Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6581
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Ha lesz rá keret, akkor talán kap egy Rp23-at, esetleg valami jobb javaslat?


az kb tökéletes, bár sztem tök elég az rp2 is. ha meg full kemény lockot akarsz akkr rpl
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6582
bandyta

bandyta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 319 hozzászólás
Látom itt mindenki xczik, de azért dobok én is egy képet. :)
Egyelõre ilyen, szeretnék 4xezni, de az még a jövõ zenéje. :)
Feltöltött kép

#6583
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Ha lesz rá keret, akkor talán kap egy Rp23-at, esetleg valami jobb javaslat?

#6584
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Rp3 tag van benne ebben ugye a karhoz képest hátul oldalra van a szelep, nem úgy mint egy újabb tagon (rp2, rp23), aminek a kar mellett van, kb 40 fokkal...


ja rp3 volt nekem is, és 06-ban még rp3 volt a dawg supremben is. nyilván ahzo tervezték a linkplatet. az újabbaknak már akkor nyilván nem kellett

nam indegy cserélj tagot is, az rp 3 úgyse az igazi :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6585
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Rp3 tag van benne ebben ugye a karhoz képest hátul oldalra van a szelep, nem úgy mint egy újabb tagon (rp2, rp23), aminek a kar mellett van, kb 40 fokkal...

#6586
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
jaham
dawg linkplatejebe van egy kis bemarás, abba lehetett bármily tag
de érdekes hogy a four meg a deluxe tagjain elõre van a szelep a supremben viszont hagyományosnak látszik.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6587
Agria

Agria

    vendég

  • fórumtag
  • 142 hozzászólás
Szép a kona nagyon!

#6588
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Egyenlõre csak a paint-tel játszottam, de ez a terv...

A tag azért nem jó fordítva, mert akkor ha a pp kar elõre néz, akkor a himbakar beleér a szelepbe, ha megfordítom és a pp kar a váz fele néz, akkor elég nehézkes kezelni, de legalább lehet fújni...

Zsúúfolt? mi zsúfolt? (a villa most fekete axon...)

jelenlegi setup:
Feltöltött kép

#6589
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szépes a kona.... Epicon hogy mûködik?

Rocsi....lehetséges...sztem tök ua. amugy

#6590
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
múltkkr sem értettem mért nem fér el a tag

amúgy teccõs

grat
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6591
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
szép, de olyan zsúfolt nekem :) villa hogy mûködik?

tagot ha lehet, megfordítanám. könnyebben érnéd el a lock-kart.

#6592
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Preview
Feltöltött kép

Ki mit gondol?

#6593
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
jah, már gyártják az új cuccot bele. most azt fogom megnézni, hogy az enyémben mekkora tag van. mert a két váz ránézésre dettó ugyanaz. lehet,h az enyémben 200*50es van, és azért az 120at mozog.

#6594
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
200x57

Megoldottátok a lötyögõs bulit? ha érdekel elmondom, mi hogy csináltuk....Sala mestertõl az ötlet....1500ft-ból kijött

#6595
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
á, nem szúrnék ki maggival :) pedig nagyon hajtok egy ilyen villát...

maggi, mekkora tag van a bringádban?

#6596
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hat ha van kedvetek licitaljatok ra nyugodtan :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6597
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
rocsi: az már stipi-stopi nekem :).....amugy megoldódott a kotyogós móka

#6598
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

fu de jol allna benne egy feher minute :)


csak nem be lett árazva? :)

#6599
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Szép az összes monti, a giant, a bergamon, a spéci és a merida is. A merida váza különösen tetszik. Csak nekem néhol furcsa a kábelvezetése. Pl. a hátsó váltóé a kulacstartó mellett...
Hamarosan nekem is meglesz az új vázam, és akkor indul az építés, a mostani váz (Tigger volt dawg váza) új gazdát talál...
A kormánycsapágy berakását szervizre bízom, szerszámom sincs hozzá, de minden mást én csinálok majd. Remélem sikerül minden azelõtt, hogy elérném a türelmem határát. Szorítsatok majd! :D
Az alapanyag amibõl készül majd az új:
az új váz: Kona 08 Dawg Supreme Frame - Wheel World - Culver City and Woodland Hills, California
alkatrész: Picasa Web Albums - M
Picasa Web Albums - M
No meg persze pár új cucc: nyeregcsõ, kormány, stucni, slx hajtómû, gumik,
Április elején kezdõdik...
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#6600
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

gyó.
bogács-vöröskõ
azért mentetek is, nem csak tombola volt ;-)

Hát úgy ismersz, hogy csak iszunk meg henyélünk? ;)
Azér te keményebb vagy, Eger-Mátraszentistván(csomagtartón nehezék) meg ilyenekkel, de kösz az elismerést! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_