Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#16841
Posted 2006. October 15. - 12:54
#16842
Posted 2006. October 15. - 12:52
#16843
Posted 2006. October 15. - 12:38
VV! Eszméletlen szép bringa!!! Nagyon tetszik!!! Majd a Mátrába tesztelheted!
A helyedbe a logó helyére már rég beraktam volna.
#16844
Posted 2006. October 15. - 12:35
#16845
Posted 2006. October 15. - 11:54
#16846
Posted 2006. October 15. - 11:14
Valéria!
Tetszik, tetszik, de se macskaszem, se csomagtartó, se kitámasztó?
Ciki.
Tetszik, tetszik, de se macskaszem, se csomagtartó, se kitámasztó?
Ciki.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16847
Posted 2006. October 15. - 10:15
#16848
Posted 2006. October 15. - 07:07
vv: gratula. nagyon csecse a becse :cool2:
a narancs z1 nem fog illeni bele
úgyhogy 2005-ös feketét és kékre eloxáltatni az arany kupakokat
a narancs z1 nem fog illeni bele
#16849
Posted 2006. October 14. - 22:01
Kicsit nehéznek tûnik a rugóstag ;-)
Szép szép, gratulációm!
Szép szép, gratulációm!
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#16850
Posted 2006. October 14. - 20:51
VV, szép kompozíció! Mennyi most a súlya tokkal-vonóval?
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel
#16851
Posted 2006. October 14. - 20:50
király lett Drusza, grat...
ja tényleg, ha erre jársz lemérjük
ja tényleg, ha erre jársz lemérjük
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16852
Posted 2006. October 14. - 20:48
A Magazin dolog tervben van, de majd az új telóval, és még meg is kell beszélni. Lehet, a korábbi trióhoz hasonló cikk lenne, mert van egy Intense is.Kapsz tõlem is egy gratulációt! A kékséget két eloxált alu váltógörgõvel lehetne fokozni (van ilyen a Sramhoz?). És minthogy a Turnernek nincs forgalmazója én betolnám a magazinba is!
VV, szép kompozíció! Mennyi most a súlya tokkal-vonóval?
Még nem tudom. Úgy 14-15kg lehet. Majd megkérdem Tigger druszámat, hogy nála meg tudjuk e mérni.
#16853
Posted 2006. October 14. - 20:48
#16854
Posted 2006. October 14. - 20:46
Kapsz tõlem is egy gratulációt! A kékséget két eloxált alu váltógörgõvel lehetne fokozni (van ilyen a Sramhoz?). És minthogy a Turnernek nincs forgalmazója én betolnám a magazinba is!
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#16855
Posted 2006. October 14. - 20:44
Hát egy kemény "CSILLAGROMBOLÓ" az tuti.
;-)
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."
#16856
Posted 2006. October 14. - 20:23
Köszönöm a gratulációkat.
Mallet C itt figyel a polcon, de mivel most kezdek majd ismerkedni az SPD-vel, elõször a CC bringára megy. Aztán lehet, hogy átkerül.
A lábam még sajnos nincs olyan állapotban, hogy "benevezzek" Tatabányára, és ráadásul 6 hete nem ültem paripán.
Mallet C itt figyel a polcon, de mivel most kezdek majd ismerkedni az SPD-vel, elõször a CC bringára megy. Aztán lehet, hogy átkerül.
A lábam még sajnos nincs olyan állapotban, hogy "benevezzek" Tatabányára, és ráadásul 6 hete nem ültem paripán.
#16857
Posted 2006. October 14. - 20:18
#16858
Posted 2006. October 14. - 19:33
#16859
Posted 2006. October 14. - 19:09
Nekem nagyon teccik....
:D
Bár én még el tudnám képzelnui SPD-vel is....mondjuk egy Mallet C-vel.....
Bár én még el tudnám képzelnui SPD-vel is....mondjuk egy Mallet C-vel.....
#16860
Posted 2006. October 14. - 18:59
A kék szimmering volt elõször. Nem gyári, az Enduro Forks által 32-s RS telókhoz készül. A többi kék pedig egyrészt az összhatás miatt, másrészt meg tetszik. A többi képen majd látható, hogy markolat bilincse is kék. Ha nem érkezett volna meg már korábban a kormánycsapi, akkor az is kék HOPE vagy CK lenne, és ugyan ez érvényes az agyakra is. Majd esetleg késõbb.
Karácsonyra, ha összejön kap egy új, a taghoz passzoló villát.
Karácsonyra, ha összejön kap egy új, a taghoz passzoló villát.

Sign In
Create Account

Back to top






