Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6601
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
kicserelte a srác gariba....ennek kellett egy persely a tagba ami 1500ft volt és jó...kicsit pogós a téma de van PP....meg ez jobban hozzám való....eszméletlenül masszív

#6602
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

A Scott vázzal mi lett?Nem jött be?


ki volt kopva az egyik csapágy helye a vázban, ezért kotyogott. úgy értettem, hogy kuka.

#6603
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás

Végre mûködõképes...

Ami cserélõdik még az a hajtókart, mert ez csak kölcsönbe van...egy 2tányéros, rockring-es SLX lesz majd, meg persze visszaugrik az spd
meg idõvel, kormány-stucni-nyeregcsõkombó valami komolyabbra....

de 4 hónap után ujra bringán :)

Imageshack - p180310140601.jpg
Imageshack - p1803101406.jpg


A Scott vázzal mi lett?Nem jött be?
"Ride today, heal tomorrow"

#6604
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
ismét hibátlan bringákat linkeltetek, gratula hozzájuk
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6605
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Szép az összes gép, pláne Röfike speckója.

de 4 hónap után ujra bringán :)

Nem maradtál le semmirõl, szar idõ volt, pont idõben lett kész.

#6606
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Van neki, csak rövid.


van most 400x27.2 is. ha erdekel irj pm
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6607
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Van neki, csak rövid.


Nekem nem kell hosszú, mennyire rövid?

#6608
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Kék 27.2?


Van neki, csak rövid.


A sebesség mindent megold.

 


#6609
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
gyönyörû az a giant.

meg a bergamont is jobban tetszik mint az elõzõ scott.

#6610
Agria

Agria

    vendég

  • fórumtag
  • 142 hozzászólás
Nekem ilyen lett:

K

majd teszek fel normális képeket is.
A pedál ideiglenes,ami lesz még úton van.

#6611
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

fu de jol allna benne egy feher minute :)

plusz tudok olcso piros kormanyt/nyeregcsovet ha kell


Kék 27.2?

#6612
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szted mirt palyazok arra? :)

ha az az olcso jo is akkor beszelhetünk rola :)

#6613
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
fu de jol allna benne egy feher minute :)

plusz tudok olcso piros kormanyt/nyeregcsovet ha kell
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6614
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

Végre mûködõképes...

Ami cserélõdik még az a hajtókart, mert ez csak kölcsönbe van...egy 2tányéros, rockring-es SLX lesz majd, meg persze visszaugrik az spd
meg idõvel, kormány-stucni-nyeregcsõkombó valami komolyabbra....

de 4 hónap után ujra bringán :)

Imageshack - p180310140601.jpg
Imageshack - p1803101406.jpg


Nagyon frankós ez igy is...de bazz milyen magasan ülsz:) (enyém is 1-2 hét oszt kész)

"just chillin killin"


#6615
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Végre mûködõképes...

Ami cserélõdik még az a hajtókart, mert ez csak kölcsönbe van...egy 2tányéros, rockring-es SLX lesz majd, meg persze visszaugrik az spd
meg idõvel, kormány-stucni-nyeregcsõkombó valami komolyabbra....

de 4 hónap után ujra bringán :)

Imageshack - p180310140601.jpg
Imageshack - p1803101406.jpg

#6616
Agria

Agria

    vendég

  • fórumtag
  • 142 hozzászólás

Én pedig ezzel talicskázok mostantól:2010 Szezonnyit


Gratula!Gyönyörû szép!

#6617
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

:D

18 colos a váz, a gumi meg még a régi bringáról maradt rajta, 2,25ös rocket ron lesz rajta terepen, itt az alföldön Kecskeméten meg szerintem lehet marad az 1,75 ös maxxis, bár még nem biztos. Igazából nem komplett gépként lett véve, hanem átépítés.


kösz
azt láttam hogy épített

csak valahogy kisebbenk tûnt mint a expos 18-asok, de akkor az a fotók csalása

erõsen gondolkodom egy ilyen vázon, csak 16-osban
masszív kis szerkezetnek tûnik

azért majd írhatnál menettapasztalatot.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6618
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

gyó.
bogács-vöröskõ
azért mentetek is, nem csak tombola volt ;-)


Természetesen mentünk is. :) Merkapt Maraton Team SE - Hegyiker

Csucsu: A Sezlonynyitó elõtti napon lett teljesen kész. Amúgy is a régi forgalmazótól van és inkább nekik tartozom köszönettel érte! (hajlongós smile)


#6619
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

gratula

állat mind 2 jármû (csak a meridán az a külsõ, mint qrvának a liliom)

Csucsu az 16-os váz ?

:D

18 colos a váz, a gumi meg még a régi bringáról maradt rajta, 2,25ös rocket ron lesz rajta terepen, itt az alföldön Kecskeméten meg szerintem lehet marad az 1,75 ös maxxis, bár még nem biztos. Igazából nem komplett gépként lett véve, hanem átépítés.

#6620
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Én mindenkinek elhiszem hogy 100grammos bringája van, sõt azért kell rá rider hogy ne szálljon fel, csak legyen már valami hiteles kép vagy valami róla....

szerk.: csak irigykedek amúgy, mindenki tudja!
szerk2: 3,2-vel világlegkönnyebbringája lenne.