Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6761
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
ma kivittem a jáccós egysebimet:
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#6762
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

monnyuk az lehet...meg aszittem ez tabletop....haver 4x-e is bírja még...nemszoltam

a 2010-es modellnél még faragtak is 150g-ot a 2009-es súlyából szóval nemhiszem hogy sokat vittek vissza hogy eltört...De remélem bírni fogja :)

#6763
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
monnyuk az lehet...meg aszittem ez tabletop....haver 4x-e is bírja még...nemszoltam

#6764
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

viszont azok a PX-ek a tendencia alapján nem bírnak sokat....vigyázz mit adsz neki

egyik haver csak kosarazni járt le vele, és elrepedt a támvilla


Konkrétan a 2009-es 4x? csak mert elég nagy a minõségbeli szórás az évjáratok között. Azthiszem 3 éve volt egy olyan évjárat hogy abból 1 (!!!) váz nem tört el még abban az évben itt Kecskeméten, az is csak azért, mert boltbajárásra van használva. Pedig nemkeveset eladtak belõle, és tört az összes.

#6765
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Kedveseim!

Tanuljatok mar meg kep nelkul idezni.

hocipom televan hogy a forum tolti be ugyanazt a 3048*4582pixeles kepet tizenhatszor minden oldalon

koszonom.

YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6766
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

viszont azok a PX-ek a tendencia alapján nem bírnak sokat....vigyázz mit adsz neki

egyik haver csak kosarazni járt le vele, és elrepedt a támvilla

hát b+ bringával zsákolni

mekkorákat érkeztt síkra

persze hogy elreped
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6767
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
viszont azok a PX-ek a tendencia alapján nem bírnak sokat....vigyázz mit adsz neki

egyik haver csak kosarazni járt le vele, és elrepedt a támvilla

#6768
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

ha dh, akkor viszont mas villat berheltem volna bele.


Oda van írva hogy cserélve lesz, ingyen kaptam kölcsönbe. Pike lesz a végleges.

#6769
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Lehet én vagyok konzervatív, de polarx, gold label, dh?


ha dh, akkor viszont mas villat berheltem volna bele.

----

FÁJVÓ

----


#6770
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Lehet én vagyok konzervatív, de polarx, gold label, dh?


Lehet én vagyok a kispénzû, de harmadik szakághoz demo váz, boxxer teló?

#6771
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Maggi! Ez a bicikli már ennyibõl is tetszik! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#6772
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Lehet én vagyok konzervatív, de polarx, gold label, dh?

gondolom nem elsõ számú bringa, és a kerethez van igazítva.
egy ideig tuti bírni fogja.

#6773
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás

Íme a 2010-es szetap:

http://farm3.static...._b7d3c64019.jpg

Idén elkezdek hegyre járni DH versenyekre a haverokkal, szóval:
...


Lehet én vagyok konzervatív, de polarx, gold label, dh?

#6774
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
kicsi masina,ahhoz képest hogy délelõtt még csak vártad,egész hamar összepakoltad:D

#6775
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ez lett helyette, annak gond volt az egyik forgáspontjával

#6776
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
A Scottal mi újság?

CUBE... your life!!!


#6777
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
még messze a kész úgyhogy csak egy kis lényegi kémfotó




Feltöltött kép

#6778
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Szép gépek! :) Többit MSN-en.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#6779
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Íme a 2010-es szetap:

Feltöltött kép

Idén elkezdek hegyre járni DH versenyekre a haverokkal, szóval:
Váz: Magellan Polar-X 4x
Villa: Manitou gold label
kormánycsapágy: noname
Kormány: sunline V2, a szélességet még ki kell tapasztalnom
Stucni: noname
Agyak: Novatech, elöl átütõs
Felnik: Sun singletrack
Küllõk: DT
Gumik: maxxis
Hajtómû: Shimano XT integrált
Hátsósor: Sram 970
Váltó: Shimano XT
Váltókar: Shimano XT
Nyeregcsõ: PROMAX carbon (180g :D)
Nyereg: noname
Láncterelõ: Syncros Alu copy
Fék: shimano gagyi bowdenes
Fékkar: shimano LX

Ami változni fog:
Villa: csere RS pike-ra
Fékek: valami hidrás társa elöl 180mm hátul 160mm-es tárcsákkal
Kormánycsapágy: Chris King (ez már meg is van :) )
Stucni: valószínûleg PRO lesz a végleges.

____________________________________________________________

Aszfalt szetap:

Feltöltött kép

Váz: Merida road 880
Villa: Merida carbonvilla
Stucni: Ritchey WCS
Kormány: Ritchey WCS
Nyeregcsõ: Ritchey WCS
Nyereg: Specialized Avatar
Fékváltókar: Shimano Dura Ace (7800)
Elsõváltó: Shimano Dura Ace (7800)
Hátsóváltó: Shimano Dura Ace (7800)
Hajtómû: Shimano Ultegra SL
Hátsó sor: Shimano ultegra
Fékek: SRAM Rival
Kerékszett:
Egyik:
Mavic cosmic elite
Schwalbe Ultremo vagy valami lehasznált edzõgumi...
Másik:
Ritchey aero felnik
DT revolution küllõ
American classic elsõagy
Fulcrum hátsóagy
Tufo CS3 lite peremes szingóval

Bowdenek: Shimano Dura Ace
Bandázs: Ritchey PRO


Meg van egy városi szaladgálós patkány, az majd tavasszal rendbe lesz rakva, majd akkor...Szépképek 1-2 héten belül.

Szerk.: NEM ez a tányér lesz a PolarX-en. csak fentmaradt. 32-es vagy 36-os tányér lesz, amit dob a gép...

#6780
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
Naaaaa PBG letettél a FOX ról én még ott leragadtam:D.....szerintem ezzel jobban jártál! Nagyon szép lett!