Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10621
Írta 2008. július 05. - 13:50
#10622
Írta 2008. július 05. - 10:59
A "hozzáértõ" szót úgy értetem,hogy aki ért a bringákhoz,nem mint a családom és néhány barátom akiktõl pl: a "szép a színe", "jo vastag a gumija" megjegyzést kapom.mondom én, mint "hozzáértõ":D
rolcsii köszi a választ helyettem is.
#10623
Írta 2008. július 05. - 06:03
#10624
Írta 2008. július 05. - 02:06
Sziasztok!
Akkor bemutatnám én is az 1 napos Canyonom![]()
Ne a gyönyörû sámlit nézzétek
http://images.netbag...10295189387.JPG
http://images.netbag...10283815762.JPG
Az elsõ naplementéje
http://images.netbag...10311777030.JPG
Sajna mobillal készült képek, és ahogy látszik nem is tudok jól fotózni,de azért remélem minimálisan visszaadják a képek milyen is valójában.
szia!
Gyönyörû a bringa! Canyonnak nagyon barátságos az árképzése, ez ennyiért nagyon olcsó volt. Egy kérdésem lenne viszont: a fejcsapágy az integrált avagy fél-integrált???
#10625
Írta 2008. július 04. - 22:01
különösen jók ezek a 2.4- es nobby nic-ek
mondom én, mint "hozzáértõ":D
hát igen... a merida sem csúnya!
#10626
Írta 2008. július 04. - 21:12
akkor valamit nagyon benéztél.nem tudom hogy rossz helyen néztem e a canyon-okat de szerintem azért nem olyan olcsó
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10627
Írta 2008. július 04. - 21:09
#10628
Írta 2008. július 04. - 20:26
#10629
Írta 2008. július 04. - 19:32
nem tudom hogy rossz helyen néztem e a canyon-okat de szerintem azért nem olyan olcsó
Ezért a felszereltségért, nagyon jó ár.
http://www.canyon.co...=86#ausstattung
#10630
Írta 2008. július 04. - 18:15
#10631
Írta 2008. július 04. - 14:48
tetszettek mindig. foleg tudva hogy milyen jo aruk van...
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10632
Írta 2008. július 04. - 14:08
#10633
Írta 2008. július 04. - 11:41
#10634
Írta 2008. július 04. - 11:17
amúgy gyönyörû, grat hozá, használd egészséggel.
#10635
Írta 2008. július 04. - 10:38
Akkor bemutatnám én is az 1 napos Canyonom
Ne a gyönyörû sámlit nézzétek
http://images.netbag...10295189387.JPG
http://images.netbag...10283815762.JPG
Az elsõ naplementéje
http://images.netbag...10311777030.JPG
Sajna mobillal készült képek, és ahogy látszik nem is tudok jól fotózni,de azért remélem minimálisan visszaadják a képek milyen is valójában.
#10636
Írta 2008. július 04. - 08:27
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
(remélem nem sértek szerzõi jogot
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10637
Írta 2008. július 03. - 19:21
http://picasaweb.google.hu/marxxy/MindenfLe/photo#5218838237989042594
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%3Ca%20href=%22http://picasaweb.google.hu/marxxy/MindenfLe/photo#5218838237989042594%22%3E%3Cimg%20src=%22http://lh3.ggpht.com/marxxy/SG0JuhOP-aI/AAAAAAAAAOg/-owtKxfZLsQ/s288/SP_A1116.jpg%22%20/%3E%3C/a%3E[/IMG]
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#10638
Írta 2008. július 02. - 21:55
#10639
Írta 2008. július 02. - 19:46
A végén még tucatbringa lesz!
![]()
A menettapasztalatokat megoszthatnád.
Köszöm mindenkinek a dícsérõ szavakat!
Menettapasztalat:
Ezzel járok dolgozni, napi 30 km kb. Az aszfaltot nem nagyon szeretik ezek a gumik, de azért lehet tekerni. Hegyen meg teljsen más mint az elõzõ meridám HFS 4000 fehér
Üdv mindenkinek.
#10640
Írta 2008. július 02. - 17:05

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





