Ha lesz rá keret, akkor talán kap egy Rp23-at, esetleg valami jobb javaslat?
az kb tökéletes, bár sztem tök elég az rp2 is. ha meg full kemény lockot akarsz akkr rpl
Ha lesz rá keret, akkor talán kap egy Rp23-at, esetleg valami jobb javaslat?
Rp3 tag van benne ebben ugye a karhoz képest hátul oldalra van a szelep, nem úgy mint egy újabb tagon (rp2, rp23), aminek a kar mellett van, kb 40 fokkal...
RAUH-Welt
B E G R I F F
Hát úgy ismersz, hogy csak iszunk meg henyélünk?gyó.
bogács-vöröskõ
azért mentetek is, nem csak tombola volt ;-)
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_