Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6601
Írta 2010. március 18. - 22:41
#6602
Írta 2010. március 18. - 22:23
A Scott vázzal mi lett?Nem jött be?
ki volt kopva az egyik csapágy helye a vázban, ezért kotyogott. úgy értettem, hogy kuka.
#6603
Írta 2010. március 18. - 22:11
Végre mûködõképes...
Ami cserélõdik még az a hajtókart, mert ez csak kölcsönbe van...egy 2tányéros, rockring-es SLX lesz majd, meg persze visszaugrik az spd
meg idõvel, kormány-stucni-nyeregcsõkombó valami komolyabbra....
de 4 hónap után ujra bringán
Imageshack - p180310140601.jpg
Imageshack - p1803101406.jpg
A Scott vázzal mi lett?Nem jött be?
#6604
Írta 2010. március 18. - 22:03
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6605
Írta 2010. március 18. - 21:18
Nem maradtál le semmirõl, szar idõ volt, pont idõben lett kész.de 4 hónap után ujra bringán
#6606
Írta 2010. március 18. - 21:14
Van neki, csak rövid.
van most 400x27.2 is. ha erdekel irj pm
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6607
Írta 2010. március 18. - 20:04
Van neki, csak rövid.
Nekem nem kell hosszú, mennyire rövid?
#6608
Írta 2010. március 18. - 19:54
#6609
Írta 2010. március 18. - 19:36
#6610
Írta 2010. március 18. - 19:24
#6611
Írta 2010. március 18. - 19:12
fu de jol allna benne egy feher minute
plusz tudok olcso piros kormanyt/nyeregcsovet ha kell
Kék 27.2?
#6612
Írta 2010. március 18. - 19:12
#6613
Írta 2010. március 18. - 16:47
plusz tudok olcso piros kormanyt/nyeregcsovet ha kell
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6614
Írta 2010. március 18. - 16:38
Végre mûködõképes...
Ami cserélõdik még az a hajtókart, mert ez csak kölcsönbe van...egy 2tányéros, rockring-es SLX lesz majd, meg persze visszaugrik az spd
meg idõvel, kormány-stucni-nyeregcsõkombó valami komolyabbra....
de 4 hónap után ujra bringán
Imageshack - p180310140601.jpg
Imageshack - p1803101406.jpg
Nagyon frankós ez igy is...de bazz milyen magasan ülsz:) (enyém is 1-2 hét oszt kész)
"just chillin killin"
#6615
Írta 2010. március 18. - 15:34
Ami cserélõdik még az a hajtókart, mert ez csak kölcsönbe van...egy 2tányéros, rockring-es SLX lesz majd, meg persze visszaugrik az spd
meg idõvel, kormány-stucni-nyeregcsõkombó valami komolyabbra....
de 4 hónap után ujra bringán
Imageshack - p180310140601.jpg
Imageshack - p1803101406.jpg
#6616
Írta 2010. március 18. - 14:16
#6617
Írta 2010. március 18. - 10:47
18 colos a váz, a gumi meg még a régi bringáról maradt rajta, 2,25ös rocket ron lesz rajta terepen, itt az alföldön Kecskeméten meg szerintem lehet marad az 1,75 ös maxxis, bár még nem biztos. Igazából nem komplett gépként lett véve, hanem átépítés.
kösz
azt láttam hogy épített
csak valahogy kisebbenk tûnt mint a expos 18-asok, de akkor az a fotók csalása
erõsen gondolkodom egy ilyen vázon, csak 16-osban
masszív kis szerkezetnek tûnik
azért majd írhatnál menettapasztalatot.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6618
Írta 2010. március 18. - 09:22
gyó.
bogács-vöröskõ
azért mentetek is, nem csak tombola volt ;-)
Természetesen mentünk is.
Csucsu: A Sezlonynyitó elõtti napon lett teljesen kész. Amúgy is a régi forgalmazótól van és inkább nekik tartozom köszönettel érte! (hajlongós smile)
#6619
Írta 2010. március 18. - 07:47
gratula
állat mind 2 jármû (csak a meridán az a külsõ, mint qrvának a liliom)
Csucsu az 16-os váz ?
18 colos a váz, a gumi meg még a régi bringáról maradt rajta, 2,25ös rocket ron lesz rajta terepen, itt az alföldön Kecskeméten meg szerintem lehet marad az 1,75 ös maxxis, bár még nem biztos. Igazából nem komplett gépként lett véve, hanem átépítés.
#6620
Írta 2010. március 18. - 00:15
szerk.: csak irigykedek amúgy, mindenki tudja!
szerk2: 3,2-vel világlegkönnyebbringája lenne.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





