Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6681
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Látom voltál a Mátra maratonon. :)

Bizony! :)
Jó kis kulacs!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6682
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Nyílván. Mindenkienk mást bír a hátsója.
Nekem azért tetszett meg mert nem túl rövid nyereg így jobban lehet rajta elõre hátra mocorogni.
Kösz az infot.
Grat a gépedhez szép lett.
Nyerget nem akartál volna inkább fehéret?


#6683
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Robooo:
Én is nézegettem ezt a nyerget.
Kipróbálni nem tudtam de kézbe elég deszkának tûnt.
Vagy annyira azért nem vészes? Kényelmes?


Számomra elég kényelmes simán tudok rajta 4-5 órákat nyomni. Az igaz hogy meg kellett szokni de utána jó volt. Amúgy attól, hogy nekem jó még nem biztos, hogy neked is az lesz.

#6684
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Robooo:
Én is nézegettem ezt a nyerget.
Kipróbálni nem tudtam de kézbe elég deszkának tûnt.
Vagy annyira azért nem vészes? Kényelmes?


#6685
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

...


Látom voltál a Mátra maratonon. :)


A sebesség mindent megold.

 


#6686
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Feltöltött kép

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6687
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Robooo: ez pontosan milyen syncros nyereg?


Syncros Fl

tam: Most az összerakás után nagyon nem. Mem tudom miért, lehet került rá valami folyadék, de az átépítés elõtt fogott rendesen.

#6688
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Robooo: ez pontosan milyen syncros nyereg?


#6689
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Robooo: neked harap rendesen a BB5?

Lacix: suntourokbol csak XCR es annal jobb villat szabad venni. ha nem bizol a markaban, akkor boltbol vegyed, ujonnan, es barmi baja van, vissza lehet vinni garanciazni
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6690
lacix86

lacix86

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Thx a gyors választ :)

Túra alatt bakony, vértes, valamint 1-1 külföldi túra játszik (tavaly Donauradweg-en Ingolstadt-Gyõr távot tettem meg vele, akkor határoztam el, hogy felújítom :D)
Kérdésem kibõvítem:
Érdemes beszerzni rá egy Dart3-mast, vagy sem? Suntour-ról mi a véleményetek? Esetleg 30 körül olyan alap teleszkópot, amiben van Lockout? (városban nem vagyok hajlandó "rugózni" :D túl sok erõt vesz el... viszont túrákon nagyon jól jön, az RST meg egy fos...)

#6691
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
szép lett
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6692
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Lényegesen jobb képek:
Feltöltött kép
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#6693
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Amire használod arra tökéletesen megfelel, majd dobjal képet ;)

#6694
lacix86

lacix86

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Hát kíváncsi vagyok a véleményetekre, az én gépem egy kicsit felújítás közben van... :)

Váz: Magellan Draco 2008 (ezt a bringát vettem, de aztán totál újjáépítettem cirka fél év alatt, most járok a vége felé a felújításnak)
Hátsó váltó: XT RD-M 771
Elsõ váltó: LX (nemtom mikori, kb. 2003-4 körüli modell)
Váltókarok: Deore XT 751
Fék: Deore 555 Hidraulikus tárcsafék
Féktárcsa: Hátul SM-RT61, elöl Avid Roundagon
Hajtómû: Deore LX 572
Lánc: Shimano Deore HG-53
Fogaskoszorú: Deore HG-51
Hátsó kerék: B+ agy, Vuelta Typhoon felni, DT küllõ
Elsõ kerék: még a gyári, B+ cuccos, agy, küllõ és Acrobat comp felni
Villa: Beszerzés alatt, egyelõre a gyári RST Omni szörnyûség van benne, valszeg még a nyár elõtt lecserélõdik egy Rock Shox Dart3-ra, vagy egy Suntour XCM-H-LO-ra. Azért vagyok a Suntour pártján, mert annak IS a tárcsafék-felfogatása és nem akarok új féktárcsát venni, mert 160-as tárcsám van, IS tárcsafékem, viszont a Dart3-nak PM a konzolja, amire én nem tudok 160-as átalakítót)


Képet igyekszem készíteni, szerintem a héten még felrakom :)

Felhasználási terület: városi közelekedés, XC, túra :) (ergo mindenes :D)

#6695
Agria

Agria

    vendég

  • fórumtag
  • 142 hozzászólás
Köszi tamaska!

#6696
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Végre összeálltak az új kerekek:


na. szep lett. fekrol majd szamolj be a topikban ha lesz idod, kivancsi vagyok

hasznald egeszseggel
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6697
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
csecse kis járgányok :)

talán lassan én is lövök képet

#6698
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
,,[quote name='eric']Én is összeraktam az új gyermeket :D Már csak a jó idõ hiányzik :D"

Szép a bicaj! Megpróbálnék a helyedben a csapágyháznál található bovdenházra valami spéci sártûrõbb kupakot tenni, mert az ott fogja kapni a dzsuvát rendesen.

#6699
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Agria: szomorodj meg :)

Thez: franko a kisgép!kisebb tárcsák nem voltak kéznél?gyors zár?

Nem, így szép :)

thez: az elso gondolatom nekem is az volt, mikor meglattam a kepet, h kell az a villa... honnan a pocsbol lehet meg szerezni???


Bementem egy bringaboltba, és ott lógott a falon. Fura érzés volt boltban vásárolni :P

#6700
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szerintem itt hagyd abba :D ;)