Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16801
Posted 2006. October 29. - 20:03
#16802
Posted 2006. October 29. - 19:21
épp egy túrán voltam ahol betonon tekertünk azért slick
van egy conti explorer pro granitúra cc-re
váltogatom õket, függõen attól hogy hova megyek.
amúgy terepre miért lenne kevés?
#16803
Posted 2006. October 29. - 19:17
De hogy mi mit mondunk, az teljesen mindegy. A lényeg, hogy te élvezd a bringázást, tekerj sokat!
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#16804
Posted 2006. October 29. - 19:13
#16805
Posted 2006. October 29. - 19:09
#16806
Posted 2006. October 29. - 18:47
#16807
Posted 2006. October 29. - 18:32
Rocko, egyedül a nyeregcsõ nem tetszik még, majd cseréld feketére azt is:)
Mizie a tieden meg a nyereg nem tetszik:) ez milyen váz amúgy?
off: most beraknék enyémrõl is egy képet uj teloval de tudom hogy ugyis változik rajta mindig vmi, szal majd ha egyszer végleges lesz:)
#16808
Posted 2006. October 29. - 17:43
(kár hogy így szezonvégén lett "kész" mert alig tudtam kipróbálni)
#16809
Posted 2006. October 27. - 15:31
Itt az én bicajom:

Lassan kész lesz már csak egy normális hátsó fék meg kerék hiányzik hozzá. Úgy nézki idõ szerû lesz mert a héten odacsaptam a felni és lett benne egy kisebb fajta egyenes...
#16810
Posted 2006. October 22. - 13:26
merevvel állítólag jobabn megtanul az ember szépen ívberakni (ez nem megy még nekem)
viszont aki sokáig nyomja merevvel annak nehéz lesz majd fullyra váltani.. mikor sikerült normális telót vennem azzal is 2 hónapig szenvedtem mire megszoktam
úgyhogy ezért jó talán ha egybõl fullyval kezd az ember, bár ez nehéz kérdés. egyenlõre én még jódarabig maradok a merev váznál..
#16811
vendég_galuska_*
Posted 2006. October 21. - 22:08
vendég_galuska_*
Én is inkább örömbringázom, törjék össze magukat a fiatalok!
#16812
Posted 2006. October 21. - 22:02
de nem tud érdekelni, azért bringázok mert jól esik kiereszteni a gõzt néha, meg az egész életérzés megfogott:)
#16813
vendég_galuska_*
Posted 2006. October 21. - 21:59
vendég_galuska_*
jó kis gép ez is, grat;)
linkelnék már én is csak túl kezdetleges a kisbicó ahhoz hogy berakjam:-)
na de majd hamarosan, hisz kiutalták az ösztöndíjam:D
Könnyen lehet, hogy azzal a kisbicóddal Te porrá alázol a janihegyen, hisz nem igazán a kecskén múlik, bármennyire is igyekeznek elhitetni ezt a marketingesek.
Egyébként tényleg jó bicó, talán egy normális rugóstag nem ártana bele, de ez is csak önáltatás. Akkor mennék jobban, ha sokkal több idõm lenne a hegyre járni - ezt (az edzést) nem pótolja semmilyen Fox-csoda. De hát ez van.
#16814
Posted 2006. October 21. - 21:54
linkelnék már én is csak túl kezdetleges a kisbicó ahhoz hogy berakjam:-)
na de majd hamarosan, hisz kiutalták az ösztöndíjam:D
#16815
vendég_galuska_*
Posted 2006. October 21. - 21:53
vendég_galuska_*
#16816
Posted 2006. October 21. - 21:45
#16817
vendég_galuska_*
Posted 2006. October 21. - 21:42
vendég_galuska_*

itt meg lejtõzõsen:

Õ meg a szerelõm...:
#16818
Posted 2006. October 21. - 21:36
Én eldobnám a fényvisszaverõket a kerékrõl...
mondasz valamit... csak azért nem szedtem le még, mert tényleg bírja javítani a láthatóságot.. viszont a Contikon (e heti szerzemények szintén) úgyis van reflexcsík.
28" rulez
#16819
Posted 2006. October 21. - 21:01
sztem most nem fogom érezni, hogy mennyire rugalmas, mert van egy nagy tojás a hátsókerékben...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16820
Posted 2006. October 21. - 20:53
majd terepen fogod érezni hogy fele annyira se rázza szét a segged..../enyém 18-as amúgy...azért könnyebb :)/aham. tegnap este elmentem vele sörözni (is). semmi különbséget nem érzek a Cinder Cone-hoz képest, csak hogy fél kilóbal könnyebb...
majd holnap meg megyünk terepre.
lányoknak is tetszik. igaz õk csak annyit mondanak, hogy azért tetszik, mert olyan szép sárga
/Tigrincsen és rajtam kívül kinek van még ilyen váza? elvileg a 19"esbõl van 4 db. egy még van a pápai Marton Attilának meg egy középkorú ridernek, akit a dynamo maratonon is láttam/
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Sign In
Create Account

Back to top





