Tegyél fel egy láncfeszítõt a hátsó váltó helyére
Nekem személy szerint nem jön be az összekép (nem az én ízlésvilágom), de a hajtásrendszer szerintem ötletes. Engem is érdekel, milyen fogszámú tányérok vannak elõl. Iszonyatos áttétel-spektrumot lefedhet, lehet elég lett volna a dupla hajtómû is.
Jó sok km-t vele!
Hát a váltó maga a láncfeszítõ így marad a helyén:D
Amúgy nem tudom de sztem a hátsó váltó és a láncfeszítõ között semmi különbség nincs.
Amúgy azért nem kettõ van elöl mert feleslegesnek érzem csak azért cserélni mert "úgy se használnád ki!".Így "szép",jó és egyedi:)
De mondjatok ellen érveket és ha sikerül meggyõznötök akkor eseteleg lehet még apró váltózások rajta.........majd
Azt se tudom mi az az áttételi spektrum:D

Sign In
Create Account

Back to top






