Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6641
Posted 2010. March 17. - 13:23
#6642
Posted 2010. March 17. - 13:21
#6643
Posted 2010. March 17. - 13:16
#6644
Posted 2010. March 17. - 13:00
#6645
Posted 2010. March 17. - 12:37
A Németek azért megnézik, mire költenek. 2500ért inkább ilyet vesznek ! (azért mégsem Ungarische-t:-))))))feltesszük a lightbikes-ra ára 2500 euro máris tódulnak a német grammhuszárok. Ungarischer Rahmenbau. Kell még egy designos weblap és kész is. Egyedi méretre készülõ integrált ülõcsöves pillekönnyû karbonvázak.
Ha mecénás lennék tuti áldoznék az ügyre rá pár ezer eurot.
Canyon | Grand Canyon CF 8.0
Vagy inkább ilyet a feléért: http://www.canyon.co...bike.html?b=879
#6646
Posted 2010. March 17. - 12:35
Gondolom már megfordult a ti fejetekben is, hogy azért nem gyártanak ilyen vázat minden utcasarkon, mégha házilag is készült, szóval az egésznek komoly értéke van. Lényeg a lényeg nekem nagyon tetszenek az ilyen itthoni fejlesztések.
#6647
Posted 2010. March 17. - 12:20
#6648
Posted 2010. March 17. - 12:05
#6649
Posted 2010. March 17. - 11:43
Ha mecénás lennék tuti áldoznék az ügyre rá pár ezer eurot.
#6650
Posted 2010. March 17. - 11:38
Én pedig ezzel talicskázok mostantól:2010 Szezonnyit
Röfike, nagyon jó kis gépet sikerült összehozni. a kedvemre való lenne.
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#6651
Posted 2010. March 17. - 11:28
ha kell küldök képet a DT 6.1 felnimrõl,mindenhol volt küllõ,de igy is megrogyott a felni a szelepnél, belülrõl pedig majdnem minden második lyuknál hossz irányban elrepedt!
Van neki mavic felnije is egy könnyû ss montijában ugyan így fûzve,és bírja!
Dísz karbon nem lesz,egyenlõre még teszt stádiumban van a gép,ha bírja a váz akkor kap egy vékony réteg festéket,bár lehet módosítani kell még!
Szerintem kár a díszréteg, így jó, ahogy van.
#6652
Posted 2010. March 17. - 11:28
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#6653
Posted 2010. March 17. - 11:15
Nekem is hajtogathatnának
:D
Szabad tudni árban és munkában mit jelent ez?
ár: pár darab horgászbot,carbon roving az illesztésekhez,gyanta,kevlár a nyereghez és a papucsokhoz,meló helyrõl megtudta oldani,kb "fillérekbõl" épült
munka óra: dolgozott rajta egy ideig,mikor volt ideje akkor csinálta
Röfike:nem sz.r
#6654
Posted 2010. March 17. - 11:00
#6655
Posted 2010. March 17. - 09:38
Szabad tudni árban és munkában mit jelent ez?
#6656
Posted 2010. March 17. - 09:19
#6657
Posted 2010. March 17. - 00:50
#6658
Posted 2010. March 16. - 23:16
nem a küllõket éltem énse, hanem a felnit, ott törhet ahol nincs küllõ sztem.....vagy kituggya?
amugy majer, de kellett volna neki diszkarbon bevonat h ciganos legyen...
ha kell küldök képet a DT 6.1 felnimrõl,mindenhol volt küllõ,de igy is megrogyott a felni a szelepnél, belülrõl pedig majdnem minden második lyuknál hossz irányban elrepedt!
Van neki mavic felnije is egy könnyû ss montijában ugyan így fûzve,és bírja!
Dísz karbon nem lesz,egyenlõre még teszt stádiumban van a gép,ha bírja a váz akkor kap egy vékony réteg festéket,bár lehet módosítani kell még!
#6659
Posted 2010. March 16. - 22:06
amugy majer, de kellett volna neki diszkarbon bevonat h ciganos legyen...
#6660
Posted 2010. March 16. - 21:36
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Sign In
Create Account

Back to top






