

Végre van montim, egyetlen hibája, hogy nem 29-es, és nem csúszópapucsos. Dehát nem vagyok telhetetlen
A teló ideiglenes, amíg nem jön meg az R7 Salától
32-16os áttétel, többi alkatrész meg látszik


A középcsapágyon keresztül megy egy nagy tengely, alátétekkel van megoldva, de nem rendes pedál, hanem CNC-zett mûanyagtömb, acél kerettel. Még a snowboard-bakancs is jól megáll rajtaRémhöri,királyságos!!!
a lábtartót hogyan oldottátok meg?azt látom hogy pedál,dehogy az mibe megy bele?
Hát igen ez a "legkisebb" méretû váz amit még értelmesen tudok használnikiraly gep. latom te is nagyra nottel
Gyönyörû a Speci, jó tekerést
Lassan itt a tavasz, használd sokat!
RAUH-Welt
B E G R I F F
Jó kis bringa lesz ez. Két negatívum: sok a fehér és ugye merida..
Agynak vegyél piros Hope Pro 2-t + van egy pár piros A2z új fölös gyorszáram, hátha érdekel.
nem hittem volna, hogy egyszer egy merida le fog nyûgözni. ennek a darabnak sikerült.
felnibõl szvsz ne fehéret, hanem ezüstöt, pl 717-es mavic-ot. téged gond nélkül ki fog bírni. a V-fék tüskéket nem szeded ki? telóval mi volt a gond?
Alu lánckerékcsavar hogy szuperál? Valamilyen fórumon olvastam, hogy hajlamosak eltörni, most én is ilyet tettem fel csak még nem volt lehetõségem kipróbálni.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"