pálya gép! mindig is akartam egy ilyet, de mivel nem tudok ugralni, igy leginkabb csak disznek
mért, a többi nem az volt ?
pálya gép! mindig is akartam egy ilyet, de mivel nem tudok ugralni, igy leginkabb csak disznek
uuuuu szépek a bicajok így hogy visszanézem.Az én gépem egy dirt bicaj
NS Metropolis kicsit agyonbonyolítva azóta mióta megvettem... Argyle 318. full NS cuccok.. dm24 felnik ...bmx hajtás(Salt) nyereg pivotal(Federal) 12.5 kilo....
gyors kép: http://is.pinkbike.c...bpic4622787.jpg
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
Én pedig ezzel talicskázok mostantól:2010 Szezonnyit
Röfike, a Te karbon epic-ed van fenn az apróban? Szép az új bicaj
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
haver most csinált 3,2kg os fixit....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->