Ez a trek váz van olyan jó, hogy ilyen cumókkal szereld? Úgyértem ez nem valami alsóközép kategóriás váz?
Nekem is ez jutott eszembe a kep lattan, hogy egy 8as szerias Trek vazra tudnek inkabb elkepzelni ilyen koritest
Ez a trek váz van olyan jó, hogy ilyen cumókkal szereld? Úgyértem ez nem valami alsóközép kategóriás váz?
Köszi Matt, csak teljes laikusként indultam, vagyok még...Minden építõ jellegû kritikát elfogadok én csak megrendeltem és összerakattam - fél évbe telt az is mire találtam egy normális szerelõt, aki szívbõl dolgozik és a DualControlos cuccot összerakta:)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
RAUH-Welt
B E G R I F F
köszönöm:)
holnap kiderül mennyire találták el a rendszert, aztán majd be is számolok a tapasztalatokról.
RAUH-Welt
B E G R I F F
huhh
nem gyenge. allitolag ez egy nagyon jol eltalalt rugozas
váltót rá ha a váz engedi,másik gumikat,egy terelõt ,és kb kész is,idõvel egy másik telot!
alapnak jó gép!
Látom itt mindenki xczik, de azért dobok én is egy képet.
Egyelõre ilyen, szeretnék 4xezni, de az még a jövõ zenéje.
Végre megvettem a Gepida Mundo 2-t. 65000 Ft volt.. Nagyon durva szerintem:)
http://www.gepida.hu.../610/mundo2.jpg
Bár a felirat az enyémen narancssárga.
egy darab kémfotó.. holnap délelõttre egészben:)
vééégre..
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. K
RAUH-Welt
B E G R I F F
RAUH-Welt
B E G R I F F