringa valami könnyebbet.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






