Bizony!Látom voltál a Mátra maratonon.
Jó kis kulacs!
Bizony!Látom voltál a Mátra maratonon.
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
Robooo:
Én is nézegettem ezt a nyerget.
Kipróbálni nem tudtam de kézbe elég deszkának tûnt.
Vagy annyira azért nem vészes? Kényelmes?
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
Robooo: ez pontosan milyen syncros nyereg?
RAUH-Welt
B E G R I F F
Végre összeálltak az új kerekek:
RAUH-Welt
B E G R I F F
Nem, így szépAgria: szomorodj meg
Thez: franko a kisgép!kisebb tárcsák nem voltak kéznél?gyors zár?
thez: az elso gondolatom nekem is az volt, mikor meglattam a kepet, h kell az a villa... honnan a pocsbol lehet meg szerezni???