Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7861
Írta 2009. augusztus 16. - 16:45
Kép 1
Kép 2
Kép 3
Kép 4
Kép 5
Kép 6
Kép 7
#7862
Írta 2009. augusztus 16. - 16:42
#7863
Írta 2009. augusztus 16. - 15:48
talald mar fel magad picit
ebike.hu
bikemarket.hu
Idáig eljutottam én is de nem tudom melyik évjárat melyik váltókar fék a jók:)
Meg igazából most jöttem rá ha nem agyváltót vettem volna hanem láncváltós Deore XT-re akkor ugye hátsó agyat is kellett volna cserélnem?
#7864
Írta 2009. augusztus 16. - 15:34
#7865
Írta 2009. augusztus 16. - 15:27
ebike.hu
bikemarket.hu
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7866
Írta 2009. augusztus 16. - 15:20
Szimplán leszereled a mostaniról a fölös tányérokat...
Szted lelehet?
Hát nem!Már rég leszedtem volna ha lehetséges lenn!^^
Mennyibe kerülne rá egy Deore XT vagy SLX váltószett?
#7867
Írta 2009. augusztus 16. - 15:15
bocs hogy negativ, de en ezt gondolom
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7868
Írta 2009. augusztus 16. - 14:13
igaz sorában nincs fekete
amúgy csinos:)
#7869
Írta 2009. augusztus 16. - 14:02
http://www.pinkbike.com/photo/3871087/
http://www.pinkbike.com/photo/3871098/
http://www.pinkbike.com/photo/3871070/
http://www.pinkbike.com/photo/3871120/
én most ezt hajtom, még nincs teljesen kész(terelõ, nagyobb tányér elõre), de szerintem ígyis elég ütõs lett
Mit gondoltok?
Én tennék rá egy láncterelõt. Illetve véleményem szerintem ez a setup megérdemelne valami normálisabb/komolyabb vázat, és sokkal jobban is nézne ki.
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#7870
Írta 2009. augusztus 16. - 13:41
http://www.pinkbike.com/photo/3871098/
http://www.pinkbike.com/photo/3871070/
http://www.pinkbike.com/photo/3871120/
én most ezt hajtom, még nincs teljesen kész(terelõ, nagyobb tányér elõre), de szerintem ígyis elég ütõs lett
Mit gondoltok?
eladó cuccok
#7871
Írta 2009. augusztus 16. - 12:46
#7872
Írta 2009. augusztus 16. - 12:41
nagyon sokba. annyiból veszel egy normális geometriájú pl.: magellan cc vázat is.
amúgy egy dolgot nem értek: mi a fenének 3 lánctányér elöl, fõleg szegeden ami ugye tökéletesen sík vidék. ha jársz az alpokba akkor talán van értelme, de még igazából ott se.
Mert nincs pénzem 2-es lánctányérra:)
#7873
Írta 2009. augusztus 16. - 11:55
a stucni beállítás is brutál
, de a nagyobb problémát a nyeregvázcsõ szögben látom.
olyan 70° körüli lehet, de ránézésre is laposabb, mint a villaszög.
ennek pont fordítva kellene lennie, így nem "magad alatt" tekersz kb, hanem túlságosan elöl az üléspozícióhoz képest, ami agyonb***a a térdet.
ez a váz hibája, nem lehet vele mit csinálni.
feltöltöttem a tiedet (nem röhög, meg van fordítva), meg az enyémet, hogy látszódjon a különbség kb.
a nyíllal jelölt csõ dõlésérõl van szó
szerintem próbáld meg a boltossal elmutyizni a vázat egy normális geometriájú (71/73 fokos) monti vázra, cseréld a kormányszárat egy fix 90-es hosszúra, a kormányt egy max 620-630 mm széles, 20 mm-t emelkedõ hajlítottra és minden mást szerelj át a Caprine-rõl.
jó lesz.
a vázméret jó? milyen magas vagy?
LCS,
Miért ez a teló? Az árát ismerem;) Trekkingben ez jónak számít? Nem túl merev...
Uilyen kombót raknék össze, meg tudnád nekem mondani a középcsapágy magasságot? Kicsit aggaszt, h túl alacsony lesz...
kösz
#7874
Írta 2009. augusztus 16. - 11:47
amúgy egy dolgot nem értek: mi a fenének 3 lánctányér elöl, fõleg szegeden ami ugye tökéletesen sík vidék. ha jársz az alpokba akkor talán van értelme, de még igazából ott se.
#7875
Írta 2009. augusztus 16. - 11:41
arra jo, hogy ra lehet tenni a fogaskereksort
Aha!Még mindig nem értem de biztos úgy van ahogy mondod!^^
Mennyibe fájna ez nekem?
Elõször a váltó.Majd utána a többi:)
#7876
Írta 2009. augusztus 16. - 11:34
a tied ilyen

erre nyilvan csak egy fogaskerek megy fel, a kazettasra meg 7 8 9 vagy akar 10
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7877
Írta 2009. augusztus 16. - 11:07
Aske: tudom, minden evben eltoltok legalabb fel orat a standjukon a CycleShow-n. ami korbetapizassal es fenykepezessel telik altalaban
majd egyszer ha annyi idom, penzem, es tarolo helyem lesz amennyi most nincs, na akkor a titan mellett lesz egy 853 is.
