Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6721
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

szép, igényes, okosan összeállítva....sok kellemes suhanást :)


Ideje lenne már suhanni vele.:)


Köszönöm a dícséretket.:) Amúgy nem a szépség volt a cél, hanem a funkciónalítás/megbízhatóság.:)
Jobb képek majd jövõ héten mikor elvileg már minden meg lesz hozzá.

#6722
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Szép!
Tetszik hogy a váz fehér és körülötte minden fekete.
"Ride today, heal tomorrow"

#6723
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szép, igényes, okosan összeállítva....sok kellemes suhanást :)

#6724
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Szép bicaj, kérünk jobb minõségû képeket. :)

#6725
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Majdnem kész:

Feltöltött kép

Feltöltött kép

#6726
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nice

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#6727
Thomas Kovacs

Thomas Kovacs

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Hello.

Tavaly beszereztem egy régi Favorit vázat, majd kicsit átfestettem, hogy majd eladom.
Sajnos beleszerettem

#6728
tolli

tolli

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
  • LocationZalaegerszeg, Hungary
Szép lett a kerékpár, gratulálok!
Örülök a pozitív véleményednek az áttétellel kapcsolatban.
Ha megjön a Konám (tényleg, van valami hír a Major One érkezési idejével kapcsolatban?) és annyira bejön, ahogy számítok rá, akkor lehet, hogy szerzek/építtetek hozzá egy pár könnyû országúti kereket, hátul 15-ös lánckerékkel. A 42/15 pedig majdnem megegyezik az 52/18-cal...

#6729
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
csinos Cannondale, meg persze a Wenson és a Coppi is
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6730
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.473 hozzászólás

A kék Coppi nagyon rendben van! ;)
Matricát hol lõtted?


matuzmaster. tõlük próbálj szerezni.

#6731
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Köszi mindenkinek :)
Igen, SS, mert ugye nem csúszópapucsos... Az tuti hogy át lesz hegesztve, hogy ne kelljen láncfeszítõt használni, de hogy akkor is SS lesz, vagy kipróbálom majd fixiként, nem tudom :)
És igen, az egyszerûség, letisztultság volt a cél. Ha meg lesz hegesztve, valószínûleg fekete-pirosra átfestetem, és egy fekete telikerék-lemez lesz a hátsókeréken mûgyantából. Talán nyár végére teljesen kész lesz :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6732
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2.189 hozzászólás
jóféle a Venson! de ugyen csak SS, nem fixi?
2 évig 52-18 áttétellel jártam mindenhova, mert lusta voltam váltani..:)
a 18-as kereket meg is kellett fordítani, úgy megkopott....:D
____________________________________
a coppit betenném a vitrinbe, és csak szép napsütéses nyári délutánokon venném elõ...leporolgatni....:)
nagyon szép!!
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#6733
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
A kék Coppi nagyon rendben van! ;)
Matricát hol lõtted?



#6734
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Nekem is tetszik, az egyszerûség nagyszerûsége! Nekem Montin volt ilyen durván rövid kormányom, V fékkarok összeértek, nem volt jó, mászásnál nagyon ideges, könnyen befordítottam és kész, tolhattam.

#6735
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.473 hozzászólás
szép. 1xû. semmi sallang. tetszik. tényleg más szingóval menni. sztem sokkal jobb mint a peremes gumik,csak javítani macerás az út szélén. a tufo-nak a peremes szingója hasonlít a legjobban a ragasztott érzéshez. volt régen 1 pár könnyû szingós kerekem. 1 Süvegcukor kupán (Szolnoki Cukorgyár volt a szponzor)sikeresen elkaptam az elsõvel 1 bazi-nagy lukat. akkorát csattant. baromira megijedtem,mert azt hittem kettétört + ledefekteltem. de nem! sikerült végigmenni az etapon. a guminak semmi baja nem lett-pedig csak 200g körüli volt. viszont a felnit -nagy sajnálatomra- kukázni kellett. szegény mavic felni. béke poraira. 2 küllõ közti részen megoldottam a kör 4szögesítését.

az enyém ilyen lett festés,és matricázás után: Feltöltött kép

[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/100305/DSC00469_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG] A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/IMG]


na ilyen.

#6736
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Feltöltött kép
Kész lett :)
Végülis nem a Tufo gumi került rá, mert sikeresen rosszat küldtek németbõl 2 hónap várakozás után. Amíg elkopik, jó lesz ez a schwalbe is. Bejön amúgy a szingó, teljesen más vele menni, bár még nem merem olyan durván dönteni, bennem van a para. Az 52-18as áttétel teljesen OK városon belül, hosszabb országúti tekerésnél még nem próbáltam. A 660as montikormány után kicsit ideges volt elsõre a kormányzása a 455 széles kormánnyal :D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#6737
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Nálunk is ez lenne a helyzet, de ez szerencsére nem a nappali, inkább amolyan mindenes helyiség (hivatalosan iroda:))

#6738
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Szép a Cannondale.
A családomnak meg kihullana a haja, ha a nappali közepén felállítanám a szerelõálllványt..... :)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#6739
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

szép mindkettõ.....


Ralph: sikerült találni adaptert?


Igen.
egy 180-ast.
Persze féktárcsa cserével.

Feltöltött kép
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#6740
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szép mindkettõ.....


Ralph: sikerült találni adaptert?