Mate94: a stucni az a kormanyszar. ami a villat osszekoti a kormannyal. na az neked allithato magassagu, es a legmagasabb allasba van teve. egy imbuszkulcs meg 5perc kerdese, es lenyegesen meg fog valtozni a testhelyzeted a bringan.
azt hogy merev villaval hamarabb 8as megy bele... nem hiszem. nem kell belemennyi a 20centi mely katyuba es akkor nem lesz baj. kulonben is hamarabb teszel a hatso kerekbe, szal mindegy.
az a baj, hogy kicsit "esz nelkul" mentel bele az epitkezesbe, most mar sokba fog kerulni kiszallni belole, es gondolom mar eddig is szep osszeget hagytal a boltban.
ha a boltos visszavesz cuccokat toled akkor jo vagy, tegyel merev villat a telo helyett, meg fuzess egy kazettas hatso kereket es epits normal 3*8 vagy 3*9-es rendszert. a 8 sebesseg is boven eleg lesz, legalabb olcsobb cserelni a kopo alkatreszeket.
ezek plusz a kormany alacsonyabbra vetele utan a kulonbseg kb eg es fold lesz.
Hát minden képpen érdemes lesz akkor egy merev villa meg egy új váz.Hát még nem sikerült elérni õket telefonon de hétfõn még próbálkozok mert nem szivesen zavarok vasárnap:)Milyen ez a kazettás hátsó?
#7878
Írta 2009. augusztus 16. - 11:03
a stucni beállítás is brutál
, de a nagyobb problémát a nyeregvázcsõ szögben látom.
olyan 70° körüli lehet, de ránézésre is laposabb, mint a villaszög.
ennek pont fordítva kellene lennie, így nem "magad alatt" tekersz kb, hanem túlságosan elöl az üléspozícióhoz képest, ami agyonb***a a térdet.
ez a váz hibája, nem lehet vele mit csinálni.
feltöltöttem a tiedet (nem röhög, meg van fordítva), meg az enyémet, hogy látszódjon a különbség kb.
a nyíllal jelölt csõ dõlésérõl van szó
szerintem próbáld meg a boltossal elmutyizni a vázat egy normális geometriájú (71/73 fokos) monti vázra, cseréld a kormányszárat egy fix 90-es hosszúra, a kormányt egy max 620-630 mm széles, 20 mm-t emelkedõ hajlítottra és minden mást szerelj át a Caprine-rõl.
jó lesz.
a vázméret jó? milyen magas vagy?
WOW!Ti aztán tudtok!182cm vagyok most de biztos nem állok meg 199-ig:D
Fogalmam sincs mekkora a váz igazából:D De elég egy ideig:).Váz csere ilyenekrõl csak álmodozhatok:D Max ha ingyen van vagy ha cseréli.Na egyszer csak jó lesz az a kerékpár:)
#7879
Írta 2009. augusztus 16. - 01:07
Köszi!^^
Tehát akkor õ róla lenne szó.Valahogy majd vissza kellene kapnom a régi agyat.http://forum.bikemag...postcount=11050
a stucni beállítás is brutál
olyan 70° körüli lehet, de ránézésre is laposabb, mint a villaszög.
ennek pont fordítva kellene lennie, így nem "magad alatt" tekersz kb, hanem túlságosan elöl az üléspozícióhoz képest, ami agyonb***a a térdet.
ez a váz hibája, nem lehet vele mit csinálni.
feltöltöttem a tiedet (nem röhög, meg van fordítva
a nyíllal jelölt csõ dõlésérõl van szó
szerintem próbáld meg a boltossal elmutyizni a vázat egy normális geometriájú (71/73 fokos) monti vázra, cseréld a kormányszárat egy fix 90-es hosszúra, a kormányt egy max 620-630 mm széles, 20 mm-t emelkedõ hajlítottra és minden mást szerelj át a Caprine-rõl.
jó lesz.
a vázméret jó? milyen magas vagy?
#7880
Írta 2009. augusztus 16. - 00:00
Mate94: a stucni az a kormanyszar. ami a villat osszekoti a kormannyal. na az neked allithato magassagu, es a legmagasabb allasba van teve. egy imbuszkulcs meg 5perc kerdese, es lenyegesen meg fog valtozni a testhelyzeted a bringan.
azt hogy merev villaval hamarabb 8as megy bele... nem hiszem. nem kell belemennyi a 20centi mely katyuba es akkor nem lesz baj. kulonben is hamarabb teszel a hatso kerekbe, szal mindegy.
az a baj, hogy kicsit "esz nelkul" mentel bele az epitkezesbe, most mar sokba fog kerulni kiszallni belole, es gondolom mar eddig is szep osszeget hagytal a boltban.
ha a boltos visszavesz cuccokat toled akkor jo vagy, tegyel merev villat a telo helyett, meg fuzess egy kazettas hatso kereket es epits normal 3*8 vagy 3*9-es rendszert. a 8 sebesseg is boven eleg lesz, legalabb olcsobb cserelni a kopo alkatreszeket.
ezek plusz a kormany alacsonyabbra vetele utan a kulonbseg kb eg es fold lesz.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





